Nie znam sie na modelu silnika ale jest to 1.6i na wtrysku, który był montowany też w E36. Jeszcze jedna rzecz ekonomizer czy jak to sie tam nazywa na wolnych obrotach pokazuje największe zużycie paliwa przy dodaniu gazu (wyższe obroty), zużycie paliwa momentalnie spada
Witam wszystkich forumowiczów. Mam taki minowicie problem: rano motor odpala, natomiast po osiągnieciu temperatury i zgaszeniu motoru nie ma szans na uruchomienie chyba że, motor przestygnie. Prosze o pomoc
7 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.