Treść opublikowana przez belgus
-
obroty faluja
Witam A wezyk od serwa zalozyles :P Sprawdz czy jest szczelny. Rownie dobrze mogles nie dokrecic kolektora ,po wymianie uszczelki.. pozdrawiam
-
Spalanie E36 na silniku 1.6 94`
Jak przeczytalem ,to mnie zeby rozbolaly :P :mad2: Napisales tak specjalnie,czy dla kawalu? pozdrawiam
-
1.8i M40 Co to jest???
Witam Jezeli zawor tego zbiorniczka szwankuje ,to silnik moze chodzic kulawo! Mnie zainteresowal ten zdechly kot pod filtrem :P Co to jest? Poza tym wydaje misie,ze masz jakos dziwnie podlaczona przeplywke :shock: pozdrawiam
-
Wymieniam popychacze ale nie jestem mechanikiem.
Czesc No ztym nic nie robieniem po wymianie popychaczy ,to przesad :P Jezeli walek jest podtarty,tak jak u mnie/,to trzeba go wymienic ,bo szkoda dzwigienek. Na razie jezdze ,ale powoli szykuje sie do wymiany walka. niestety skusilem sie na liqui moly ,bo mi polecili mechanicy. Podobno pomaga w niwelowaniu tarcia i oszczedza walek i reszte. Pisze niestety,bo jestem przeciwnikiem dolewania tych specjalow :lol: Jak doleje ,to napisze jaki skutek. pozdrawiam
-
Wymieniam popychacze ale nie jestem mechanikiem.
Witam Popychazc wyjmuje sie jak korek z butelki :P normalnie wychodzi/calkiem lekko/wyciagasz do gory i juz. nie ma zadnych blokad. pozdrawiam
-
Wymieniam popychacze ale nie jestem mechanikiem.
Witam Jak ci tylko cyka ,to daj sobie spokoj. Podobno ta dzwigienke mozna wyjac ustawiajac walek w odpowiedni sposob,ale zeby ja wyjac ,to musisz najpierw wydlubac popychacz. Sprobowac mozna ,ale rob to z czuciem. Sama dzwigienka nie jest nigdzie mocowana,po prostu lezy sobie pod walkiem i i z jednej strony opiera sie o zawor/na podkladce/ a z drugiej jest blokowana przez popychacz. pozdrawiam
-
wytłumaczcie mi co to jest??
Witam Prawdopodobnie chodzi ci o regulator cisnienia paliwa.Tak okragla puszeczka. W tej rurce nie powinno byc paliwa!Jezeli jest ,to znaczy ze memranae szlag trafil.
-
uszczelniacz do układu chłodzenia
Witam To ostatecznosc przy niewielkich wyciekach,ale raczej sie tego nie poleca. pozdrawiam
-
Wymieniam popychacze ale nie jestem mechanikiem.
Witam Podobno mozna w ten sposob.ale jak Ci sie wypnie zawor ,to do widzenia. pozdrawiam
-
NIE KUPUJCIE TEGO !!!!!!!!
Witam sprawa jest prosta!! Nie kupuje sie samochodow w komisie!! pozdrawiam
-
pompa paliwa
Witam Pompa pracuje po uruchomieniu rozrusznika!! pozdrawiam
-
BITA czy NIE?>FOTA juz jest :P
Czesc ciekawi mnie,co mowi sprzedajacy o tym kielichu? Ten typ tak ma? :P Jezeli twierdzi ,ze wszystko ok,to nie kupuj!!! pozdrawiam
-
BITA czy NIE?>FOTA juz jest :P
Witam Moze jest nie bita ,ale naprawiana na 100%
-
Zobaczcie jak jeżdzę na codzień
Chodzi troche jak trabant! :P
-
problem z silnikiem???
Witam sprawdz i ewentualnie wymien przekaznik pompy paliwa. pozdrawiam
-
kaput ? pomocy
czesc Wejdz na stronke glowna i zobacz sklepy internetowe/przydatne linki,albo ETK wpisz swoj numer VIN 7 ostatnich oznaczen z numeru karoserii i ci wyskoczy twoj wozek a dalej poszukasz i przeliczysz z dolarow/mniej wicej sie zgadza/. Wez jakies kropelki z woda ognista na uspokojenie,b o teraz i tak nic nie poradzisz :( pozdrawiam
-
Problem ze skrzynia??
Witam To moze byc docisk,szlag trafil sloneczko!! pozdrawiam
-
Czujnik prędkości
Czesc W moscie ,w gornrj czesci/widoczny z tylu pod kufrem. Tak a propo>Masz 3 takie same problemy,czy Ci sie tak porabalo? :P pozdrawiam
-
BITA czy NIE?>FOTA juz jest :P
Witam a cos ty tu wkleil?
-
śmietana.....w isie
Witam z tym plynem ,to roznie moze byc. Moze wlales ciut za malo i sie odpowietrzyl,albo gdzies minimalnie sie saczy.Szukac mozesz,ale jak tylko 1cm,to mozna sobie d nie zawracac. Co do castrola Rs,to ja tez na nim jezdze i robie bardzo krotkie trasy a nigdy mi sie nie pojawil zaden krem,wiec moze to zjawisko czesciowo zalezy od oleju. pozdrawiam
-
kaput ? pomocy
Witam Zwroc oszustowi samochod i tyle.Ma ci zwrocic kase bez gadania. Jak bedzie fikal,to wezwij rzeczoznawce. Cioekae ile dales?Bo jak nieduzo,to mozesz motor wymienic,jezeli jest buda w porzadku. Generalnie to nie za bardzo sie oreientuje w prawie dot:tego przypadku ,ale napewno jestes chroniony prawem. wspolczuje :( pozdrawiam
-
Dziwna rzecz przy 316i M40...
Czesc To taka pierwsza mysl,czyli skrot myslowy :P Na powaznie ,to przyczyna moze lezec rowniez w czujniku temperatury silnika tzn w nim samym albo w kabelku do kompa. Takie objawy wystepuja ,gdy komp nie wie jaka w danym momencie jest temperatura i jak odczyta nizsza,to laduje wieksza dawke paliwa. W tym przypadku moze pomoc reset kompa.Obejrzalbym rowniez kabelek od tego czujnika. pozdrawiam
-
Dziwna rzecz przy 316i M40...
Witam Silnik krokowy do czyszczenia. pozdrawiam
-
Dziwne zachowywanie sie silnika
czesc Silnik krokowy do czyszczenia!! pozdrawiam
-
Co pokazuja te wskazniki ?
Witam Po spawaniu migomatem/przy uzyciu filtra/wyzerowala mi sie inspekcja!!! :shock: Ciekawe pozdrawiam