Treść opublikowana przez nomad66
-
Bmw e 53 3.0 2004 problem z pompą paliwa.
Jak pompa podprogowa zdychała mogła puszczać opiłki, do sprawdzenia czujnik na pompie CR, jak będą tam ślady jakiekolwiek opiłków to wtryski do roboty. Tak to i tak pasuje sprawdzić, na szybko i tanio test przelewowy, dobrze to na stół
-
Twardsze sprężyny HD, brak nivo
Czy ktoś z was zakładał może sprężyny HD na tył? Dużo wożę, auto siada, niby ok, ale głupio wygląda Jak ktoś zakładał jak z ładownością? Siada bardzo? Jak z utratą komfortu? Jest dużo gorzej czy różnica nie wielka? Nivo nie dołożę, chociaż to byłoby najlepsze, mam polifta a tam nie ma rozszerzonej wiązki
-
Bluetooth Audio
jak szukałem to znalazłem to, ale mam DSP i nie będzie działać :duh:
-
jakiego producenta klocki hamulcowe nie skrzypia?
ja zawsze kupuje komplet tarcza i klocek ate, jeszcze nigdy nie miałem problemów
-
Bluetooth Audio
Zależy czy masz zwykłe audio czy DSP. Jak zwykłe audio to https://www.car-tronic.pl/cyfrowa-zmieniarka-dension-bluetoothusbipodiphoneaux-bmw-e46e38e39x3x5-p4275 takie coś powinno ogarnąć Jak DSP to po długich poszukiwaniach znalazłem rozwiązanie, żeby nie tracić DSP: firma Xtrons ma w ofercie jakieś urządzono które potrafi sterować DSP: jeden minus: musi być Android auto. Czyli jak chcesz po taniości to nie ma możliwości. Lub wywalasz DSP ale jak dla mnie to bez sensu
-
[BMW Z3 roadster] V8 Swap
dopytaj/poszukaj na e36, wiązki są praktycznie takie same
-
INPA - odczyty - diagnostyka 3.0d 218KM
ja wyciągałem wtryski 3 razy. Raz powrót na lawecie, 200km po reklamacji. Ropy nalało do cylindra prawie do pełna, szczęście, że nie jechałem. Po to zapłaciłem 3600 za wtryski, żeby tego uniknąć. Mam euro3, na razie zrobione z 20k od ostatniego wyciągnięcia, znowu zaczyna puszczać dymy :duh: Nie wiem jak z Euro4 regeneracją, komplet wtrysków z wydrukiem i w miarę sprawnych miałem 2 oferty po 1000zł. Mój tuner powiedział, że 2 dni i auto jeździ jak wcześniej - jak zmienię z euro3 na euro4. Jak znowu moje padną to na pewno przełożę na używki. Są pewniejsze niż regenerowane.
-
INPA - odczyty - diagnostyka 3.0d 218KM
nie polecam regeneracji wtrysków euro3. Pierdolą się na potęgę po regeneracji (wtryski już wyciągam w godzinę, żeby oddać na reklamację) Dziś jak masz wtryski euro 3, kupiłbym wtryski euro4 używki i oddał do dobrego tunera. Da się to zrobić, wtryski 1000, dobry tuner 1000. W porównaniu do regeneracji za 3600 w Bosch i potem reklamowaniu co parę miesięcy to okazja. I przy okazji dobry tuner w tym program zrobi
-
E53 Wymiana tulei wahaczy przednich
Mam założone poli z przodu w bananach. Zrobione już ponad 50 tyś km i nic się nie dzieje, auto precyzyjnie się prowadzi, sztywne,fajne. Założone z Olkusza z Deutera, żółte 90Sh czy coś takiego. Polecam!
