Treść opublikowana przez belgus
-
BMw 318is M42 nie chodzi z silnikiem krokowym
Czesc A przeplywka sie otwiera?Bo wyglada na to,ze nie moze pobrac powietrza! pozdrawiam
-
Miska olejowa 12 cm nad ziemią przy pustym samochodzie
Witam Az poszedlem z ciekawosci zobaczyc :P U mnie wiecej jak 15 cm to nie ma. pozdrawiam
-
Za ile można sprzedać igłę 323i 95r ???-temat nieaktualny
Czesc Trzeba bylo nie pisac o tym dzwonie,co ci wydzwonila zona :P Poza tym jak wynika z Twoich postow ,troche awaryjek bylo. Oczywiscie nie ma to znaczenia ,jesli bryka jest sprawna i doprowadzona do idealnego stanu,Ale z forum ,chyba /ci nikt nie odpowie na to pytanie,bo nikt tego samochodu nie widzial. pozdrawiam
-
Jak rozebrac pompke spryskiwaczy ?
Witam To nie mogles kupic w dobrym stanie? :mad2: Te pompki chyba sa nierozbieralne!Przeciez to kosztuje grosze! pozdrawiam
-
SILNIK 1,8 do modelu 1,6
Witam Bez problemu,pod warunkiem ,ze nie jest od E 36,bo tam jest inna miska olejowa.Te silniki oprocz pojemnosci i mocy niczym sie nie roznia pozdrawiam
-
Problem z slnikiem 18is m42
Witam moze zresetuj kompa i sprawdz gume przeplywomierza. Z ta glowica ,to chyba przesadzasz :) pozdrawiam
- sonda
- sonda
-
zegary...
Witam Na pewno jest roznica w kompie,ale nie powinna dotyczyc zegarow. pozdrawiam
-
smieszne pytanie o radio
Czesc Nie mam wzmacniacza :( Po prostu jak mocno poglosze ,to przerywa, i trzeszcy,tak ze nie mozna sluchac mojego m 40 :P pozdrawiam
-
zegary...
Witam Czy naprawde nie masz wtyczki z przodu zegarow?Czy jej nie widzisz? pozdrawiam
-
przebieg samochodu jest zapisywany w zegarach czy w komputer
Czesc Ale masz problemy :P Gdyby bylo na odwrot ,to rozumiem,ale jak troche odmlodzisz autko ,to nic nie zaszkodzi.Co innego kobita,po niej zawsze bedzie widac ile ma na liczniku,ale z beciami trudno sie zorientowac! pozdrawiam
-
smieszne pytanie o radio
Witam Nie bardzo wiedzialem gdzie sie popiac z tym duperelnym pytanie ,wiec pytam tu :P Jak poglosze radyjko,to zaczyna belkotac :shock: Co to moze byc?Generalnie zaczyna bardzo zle odbierac i przerywac. Glosniki mam prawie nowe JVC a radio pionnier stare keh M 8000 RDS .staruszek,ale mnie wystarczalo. pozdrawiam
-
szarpał, szarał, zgasł i amen!
Witam Takich objawow w ksiazce nie ma! :mrgreen: Czy resetowales kompa? A moze jest zawilgocony? Kolega dobrze napisal o tych czujnikach.Sprawdz. pozdrawiam
-
Porysowane mostki wałka
Witam Widocznie ktos zakrecil na sucho walkiem. Wydaje mi sie ,ze to mozna poprawic,ale nie wiem kto to robi.Zadzwon do jakiegos fachowca od glowic ,to on sie wypowie. pozdrawiam
-
kontrolka cisnienia oleju sfieci na niskich obr co jest??
Witam Czesto za ta przypadlosc ponosi wine sprezyna zaworu cisnienia oleju. Mozna ja rozciagnac ,albo wymienic i wtedy zobaczysz. pozdrawiam
-
M40 rorzad awaria dziwna sprawa POMOCY
Witam Przeciez napisalem,ze tak zawsze jest :) To ciezko wyczuc.Ja tak zrobilem w golfie i to na postoju! Zgasl i chcialem odpalic.Skutek dokladnie taki sam jak u Ciebie :mad2: M 43 ,to jest to!!Bedzie pasowal do skrzyni ,ale pare rzeczy trzeba zmienic.Z tego co wiem ,to przeplywke i krokowy. pozdrawiam
-
M40 rorzad awaria dziwna sprawa POMOCY
Witam Odpowiadam :( Masz kolizje tlokow z zaworami!Jak duza,nie wiem,w kazdym badz razie glowica do roboty! Wiem,ze to trudno wyczuc ,ale niepotrzebnie probowales go uruchomic! Zabki Ci wycielo na pasku wskutek proby uruchomienia.Ale tak zawsze jest.Wspolczuje. pozdrawiam
-
Brązowa maź na korku oleju 1,8 M40
A wczesniej tej mazi nie bylo?Czy wczesnierj nie zagladales? Koledzy z kompleksem uszczelki,trochw strasza ,ale moim zdaniem ,to normalka. Daj sobie spokoj :P pozdrawiam
-
zegary...
Witam a moglbys wrzucic fotke tych zegarow? Jednych i drugich. pozdrawiam
-
obrotomierz e30 316i
Witam moim zdaniem ,nie bedzie pasowal! Brak kostki kodujacej /z przodu,po prawej/A Ty w 1990r na pewno masz. pozdrawiam
-
zegary...
Witam Czy masz zegary z kostka z przodu/prawa strona na dole,biala/? Jezeli tak ,to przeloz ta kosc ze starych do nowego,albo przeloz sam obrotomierz na miejsce zegara/bez problemu/. pozdrawiam
-
wymiana tarcz hamulcowych...
Witam dobrze by bylo! Jak chodzily na starych zciachanych tarczach,to na nowych moga zle przylegac. pozdrawiam
-
problem z odcieciem paliwa
witam Pewnie to jego max,ze wzgledu na wytarty walek :( pozdrawiam
-
Czym sie różnia świece??
Czesc Zapytaj zakonnicy! :P Dwuelektrodowe sa trwalsze ,bo iskra przeskakuje raz z jednej a raz z drugiej strony.Poza tym nie ma roznicy. pozdrawiam