Skocz do zawartości

belgus

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez belgus

  1. belgus odpowiedział(a) na mariusz_ek temat w E30
    Czesc Bylo 100 razy :P Wystarczy przelozyc obrotomierz w miejsce zegara. pozdrawiam
  2. belgus odpowiedział(a) na ryba777 temat w E30
    Witam Masz silnik m 40. Wskazania ekonomizera prawidlowe.Tak ma byc! Jak nie jedziesz ma pokazywac max! pozdrawiam
  3. belgus odpowiedział(a) na ryba777 temat w E30
    Witam Zbyt bogata mieszanka ,na skutek parowania paliwa. Zle ustawienie przepustnicy. Uruchomic silnik z calkowicie wcisnietym pedalem gazu i wyregulowac nastwnik przepustnicy. pozdrawiam
  4. belgus odpowiedział(a) na ireksz001 temat w E30
    Czesc Jak Ci sie fura grzeje,to kup sobie samochod!! :P Na forum w tym temacie jest juz encyklopedia!! pozdrawiam
  5. belgus odpowiedział(a) na don_johnson temat w E30
    Witam Oparcie jest mocowane plaskownikami do bokow/na wysokosci siedziska/ Po odkreceniu wychodzi do gory/z zaczepow/. pozdrawiam
  6. belgus odpowiedział(a) na Janiczek temat w E36
    Witam U mnie cieklo po skrzyni z elektrozaworu!A u ciebie moze cieknac z nagrzewnicy rowniez. pozdrawiam
  7. belgus odpowiedział(a) na poli_1 temat w Ogólnie o BMW serii 3
    Witam Zdejmij przepustnice,jezeli chcesz wymienic. pozdrawiam
  8. belgus odpowiedział(a) na poli_1 temat w Ogólnie o BMW serii 3
    Witam Pamietajcie koledzy o tym,ze przepustnica na jalowym musi byc zamknieta!!To podstawa dalszych poszukiwan. Nowy TPS kosztuje w granicach 300 pln :( Ale mozna kupic uzywkeza 70-80 pln. pozdrawiam
  9. belgus odpowiedział(a) na bartek_gol temat w E36
    Jeszcze jest mozliwosc,ze cieknie gdzies z nagrzewnicy ,albo z elektrozaworu.No i jaki jest olej na bagnecie/ pozdrawiam
  10. belgus odpowiedział(a) na bartek_gol temat w E36
    Witam Zarza ,zaraz wolnego :P Najgorsza rzecz,to jechac do niby mechanikow!! Czy odpowietrzyles uklad chlodzenia? Czy z rury wydechwej leci para/intensywnie??/ Skoro byl wyciek z chlodnicy ,to napewno uklad sie zapowietrzyl! A i visco trzeba sprawdzic!! pozdrawiam
  11. Witam Jak dla mnie to sprawka czujnika polozenia przepustnicy. Sprawdz,czy masz zmknieta przepustnice na jalowym. Jezeli jest zamknieta ,to za wyzsze obroty na luzie odpowiada silnik krokowy .Za duza szczelina. pozdrawiam
  12. Witam Jezeli chodzi o te obcieranie,to pewnie ma cos wspolnego z walem napedowym,poniewaz nasila sie wraz z predkoscia.Moze to byc np. zwykly kawalek drutu ,ktory mogl sie nawinac,albo cos podobnego. pozdrawiam
  13. Witam Po miescie palila mi ok 10 ,11 l. Kiedys bylem na volumenie i facet przywiozl worek sond uzywanych.wybralem sobie jedna ,ktora mi sie wydawala malo uzywana i trafilem.W ogole wydaje mi sie,ze wszystkie 1 v sondy pracujace w innych samochodach o silniku i1,6, 1,4 powinny pasowac do m 40. poniewaz nie dokonywalem innych zmain ,wiec przypuszczam,ze to ta sonda ma wplyw na spalanie. pozdrawiam
  14. Witam Co do przeplywomierzy,to byly z numerami 201 i 203 na KONCU Srednica wylotu roznila sie w przypadku silnika 1,8,gdzie guma byla przejsciowka z 60 na 70 bodajze. Dlawinie przy zmianie biegow,moze byc spowodowane zlym ustawieniem lub uszkodzeniem czujnika polozenia przepustnicy /oczywiscie przepustnica musi byc zamknieta po odpuszczeniu gazu/. Co do spalania,to moja pali w miescie miedzy 8 a 9l,ale ja wlozylem jakas nietypowa sonde,gdzie tylko kolory kabli sie zgadzaja :P Ale chodzi fajnie. pozdrawiam
  15. Witam Mnie osobiscie to sie nie podoba,ale kazdy ma inny gust. pozdrawiam
  16. Witam Typowe objawy silnika krokowego i nieszczelnego dolotu. Mozliwa uszkodzona pompa paliwa/za male cisnienie/,ale to by wykazalo na kompie. pozdrawiam
  17. belgus odpowiedział(a) na mike666 temat w E36
  18. Moze sie zle wyrazilem :( Ale umnie jest prawie suchy!!! Ja wiem ,ze tam jest oslona walka,ale troche mnie to dziwi. pozdrawiam
  19. Wiatam No wlasnie!! Niektorzy pisza,ze maslo,smietana itp,a u mnie jest co najwyzej leciutko przypocony! :shock: Zle smarowanie ,czy co? pozdrawiam
  20. belgus odpowiedział(a) na zuraw0 temat w E30
    Witam Nie chce byc zlosliwy,ale przypomina mi to tego gorala,co sobie odcial penisa :P Zastanowcie sie :P pozdrawiam
  21. Witam Wchodzi ok 7l. Nie mozna sie sugerowac kreska,bo jak nie odpowietrzysz,to nic z tego!! pozdrawiam
  22. belgus odpowiedział(a) na Kronin temat w E30
    Witam To znaczy,ze na tej skrzynce mozesz jezdzic jeszcze bardzo dlugo i bedzie dzialala,ale bedzie szumialo,bo wyrobil sie element choinki. Musisz sie do tego przyzwyczaic.Ja mialem tak w golfie i w warsztacie chcieli mi zrobic kapitalke.Olalem to i pewnie do dzisiejszego dnia jezdzi bez problemu. pozdrawiam
  23. belgus odpowiedział(a) na Kronin temat w E30
    Witam Nie przejmuj sie :P Po prostu skrzynka do remontu.Jezeli chcesz ,zeby cicho chodzila,to potrzebny by byl maly remoncik ,ale podobno to sie i tak nie oplaca.Kup jakas uzywke w dobrym stanie . Bylo sporo na ten temat. pozdrawiam
  24. Witam Ja bym Ci brzytwy nie dal do reki :nienie: :P Czy probowales zresetowac kompa? pozdrawiam
  25. Witam Przede wszystkim,zdejmij przewod paliwa i zobacz ,czy pompa pompuje. Moze tez byc cos z filtrem,ale tak od razu,to malo prawdopodobne, stawiam na pmpe paliwa. pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.