-
Alternator i napiecie ładowania
jedzcie na program i poproście o podniesienie wolnych obrotów o 100, może to pomoże
-
Wymiana postojowki przod
hesus75, a jesteś pewny, że nikt przed tobą nie używał wiertarki do wymiany żarówek? :lol:
-
Wiązka i problem z wtyczkami + podgrzewanie fotela .
przedliftowe X5 miały rozszerzone wiązki, wtedy kostki są do wszystkiego, co się da. Rozkoduj vin, zobacz co było fabrycznie i kompletuj :cool2:
-
Czujnik ABS blędy
sygnał idzie z łożyska, jak sie wprasowuje trzeba zwrócić uwagę na kierunek
-
Skrzypi łożysko kolumny
poduchy po tylu latach zwykle popękane, łożysko + poducha (lemforder niecałą 100) i będzie ok
-
Pytania przed kupnem Z4
łopatki da się dołożyć do automatów z okolic 2000 roku to czego nie do nowszych? Niektóre dołożone rzeczy nie powinny dyskwalifikować a wręcz zachcieć do zakupu :cool2:
-
3.0i m54b30 ustawienie vanosa bez pryzmy(przyrządu)
musisz mieć blokadę, żeby ustawić vanos z przodu, inaczej możesz narobić sobie kłopotów. Wałki to nie problem
-
E53 DYSTANSE
http://gitcar.pl/ polecam ten sklep, mam już 2 lata i są ok. Nowsze X mają chyba inny otwór centrujący z przodu, żeby nie zakładać tyłu do przodu
-
MTS gold BMW E60
załóż sachsy lub bilsteiny, eibach pro kit to ideał sprężyna na co dzień, kup używki pakietowe jak szkoda kasy. Przy okazji auto siądzie. MTS są ok, jak robisz max 10tkm rocznie. Znajomy miał, dużo jeździ wytrzymały 3 miesiące
-
Bmw 3.0d 184km e53 nierowna praca silnika, brak paliwa
u mnie świeżo po regeneracji zlał się wtrysk tak, że laweta. Sprawdz może wtryski jeszcze raz, pojedź do gościa który je robił, pokaż mu co się dzieje
-
parowanie telefonu z bluetooth
szumrak, możesz zdradzić co i jak, żeby zmienić moduł i żeby działało?
-
Elektryczny SUV BMW iX
Zaraz ktoś wyskoczy, że to przyszłość motoryzacji, wszyscy dziennikarze i youtuberzy tak mówią więc tak jest :roll: Fakt, technologia robi się przyjaźniejsza użytkownikowi, ale trudno będzie osiągnąć taką użytkowność jak pojazdy na paliwa płynne. Powiedz komuś kto jara się elektrykami, że właśnie wychodzi nowy model auta: kosztuje połowę, ładowanie do pełna trwa 5 minut, ma zasięg 1000km na jednym ładowaniu i włączenie ogrzewania nie powoduje utraty zasięgu. Tak, 2.0d :mrgreen: No i fakt, że na świecie nie ma tyle surowców, żeby zrobić tyle baterii, żeby wszyscy mogli jeździć. Chyba, że dla dobra ludzkości, wszyscy będziemy jeździć autobusami i pociągami. Marzenie każdego totalitarnego socjalisty :evil:
-
E53 PDC wariują (piszczą)
podmień moduł PDC jak coś już, posprawdzaj przewodzenie kabli od czujnika do modułu. Wątpię, żeby bez ingerencji osób trzecich mogło coś innego paść. Owszem takie filtry czy stabilizatory mogą pomóc, ale w dokładanych czujnikach. Wątpię, żeby BMW o coś takiego nie zadbało w oryginalnym układzie
-
E53 PDC wariują (piszczą)
oryginalne są czujniki czy zamienniki? Zamienniki nie zawsze chcą działać
-
BMW X5 E53 LCI 3.0d szarpanie przy zatrzymaniu
jaki rozmiar i jakie felgi? jaki olej był po spuszczeniu ze skrzyni? widać było opiłki
-
BMW X5 E53 LCI 3.0d szarpanie przy zatrzymaniu
jak są złe opony to może szarpać, sprawdź średnicę kół czy są takie same