Treść opublikowana przez belgus
-
Uciszacz klekotu popychaczy Liqui Moly do M40
Witam Wlalem ten preparat ,jak mi klekotal.Nic nie pomoglo. Ten preparat ,co najwyzej moze zlikwidowac cykanie popychaczy. pozdrawiam
-
Dziwne stuki w nagrzewnicy :(
Witam Elektrozawor nagrzewnicy.Byc moze zle kontaktuje na nim wtyczka i jak wjezdzaz w dziure,to sie rozlacza i zalcza z powrotem pozdrawiam
-
Ile powinien max brać oleju sprawny M40?
Witam U mnie nic nie bierze! Ja biore wiecej niz m 40 :P
-
E 30 ( M40 ) PROBLEM Z ODPALANIEM NA CIEPLYM SILNIKU C.d
Witam To moze byc przeplywomierz. Podmien na i nny . pozdrawiam
-
ubywanie płynu z chłodnicy
Witam jak patrze na to zdjecie ,to wydaje mi sie ,ze cieknie ciz pod korka. Tak mi sie wydaje. pozdrawiam
-
Spalanie E30 316i M40
Witam Zastanawialem sie ,czy odpowiedziec na to pytanie,bo zaraz ,bedzie krytyka moj 16 m 40 automat spala po miescie max 9l a jak jade spokojnie ,to w 8 -8,5 sie spokojnie miesci.Sam nie wiem od czego to zalezy,bo jak slysze ,roznice sa czasem wrecz potworne pozdrawiam
-
Zegary w E30 - wskaźnik temperatury i inne
Witam Te wskazniki w e 30 ,to tylko ladnie wygladaja :P Jezeli po wymianie wskaznika temp. dalej nie pokazuje ,to prawdopodobnie czujnik do wymoany. Wskaznik paliwa wymieniale u siebie,bo wskazywal mi cuda.Teraz jezdze i jezdze a on ciagle pokazuje ,ze paliwo jest!!Poprzedni pokazywal zawsz za malo,ale ten mi sie tez nie podoba,albo jestem pod wrazeniem. Co do diodek,to najlepiej wymoenic cala plytke. pozdrawiam
- kod bledu
-
kto wie jak zdemontowac tylna polke ??
Witam Zle mnie zrozumiales :P Ciagnij polke do gory,zaczep jest pod nia mniej wiecej na srodku. pozdrawiam
-
kto wie jak zdemontowac tylna polke ??
Witam Bylo :P Zdejmujesz oparcie kanapy i powazasz polke do gory/jest na jednym zaczepie/ pozdrawiam
-
Oplacalnosc gazowania
Czesc Po nowym roku ,gaz bedzie w cenie oleju napedowego!! pozdrawiam
-
Falujące obroty w M40
Czesc No to sprawdz ile daje alternator.Powinno byc ok 14,1V pozdrawiam
- Pływak
-
E30 M40 Problem z Odpalaniem na ciepłym silniku.
Czesc Pod kolektorem ssacym /niebieski lebek/ Klucz 19 trudny dostep ,ale mozna podejsc lewa rekaod strony filtra olejowego.Uwaga leci plyn!!Czujnik musi byc z podkladka. cena w sklepie ,to0k. 130 pln. Bardzo rzadko wysiada,wiec nie wiem czy nie lepiej sprawdzic na kompie. podrawiam
-
Obroty M40
Czesc Piesku ,ta glowica ma tylko zawory i czujniki :) Walka nie mam ozdrawiam
-
E30 M40 Problem z Odpalaniem na ciepłym silniku.
Witam Odepnij przeplywke i sprawdz. pozdrawiam
-
Code na radiu co zrobic?
http://www.allegro.pl/item224166804_blaupunkt_wyjmaki_klucze_do_wyjecia_radia.html
-
Code na radiu co zrobic?
Witam musis miec specjalne klucze do blaupunkta/starszego/ i wtedy je wciskasz w otwory i radyjko mozna wyjac. Mozesz sprobowac uzyc gwozdzi o odpowiedniej srednicy i dlugosci .Wepchnij je a potem parami odchyl na zewntrz,powinno pojsc. pozdrawiam
-
Osłona silnika
Witam E 30 z m 40 ,nie byly przewidziane na drogi polskie,wiec sie nie dziw,ze micha nie jest oslonieta.Poza tym gdyby byla pelna oslona ,to nie byloby chlodzenia miski. pozdrawiam
-
Poprzepalane podgrzewanie tylnej szyby
WITAM Musisz wymienic szybe. Co prawda sa w sprzedazy takie preperaty do smarowania na szybie ,ale ja ich nie polecam. Inna opcja ,to naklejenie na szybe gotowej grzalki.Kiedys takie byly. pozdrawiam
-
1.6 Nie chce odpalic
czesc Masz racje :P Sprawdz w takim razie ,czy na tym przewodzie jest te 12 V,jezeli Ci zmienia po podlaczeniu do prostownika i przeslona sie porusza,to moze byc uszkodzony przewod do krokowego. pozdrawiam
-
Czy warto kupić Bmw 3 z silnikiem na pasku rozrządu
Witam Ogolnie rzecz biorac,pasek w m 40 nie jest jego wada. Wadz jest smarowanie walka rozrzadu! W m 43 ten problem zostal czesciowo rozwiazany przez dzwigienki z rolkami. Ciewostka ,to to,ze w silnikach wyczynowych nie stosuje sie lacuchow w rozrzadzie,poniewaz paski sa mocniejsze. pozdrawiam
-
Potencjometr w przepływomierzu.
Witam A swoja droga , to do poprawienia tej sciezki wystarczy chyba olowek,albo rdzen baterii. pozdrawiam
-
Klekot bez sprzęgła
Czesc Musze Was zmartwic ,ale niekoniecznie :) Te wasze skrzynki sa do remontu,ale jak wam nie przeszkadza ten klekot,to one jeszcze dluga beda sluzyly. Po prostu maja wyrobione elemeny\ty walka i pewnie sam walek. Naprawa nieoplacalna,wiexc rozgladajcie sie za dobrymi uzywkami. pozdrawiam
-
Potencjometr w przepływomierzu.
Czesc Bardzo w to watpie,ze to jest przyczyna falowania. pozdrawiam