Skocz do zawartości

belgus

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez belgus

  1. Czesc A przeplywka sie otwiera?Bo wyglada na to,ze nie moze pobrac powietrza! pozdrawiam
  2. Witam Az poszedlem z ciekawosci zobaczyc :P U mnie wiecej jak 15 cm to nie ma. pozdrawiam
  3. Czesc Trzeba bylo nie pisac o tym dzwonie,co ci wydzwonila zona :P Poza tym jak wynika z Twoich postow ,troche awaryjek bylo. Oczywiscie nie ma to znaczenia ,jesli bryka jest sprawna i doprowadzona do idealnego stanu,Ale z forum ,chyba /ci nikt nie odpowie na to pytanie,bo nikt tego samochodu nie widzial. pozdrawiam
  4. Witam To nie mogles kupic w dobrym stanie? :mad2: Te pompki chyba sa nierozbieralne!Przeciez to kosztuje grosze! pozdrawiam
  5. belgus odpowiedział(a) na Kerubim temat w E30
    Witam Bez problemu,pod warunkiem ,ze nie jest od E 36,bo tam jest inna miska olejowa.Te silniki oprocz pojemnosci i mocy niczym sie nie roznia pozdrawiam
  6. Witam moze zresetuj kompa i sprawdz gume przeplywomierza. Z ta glowica ,to chyba przesadzasz :) pozdrawiam
  7. belgus odpowiedział(a) na pablo8224 temat w E30
    Czesc Podejrzeam ,ze kupiles ta jedyna ,ktra nie pasuje :( Kup na allegro,ale zapytaj nabywcow ,czy pasuje? Jest spory wybor. pozdrawiam
  8. belgus odpowiedział(a) na pablo8224 temat w E30
    Witam Ja mialem cos takiego! Zwroc ta sone,bo nic sie nie da zrobic :mad2: pozdrawiam
  9. belgus odpowiedział(a) na mariusz_ek temat w E30
    Witam Na pewno jest roznica w kompie,ale nie powinna dotyczyc zegarow. pozdrawiam
  10. belgus odpowiedział(a) na krzywy191 temat w E38
    Czesc Nie mam wzmacniacza :( Po prostu jak mocno poglosze ,to przerywa, i trzeszcy,tak ze nie mozna sluchac mojego m 40 :P pozdrawiam
  11. belgus odpowiedział(a) na mariusz_ek temat w E30
    Witam Czy naprawde nie masz wtyczki z przodu zegarow?Czy jej nie widzisz? pozdrawiam
  12. Czesc Ale masz problemy :P Gdyby bylo na odwrot ,to rozumiem,ale jak troche odmlodzisz autko ,to nic nie zaszkodzi.Co innego kobita,po niej zawsze bedzie widac ile ma na liczniku,ale z beciami trudno sie zorientowac! pozdrawiam
  13. belgus odpowiedział(a) na krzywy191 temat w E38
    Witam Nie bardzo wiedzialem gdzie sie popiac z tym duperelnym pytanie ,wiec pytam tu :P Jak poglosze radyjko,to zaczyna belkotac :shock: Co to moze byc?Generalnie zaczyna bardzo zle odbierac i przerywac. Glosniki mam prawie nowe JVC a radio pionnier stare keh M 8000 RDS .staruszek,ale mnie wystarczalo. pozdrawiam
  14. belgus odpowiedział(a) na dturk temat w E34
    Witam Takich objawow w ksiazce nie ma! :mrgreen: Czy resetowales kompa? A moze jest zawilgocony? Kolega dobrze napisal o tych czujnikach.Sprawdz. pozdrawiam
  15. belgus odpowiedział(a) na Curunir temat w E30
    Witam Widocznie ktos zakrecil na sucho walkiem. Wydaje mi sie ,ze to mozna poprawic,ale nie wiem kto to robi.Zadzwon do jakiegos fachowca od glowic ,to on sie wypowie. pozdrawiam
  16. Witam Czesto za ta przypadlosc ponosi wine sprezyna zaworu cisnienia oleju. Mozna ja rozciagnac ,albo wymienic i wtedy zobaczysz. pozdrawiam
  17. Witam Przeciez napisalem,ze tak zawsze jest :) To ciezko wyczuc.Ja tak zrobilem w golfie i to na postoju! Zgasl i chcialem odpalic.Skutek dokladnie taki sam jak u Ciebie :mad2: M 43 ,to jest to!!Bedzie pasowal do skrzyni ,ale pare rzeczy trzeba zmienic.Z tego co wiem ,to przeplywke i krokowy. pozdrawiam
  18. Witam Odpowiadam :( Masz kolizje tlokow z zaworami!Jak duza,nie wiem,w kazdym badz razie glowica do roboty! Wiem,ze to trudno wyczuc ,ale niepotrzebnie probowales go uruchomic! Zabki Ci wycielo na pasku wskutek proby uruchomienia.Ale tak zawsze jest.Wspolczuje. pozdrawiam
  19. A wczesniej tej mazi nie bylo?Czy wczesnierj nie zagladales? Koledzy z kompleksem uszczelki,trochw strasza ,ale moim zdaniem ,to normalka. Daj sobie spokoj :P pozdrawiam
  20. belgus odpowiedział(a) na mariusz_ek temat w E30
    Witam a moglbys wrzucic fotke tych zegarow? Jednych i drugich. pozdrawiam
  21. belgus odpowiedział(a) na freeride temat w E30
    Witam moim zdaniem ,nie bedzie pasowal! Brak kostki kodujacej /z przodu,po prawej/A Ty w 1990r na pewno masz. pozdrawiam
  22. belgus odpowiedział(a) na mariusz_ek temat w E30
    Witam Czy masz zegary z kostka z przodu/prawa strona na dole,biala/? Jezeli tak ,to przeloz ta kosc ze starych do nowego,albo przeloz sam obrotomierz na miejsce zegara/bez problemu/. pozdrawiam
  23. Witam dobrze by bylo! Jak chodzily na starych zciachanych tarczach,to na nowych moga zle przylegac. pozdrawiam
  24. belgus odpowiedział(a) na fabian_p temat w E30
    witam Pewnie to jego max,ze wzgledu na wytarty walek :( pozdrawiam
  25. Czesc Zapytaj zakonnicy! :P Dwuelektrodowe sa trwalsze ,bo iskra przeskakuje raz z jednej a raz z drugiej strony.Poza tym nie ma roznicy. pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.