Treść opublikowana przez belgus
-
zegary...
Czesc Bylo 100 razy :P Wystarczy przelozyc obrotomierz w miejsce zegara. pozdrawiam
-
316i Zimny odpala a goracy nie
Witam Masz silnik m 40. Wskazania ekonomizera prawidlowe.Tak ma byc! Jak nie jedziesz ma pokazywac max! pozdrawiam
-
316i Zimny odpala a goracy nie
Witam Zbyt bogata mieszanka ,na skutek parowania paliwa. Zle ustawienie przepustnicy. Uruchomic silnik z calkowicie wcisnietym pedalem gazu i wyregulowac nastwnik przepustnicy. pozdrawiam
-
POMOCY !!! Grzeje sie woda
Czesc Jak Ci sie fura grzeje,to kup sobie samochod!! :P Na forum w tym temacie jest juz encyklopedia!! pozdrawiam
-
jak wymontowac tylne oparcie
Witam Oparcie jest mocowane plaskownikami do bokow/na wysokosci siedziska/ Po odkreceniu wychodzi do gory/z zaczepow/. pozdrawiam
-
Wyciek i problem :(
Witam U mnie cieklo po skrzyni z elektrozaworu!A u ciebie moze cieknac z nagrzewnicy rowniez. pozdrawiam
-
Wysokie Obroty
Witam Zdejmij przepustnice,jezeli chcesz wymienic. pozdrawiam
-
Wysokie Obroty
Witam Pamietajcie koledzy o tym,ze przepustnica na jalowym musi byc zamknieta!!To podstawa dalszych poszukiwan. Nowy TPS kosztuje w granicach 300 pln :( Ale mozna kupic uzywkeza 70-80 pln. pozdrawiam
-
Pęknięty blok?
Jeszcze jest mozliwosc,ze cieknie gdzies z nagrzewnicy ,albo z elektrozaworu.No i jaki jest olej na bagnecie/ pozdrawiam
-
Pęknięty blok?
Witam Zarza ,zaraz wolnego :P Najgorsza rzecz,to jechac do niby mechanikow!! Czy odpowietrzyles uklad chlodzenia? Czy z rury wydechwej leci para/intensywnie??/ Skoro byl wyciek z chlodnicy ,to napewno uklad sie zapowietrzyl! A i visco trzeba sprawdzic!! pozdrawiam
-
faluja obroty kiedy jade przestaja falowac kiedy stojePOMOCY
Witam Jak dla mnie to sprawka czujnika polozenia przepustnicy. Sprawdz,czy masz zmknieta przepustnice na jalowym. Jezeli jest zamknieta ,to za wyzsze obroty na luzie odpowiada silnik krokowy .Za duza szczelina. pozdrawiam
-
[ E36 ] Dziwne terkotanie plus pytanie o swiatla [zdjecie]
Witam Jezeli chodzi o te obcieranie,to pewnie ma cos wspolnego z walem napedowym,poniewaz nasila sie wraz z predkoscia.Moze to byc np. zwykly kawalek drutu ,ktory mogl sie nawinac,albo cos podobnego. pozdrawiam
-
problem z e30 zerknijcie i doradzcie cos
Witam Po miescie palila mi ok 10 ,11 l. Kiedys bylem na volumenie i facet przywiozl worek sond uzywanych.wybralem sobie jedna ,ktora mi sie wydawala malo uzywana i trafilem.W ogole wydaje mi sie,ze wszystkie 1 v sondy pracujace w innych samochodach o silniku i1,6, 1,4 powinny pasowac do m 40. poniewaz nie dokonywalem innych zmain ,wiec przypuszczam,ze to ta sonda ma wplyw na spalanie. pozdrawiam
-
problem z e30 zerknijcie i doradzcie cos
Witam Co do przeplywomierzy,to byly z numerami 201 i 203 na KONCU Srednica wylotu roznila sie w przypadku silnika 1,8,gdzie guma byla przejsciowka z 60 na 70 bodajze. Dlawinie przy zmianie biegow,moze byc spowodowane zlym ustawieniem lub uszkodzeniem czujnika polozenia przepustnicy /oczywiscie przepustnica musi byc zamknieta po odpuszczeniu gazu/. Co do spalania,to moja pali w miescie miedzy 8 a 9l,ale ja wlozylem jakas nietypowa sonde,gdzie tylko kolory kabli sie zgadzaja :P Ale chodzi fajnie. pozdrawiam
-
Prosze o opinie i komentarze
Witam Mnie osobiscie to sie nie podoba,ale kazdy ma inny gust. pozdrawiam
-
Problem z obrotami i odpalaniem....
Witam Typowe objawy silnika krokowego i nieszczelnego dolotu. Mozliwa uszkodzona pompa paliwa/za male cisnienie/,ale to by wykazalo na kompie. pozdrawiam
-
bardzo dziwne spalanie
- Dlaczego mam suchy korek od oleju?!!
Moze sie zle wyrazilem :( Ale umnie jest prawie suchy!!! Ja wiem ,ze tam jest oslona walka,ale troche mnie to dziwi. pozdrawiam- Dlaczego mam suchy korek od oleju?!!
Wiatam No wlasnie!! Niektorzy pisza,ze maslo,smietana itp,a u mnie jest co najwyzej leciutko przypocony! :shock: Zle smarowanie ,czy co? pozdrawiam- odciecie hamulcow
Witam Nie chce byc zlosliwy,ale przypomina mi to tego gorala,co sobie odcial penisa :P Zastanowcie sie :P pozdrawiam- Płyn chłodniczy ile go powinno być?
Witam Wchodzi ok 7l. Nie mozna sie sugerowac kreska,bo jak nie odpowietrzysz,to nic z tego!! pozdrawiam- Dziwny szum... Ratujcie :(
Witam To znaczy,ze na tej skrzynce mozesz jezdzic jeszcze bardzo dlugo i bedzie dzialala,ale bedzie szumialo,bo wyrobil sie element choinki. Musisz sie do tego przyzwyczaic.Ja mialem tak w golfie i w warsztacie chcieli mi zrobic kapitalke.Olalem to i pewnie do dzisiejszego dnia jezdzi bez problemu. pozdrawiam- Dziwny szum... Ratujcie :(
Witam Nie przejmuj sie :P Po prostu skrzynka do remontu.Jezeli chcesz ,zeby cicho chodzila,to potrzebny by byl maly remoncik ,ale podobno to sie i tak nie oplaca.Kup jakas uzywke w dobrym stanie . Bylo sporo na ten temat. pozdrawiam- Coś spaliłem pod czas kasowania inpekcji nie odpala
Witam Ja bym Ci brzytwy nie dal do reki :nienie: :P Czy probowales zresetowac kompa? pozdrawiam- Nie da się odpalić po wymianie filtra paliwa :(
Witam Przede wszystkim,zdejmij przewod paliwa i zobacz ,czy pompa pompuje. Moze tez byc cos z filtrem,ale tak od razu,to malo prawdopodobne, stawiam na pmpe paliwa. pozdrawiam - Dlaczego mam suchy korek od oleju?!!
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.