Skocz do zawartości

belgus

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez belgus

  1. belgus odpowiedział(a) na trapp temat w E30
    Czesc Sciagasz oparcie i ciagniesz polke do gory. Jest na jednym zatrzasku.. Mozesz sprobowac bez sciagania oparcia. pozdrawiam
  2. belgus odpowiedział(a) na memphis1984 temat w E36
    Witam Pewnie jest takjak w E 30. Sciagasz biczek ,mzesz poluzowac zamek ,bebenek jest trzymany taka wsuwana blacha /nie wiem jakto nazwac/wyciagasz to blaszke i bebenek wychodzi. pozdrawiam
  3. belgus odpowiedział(a) na szeryfisch temat w E36
    Witam Sprawdz ta pompe na cisnienie.Tym bardziej ,ze uzywka. To bujanie moze byc spwodowane ,wlasnie przez pompe. pozdrawima
  4. Witam Beda zaklocenia w pracy skrzyni,tzn moga sie pojawic i jest to nie wskazane.Trzeba odessac nadmiar.Lepeiej jak jest mniej niz max. pozdrawiam
  5. Witam Sprawdz bezpiecznik pompy paliwa,ew. przekaznik. pozdrawiam
  6. belgus odpowiedział(a) na ninja-5 temat w E30
    Witam N I E !!!!!!!! pozdrawiam
  7. belgus odpowiedział(a) na krzysiek88333 temat w E36
    Tak jest napisane w naprawiam sam!!Mozna kabelkiem!! Nic sie nie stanie .chyba ,ze sie pomylisz! pozdrawiam
  8. Pod kolektorem dolotowym.Niebieski lebek.Mniej wiecej na wysokosci przepustnicy ,pod nia. pozdrawiam
  9. belgus odpowiedział(a) na Pies temat w E30
    Czec Jezeli masz dobry walek,to zostala jeszce przepustnica a dokladniej czujnik polozenia ,bo on odcina paliwko. W ostatecznosci sterownik silnika. pozdrawiam
  10. Czesc moze byc cos z ukladem paliwowym,np mala nieszczelnosc powoduje cofanie paliwa.A moze Ci siada pompa. Tak sobie mysle,bo falowanie silnika ,to czesto padnieta pompa. Sprawdz na kompie,to wykaze,czy nie jest za male cisnienie. pozdrawiam
  11. belgus odpowiedział(a) na Makorider temat w E30
    Czesc 3 wlascicieli po 60 ce tym jezdzilo!! Niezle :P pozdrawiam
  12. belgus odpowiedział(a) na jemhadar temat w E36
    Witam W m 40 glowice sa takie same! pozdrawiam
  13. Czesc Mialem taki zamiar ,bo nie wiedzialem,skad mi sie leje ATF. Ale po wjechaniu na kanalek udalo mi sie ustalic,ze wycieki sa pod zbiorniczkiem a potem jak jad e,to rozdmuchuje to po komorze.. Wiec dalem sobie spokoj z wymiana. Ale ogolnie ,to mozna zrobic samemu,tylko jest troche kiepski dostep. Przypusczam ,ze po zdjeciu pompy nie ma z tym problemu. pozdrawiam
  14. belgus odpowiedział(a) na Krzyś345 temat w E46
    Witam Temat byl,ale sprawdz poziom oleju. pozdrawiam
  15. Serdeczne dzieki!! Teraz juz wiem dlaczego mi tak zafajdalo komore :P To nawet spore cisnienie! :shock: Wymienilem opaski na przewodach pod zbiorniczkiem i powinno byc ok. pozdrawiam
  16. Witam Jak w emacie ,tzn jakie cisnienie jest w ukladzie wspomagania? pozdrawiam
  17. Witam jak w temacie.Moze ktos wie? pozdrawiam
  18. belgus odpowiedział(a) na zabafilip temat w E30
    Witam Linka do skrzynki jest widoczna jak wchodzi do sktzyni.Jak patrzysz na przepustnice od strony kierowcy ,to ta linka z lewej.Mozna rgulowac na przepustnicy lub na skrzyni biego,na kanale. pozdrawiam
  19. belgus odpowiedział(a) na zabafilip temat w E30
    Witam Linka na dzwigni przepustnicy!Tam masz dwie,jedna dootwarcia przepustnicy a druga do zmiany biegow./po lewej/Jezeli jest za luzna ,to biegi zmieniaja sie powoli a jezeli jest nza mocno nacignieta ,to auto wyrywa do pzodu mimo wcisnietego hamulca.Zaczyna bujac. pozdrawiam
  20. Witam Powinien byc na podszybiupod maska/plastikowa oslona/ pozdrawiam
  21. belgus odpowiedział(a) na zabafilip temat w E30
    Witam U mnie tez sie poci .Ale nie ma to istotnego znaczenia dla pracy skrzyni. pozdrawiam
  22. Witam Nie musisz.Alemozesz przeplukac preparatem Forte flush. Podobno jest bardzo dobry.Usuwa nagar z pierscieni. pozdrawiam
  23. Czesc Niestety ja nie jestem w stanie Ci podac. Sam wyslalem prosbe do kolegow z forum. Puknij do Dixi On mi podal. pozdrawiam
  24. belgus odpowiedział(a) na maniek__ temat w E36
    Witam Moze byc zapowietrzony uklad. Poskrecaj do oporu kierownica /lewo ,prawo/. A jak nie pomoze to,sprawdz zaciski na wezach,bo moze za slabo uciskaja i bierze powietrze. Mozesz jeszcze przeplukac caly uklad i zalac nowym plynem. pozdrawiam
  25. Witam Rozkodowalem swoje i odbiera lux! Co ciekawe radio prawie nie uzywane,wyglada jak ze sklepu. Kosztowalo mnie 40 pln,wiec sie oplacilo. Ale chcialem napisac o rozkodowaniu. Polaczylem radyjko i wyskoczylo code.Czyli normalka. Chwile pomyslalem i doszedlem do wniosku,ze czekanie z wlaczona stacyja przez godzine nie jest logiczne ,tym bardziej,ze ja mam podlaczone poza zaplonem.Niwiele myslac pstryknalem prawy przycisk do wyszukiwania i wyskoczylo OOOO.Wpisalem kod po kolei 1,2,3,4, przyciskiem/kazdym wybralem odpowiednia cyfre/i wcisnalem prawy przycisk do szukania stacji.Radio natychmiast sie rozkodowalo !!! Pieknie odbiera!!!! Podfziekowania dla Dixiego za kod. pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.