Skocz do zawartości

belgus

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez belgus

  1. Witam Wlalem ten preparat ,jak mi klekotal.Nic nie pomoglo. Ten preparat ,co najwyzej moze zlikwidowac cykanie popychaczy. pozdrawiam
  2. belgus odpowiedział(a) na karolll temat w E30
    Witam Elektrozawor nagrzewnicy.Byc moze zle kontaktuje na nim wtyczka i jak wjezdzaz w dziure,to sie rozlacza i zalcza z powrotem pozdrawiam
  3. Witam U mnie nic nie bierze! Ja biore wiecej niz m 40 :P
  4. Witam To moze byc przeplywomierz. Podmien na i nny . pozdrawiam
  5. belgus odpowiedział(a) na marcinjuve temat w E36
    Witam jak patrze na to zdjecie ,to wydaje mi sie ,ze cieknie ciz pod korka. Tak mi sie wydaje. pozdrawiam
  6. belgus odpowiedział(a) na Chopek temat w E30
    Witam Zastanawialem sie ,czy odpowiedziec na to pytanie,bo zaraz ,bedzie krytyka moj 16 m 40 automat spala po miescie max 9l a jak jade spokojnie ,to w 8 -8,5 sie spokojnie miesci.Sam nie wiem od czego to zalezy,bo jak slysze ,roznice sa czasem wrecz potworne pozdrawiam
  7. Witam Te wskazniki w e 30 ,to tylko ladnie wygladaja :P Jezeli po wymianie wskaznika temp. dalej nie pokazuje ,to prawdopodobnie czujnik do wymoany. Wskaznik paliwa wymieniale u siebie,bo wskazywal mi cuda.Teraz jezdze i jezdze a on ciagle pokazuje ,ze paliwo jest!!Poprzedni pokazywal zawsz za malo,ale ten mi sie tez nie podoba,albo jestem pod wrazeniem. Co do diodek,to najlepiej wymoenic cala plytke. pozdrawiam
  8. belgus odpowiedział(a) na pablo8224 temat w E30
    Czesc Wtryskiwacze,blad obwodu. pozdrawiam
  9. Witam Zle mnie zrozumiales :P Ciagnij polke do gory,zaczep jest pod nia mniej wiecej na srodku. pozdrawiam
  10. Witam Bylo :P Zdejmujesz oparcie kanapy i powazasz polke do gory/jest na jednym zaczepie/ pozdrawiam
  11. belgus odpowiedział(a) na zenek123 temat w E36
    Czesc Po nowym roku ,gaz bedzie w cenie oleju napedowego!! pozdrawiam
  12. belgus odpowiedział(a) na pawel_e30 temat w E30
    Czesc No to sprawdz ile daje alternator.Powinno byc ok 14,1V pozdrawiam
  13. belgus odpowiedział(a) na Walldo temat w E30
    Czesc A co mu jest? :D pozdrawiam
  14. Czesc Pod kolektorem ssacym /niebieski lebek/ Klucz 19 trudny dostep ,ale mozna podejsc lewa rekaod strony filtra olejowego.Uwaga leci plyn!!Czujnik musi byc z podkladka. cena w sklepie ,to0k. 130 pln. Bardzo rzadko wysiada,wiec nie wiem czy nie lepiej sprawdzic na kompie. podrawiam
  15. belgus odpowiedział(a) na Pies temat w E30
    Czesc Piesku ,ta glowica ma tylko zawory i czujniki :) Walka nie mam ozdrawiam
  16. Witam Odepnij przeplywke i sprawdz. pozdrawiam
  17. belgus odpowiedział(a) na danielm10 temat w E36
    http://www.allegro.pl/item224166804_blaupunkt_wyjmaki_klucze_do_wyjecia_radia.html
  18. belgus odpowiedział(a) na danielm10 temat w E36
    Witam musis miec specjalne klucze do blaupunkta/starszego/ i wtedy je wciskasz w otwory i radyjko mozna wyjac. Mozesz sprobowac uzyc gwozdzi o odpowiedniej srednicy i dlugosci .Wepchnij je a potem parami odchyl na zewntrz,powinno pojsc. pozdrawiam
  19. belgus odpowiedział(a) na pawel_e30 temat w E30
    Witam E 30 z m 40 ,nie byly przewidziane na drogi polskie,wiec sie nie dziw,ze micha nie jest oslonieta.Poza tym gdyby byla pelna oslona ,to nie byloby chlodzenia miski. pozdrawiam
  20. WITAM Musisz wymienic szybe. Co prawda sa w sprzedazy takie preperaty do smarowania na szybie ,ale ja ich nie polecam. Inna opcja ,to naklejenie na szybe gotowej grzalki.Kiedys takie byly. pozdrawiam
  21. belgus odpowiedział(a) na szeryfisch temat w E36
    czesc Masz racje :P Sprawdz w takim razie ,czy na tym przewodzie jest te 12 V,jezeli Ci zmienia po podlaczeniu do prostownika i przeslona sie porusza,to moze byc uszkodzony przewod do krokowego. pozdrawiam
  22. Witam Ogolnie rzecz biorac,pasek w m 40 nie jest jego wada. Wadz jest smarowanie walka rozrzadu! W m 43 ten problem zostal czesciowo rozwiazany przez dzwigienki z rolkami. Ciewostka ,to to,ze w silnikach wyczynowych nie stosuje sie lacuchow w rozrzadzie,poniewaz paski sa mocniejsze. pozdrawiam
  23. belgus odpowiedział(a) na Kuba3.5 temat w E36
    Witam A swoja droga , to do poprawienia tej sciezki wystarczy chyba olowek,albo rdzen baterii. pozdrawiam
  24. belgus odpowiedział(a) na xysiok temat w E36
    Czesc Musze Was zmartwic ,ale niekoniecznie :) Te wasze skrzynki sa do remontu,ale jak wam nie przeszkadza ten klekot,to one jeszcze dluga beda sluzyly. Po prostu maja wyrobione elemeny\ty walka i pewnie sam walek. Naprawa nieoplacalna,wiexc rozgladajcie sie za dobrymi uzywkami. pozdrawiam
  25. belgus odpowiedział(a) na Kuba3.5 temat w E36
    Czesc Bardzo w to watpie,ze to jest przyczyna falowania. pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.