Treść opublikowana przez belgus
-
Tylna półka
Czesc Sciagasz oparcie i ciagniesz polke do gory. Jest na jednym zatrzasku.. Mozesz sprobowac bez sciagania oparcia. pozdrawiam
-
Wymiana bębenka w klamce.
Witam Pewnie jest takjak w E 30. Sciagasz biczek ,mzesz poluzowac zamek ,bebenek jest trzymany taka wsuwana blacha /nie wiem jakto nazwac/wyciagasz to blaszke i bebenek wychodzi. pozdrawiam
-
1.6 Nie chce odpalic
Witam Sprawdz ta pompe na cisnienie.Tym bardziej ,ze uzywka. To bujanie moze byc spwodowane ,wlasnie przez pompe. pozdrawima
-
Co może spowodować nadmiar oleju w skrzyni automat BMW?
Witam Beda zaklocenia w pracy skrzyni,tzn moga sie pojawic i jest to nie wskazane.Trzeba odessac nadmiar.Lepeiej jak jest mniej niz max. pozdrawiam
-
1.8 zgasł podczas jazdy, ateraz nie zapala
Witam Sprawdz bezpiecznik pompy paliwa,ew. przekaznik. pozdrawiam
- zegary
-
kłopociki z inspekcja!
Tak jest napisane w naprawiam sam!!Mozna kabelkiem!! Nic sie nie stanie .chyba ,ze sie pomylisz! pozdrawiam
-
Małe obroty i gaśnie na zimnym 318is
Pod kolektorem dolotowym.Niebieski lebek.Mniej wiecej na wysokosci przepustnicy ,pod nia. pozdrawiam
-
Obroty M40
Czec Jezeli masz dobry walek,to zostala jeszce przepustnica a dokladniej czujnik polozenia ,bo on odcina paliwko. W ostatecznosci sterownik silnika. pozdrawiam
-
Małe obroty i gaśnie na zimnym 318is
Czesc moze byc cos z ukladem paliwowym,np mala nieszczelnosc powoduje cofanie paliwa.A moze Ci siada pompa. Tak sobie mysle,bo falowanie silnika ,to czesto padnieta pompa. Sprawdz na kompie,to wykaze,czy nie jest za male cisnienie. pozdrawiam
-
E 30 335i WARTO???
Czesc 3 wlascicieli po 60 ce tym jezdzilo!! Niezle :P pozdrawiam
-
glowica z 316 pasuje do 318??
Witam W m 40 glowice sa takie same! pozdrawiam
-
Wspomaganie kierownicy,jakie cisnienie??
Czesc Mialem taki zamiar ,bo nie wiedzialem,skad mi sie leje ATF. Ale po wjechaniu na kanalek udalo mi sie ustalic,ze wycieki sa pod zbiorniczkiem a potem jak jad e,to rozdmuchuje to po komorze.. Wiec dalem sobie spokoj z wymiana. Ale ogolnie ,to mozna zrobic samemu,tylko jest troche kiepski dostep. Przypusczam ,ze po zdjeciu pompy nie ma z tym problemu. pozdrawiam
-
Problem z kontrolka oleju
Witam Temat byl,ale sprawdz poziom oleju. pozdrawiam
-
Wspomaganie kierownicy,jakie cisnienie??
Serdeczne dzieki!! Teraz juz wiem dlaczego mi tak zafajdalo komore :P To nawet spore cisnienie! :shock: Wymienilem opaski na przewodach pod zbiorniczkiem i powinno byc ok. pozdrawiam
-
Wspomaganie kierownicy,jakie cisnienie??
Witam Jak w emacie ,tzn jakie cisnienie jest w ukladzie wspomagania? pozdrawiam
-
Pilne!!!Czy pompa wsp. od IS-1 pasuje do m 40?
Witam jak w temacie.Moze ktos wie? pozdrawiam
-
E30 Automat - PROBLEM !
Witam Linka do skrzynki jest widoczna jak wchodzi do sktzyni.Jak patrzysz na przepustnice od strony kierowcy ,to ta linka z lewej.Mozna rgulowac na przepustnicy lub na skrzyni biego,na kanale. pozdrawiam
-
E30 Automat - PROBLEM !
Witam Linka na dzwigni przepustnicy!Tam masz dwie,jedna dootwarcia przepustnicy a druga do zmiany biegow./po lewej/Jezeli jest za luzna ,to biegi zmieniaja sie powoli a jezeli jest nza mocno nacignieta ,to auto wyrywa do pzodu mimo wcisnietego hamulca.Zaczyna bujac. pozdrawiam
-
Gdzie jest przekaznik pompy paliwa w E30 318is (silnik M42)?
Witam Powinien byc na podszybiupod maska/plastikowa oslona/ pozdrawiam
-
E30 Automat - PROBLEM !
Witam U mnie tez sie poci .Ale nie ma to istotnego znaczenia dla pracy skrzyni. pozdrawiam
-
Czy robić płukanie silnika przed wymianą na półsyntetyk?
Witam Nie musisz.Alemozesz przeplukac preparatem Forte flush. Podobno jest bardzo dobry.Usuwa nagar z pierscieni. pozdrawiam
-
pomoc kod do radia
Czesc Niestety ja nie jestem w stanie Ci podac. Sam wyslalem prosbe do kolegow z forum. Puknij do Dixi On mi podal. pozdrawiam
-
dziwny odglos ...wspomaganie?
Witam Moze byc zapowietrzony uklad. Poskrecaj do oporu kierownica /lewo ,prawo/. A jak nie pomoze to,sprawdz zaciski na wezach,bo moze za slabo uciskaja i bierze powietrze. Mozesz jeszcze przeplukac caly uklad i zalac nowym plynem. pozdrawiam
-
pomoc kod do radia
Witam Rozkodowalem swoje i odbiera lux! Co ciekawe radio prawie nie uzywane,wyglada jak ze sklepu. Kosztowalo mnie 40 pln,wiec sie oplacilo. Ale chcialem napisac o rozkodowaniu. Polaczylem radyjko i wyskoczylo code.Czyli normalka. Chwile pomyslalem i doszedlem do wniosku,ze czekanie z wlaczona stacyja przez godzine nie jest logiczne ,tym bardziej,ze ja mam podlaczone poza zaplonem.Niwiele myslac pstryknalem prawy przycisk do wyszukiwania i wyskoczylo OOOO.Wpisalem kod po kolei 1,2,3,4, przyciskiem/kazdym wybralem odpowiednia cyfre/i wcisnalem prawy przycisk do szukania stacji.Radio natychmiast sie rozkodowalo !!! Pieknie odbiera!!!! Podfziekowania dla Dixiego za kod. pozdrawiam