Skocz do zawartości

nomad66

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nomad66

  1. Jak pompa podprogowa zdychała mogła puszczać opiłki, do sprawdzenia czujnik na pompie CR, jak będą tam ślady jakiekolwiek opiłków to wtryski do roboty. Tak to i tak pasuje sprawdzić, na szybko i tanio test przelewowy, dobrze to na stół
  2. Czy ktoś z was zakładał może sprężyny HD na tył? Dużo wożę, auto siada, niby ok, ale głupio wygląda Jak ktoś zakładał jak z ładownością? Siada bardzo? Jak z utratą komfortu? Jest dużo gorzej czy różnica nie wielka? Nivo nie dołożę, chociaż to byłoby najlepsze, mam polifta a tam nie ma rozszerzonej wiązki
  3. nomad66 odpowiedział(a) na PAWEL_ temat w X5 (E53)
    jak szukałem to znalazłem to, ale mam DSP i nie będzie działać :duh:
  4. ja zawsze kupuje komplet tarcza i klocek ate, jeszcze nigdy nie miałem problemów
  5. nomad66 odpowiedział(a) na PAWEL_ temat w X5 (E53)
    Zależy czy masz zwykłe audio czy DSP. Jak zwykłe audio to https://www.car-tronic.pl/cyfrowa-zmieniarka-dension-bluetoothusbipodiphoneaux-bmw-e46e38e39x3x5-p4275 takie coś powinno ogarnąć Jak DSP to po długich poszukiwaniach znalazłem rozwiązanie, żeby nie tracić DSP: firma Xtrons ma w ofercie jakieś urządzono które potrafi sterować DSP: jeden minus: musi być Android auto. Czyli jak chcesz po taniości to nie ma możliwości. Lub wywalasz DSP ale jak dla mnie to bez sensu
  6. nomad66 odpowiedział(a) na dstyrna temat w Z3 (E36)
    dopytaj/poszukaj na e36, wiązki są praktycznie takie same
  7. ja wyciągałem wtryski 3 razy. Raz powrót na lawecie, 200km po reklamacji. Ropy nalało do cylindra prawie do pełna, szczęście, że nie jechałem. Po to zapłaciłem 3600 za wtryski, żeby tego uniknąć. Mam euro3, na razie zrobione z 20k od ostatniego wyciągnięcia, znowu zaczyna puszczać dymy :duh: Nie wiem jak z Euro4 regeneracją, komplet wtrysków z wydrukiem i w miarę sprawnych miałem 2 oferty po 1000zł. Mój tuner powiedział, że 2 dni i auto jeździ jak wcześniej - jak zmienię z euro3 na euro4. Jak znowu moje padną to na pewno przełożę na używki. Są pewniejsze niż regenerowane.
  8. nie polecam regeneracji wtrysków euro3. Pierdolą się na potęgę po regeneracji (wtryski już wyciągam w godzinę, żeby oddać na reklamację) Dziś jak masz wtryski euro 3, kupiłbym wtryski euro4 używki i oddał do dobrego tunera. Da się to zrobić, wtryski 1000, dobry tuner 1000. W porównaniu do regeneracji za 3600 w Bosch i potem reklamowaniu co parę miesięcy to okazja. I przy okazji dobry tuner w tym program zrobi
  9. Mam założone poli z przodu w bananach. Zrobione już ponad 50 tyś km i nic się nie dzieje, auto precyzyjnie się prowadzi, sztywne,fajne. Założone z Olkusza z Deutera, żółte 90Sh czy coś takiego. Polecam!
  10. jedzcie na program i poproście o podniesienie wolnych obrotów o 100, może to pomoże
  11. nomad66 odpowiedział(a) na robkar9 temat w X5 (E53)
    hesus75, a jesteś pewny, że nikt przed tobą nie używał wiertarki do wymiany żarówek? :lol:
  12. przedliftowe X5 miały rozszerzone wiązki, wtedy kostki są do wszystkiego, co się da. Rozkoduj vin, zobacz co było fabrycznie i kompletuj :cool2:
  13. nomad66 odpowiedział(a) na sivezzz temat w X5 (E53)
    sygnał idzie z łożyska, jak sie wprasowuje trzeba zwrócić uwagę na kierunek
  14. nomad66 odpowiedział(a) na Skimir temat w X5 (E53)
    poduchy po tylu latach zwykle popękane, łożysko + poducha (lemforder niecałą 100) i będzie ok
  15. nomad66 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Z4 (E85/E86)
    łopatki da się dołożyć do automatów z okolic 2000 roku to czego nie do nowszych? Niektóre dołożone rzeczy nie powinny dyskwalifikować a wręcz zachcieć do zakupu :cool2:
  16. musisz mieć blokadę, żeby ustawić vanos z przodu, inaczej możesz narobić sobie kłopotów. Wałki to nie problem
  17. nomad66 odpowiedział(a) na kubabrzesko temat w X5 (E53)
    http://gitcar.pl/ polecam ten sklep, mam już 2 lata i są ok. Nowsze X mają chyba inny otwór centrujący z przodu, żeby nie zakładać tyłu do przodu
  18. nomad66 odpowiedział(a) na fabian88 temat w E60, E61
    załóż sachsy lub bilsteiny, eibach pro kit to ideał sprężyna na co dzień, kup używki pakietowe jak szkoda kasy. Przy okazji auto siądzie. MTS są ok, jak robisz max 10tkm rocznie. Znajomy miał, dużo jeździ wytrzymały 3 miesiące
  19. u mnie świeżo po regeneracji zlał się wtrysk tak, że laweta. Sprawdz może wtryski jeszcze raz, pojedź do gościa który je robił, pokaż mu co się dzieje
  20. szumrak, możesz zdradzić co i jak, żeby zmienić moduł i żeby działało?
  21. nomad66 odpowiedział(a) na OtoMotoJa temat w iX (i20)
    Zaraz ktoś wyskoczy, że to przyszłość motoryzacji, wszyscy dziennikarze i youtuberzy tak mówią więc tak jest :roll: Fakt, technologia robi się przyjaźniejsza użytkownikowi, ale trudno będzie osiągnąć taką użytkowność jak pojazdy na paliwa płynne. Powiedz komuś kto jara się elektrykami, że właśnie wychodzi nowy model auta: kosztuje połowę, ładowanie do pełna trwa 5 minut, ma zasięg 1000km na jednym ładowaniu i włączenie ogrzewania nie powoduje utraty zasięgu. Tak, 2.0d :mrgreen: No i fakt, że na świecie nie ma tyle surowców, żeby zrobić tyle baterii, żeby wszyscy mogli jeździć. Chyba, że dla dobra ludzkości, wszyscy będziemy jeździć autobusami i pociągami. Marzenie każdego totalitarnego socjalisty :evil:
  22. nomad66 odpowiedział(a) na Tamlin temat w X5 (E53)
    podmień moduł PDC jak coś już, posprawdzaj przewodzenie kabli od czujnika do modułu. Wątpię, żeby bez ingerencji osób trzecich mogło coś innego paść. Owszem takie filtry czy stabilizatory mogą pomóc, ale w dokładanych czujnikach. Wątpię, żeby BMW o coś takiego nie zadbało w oryginalnym układzie
  23. nomad66 odpowiedział(a) na Tamlin temat w X5 (E53)
    oryginalne są czujniki czy zamienniki? Zamienniki nie zawsze chcą działać
  24. jaki rozmiar i jakie felgi? jaki olej był po spuszczeniu ze skrzyni? widać było opiłki
  25. jak są złe opony to może szarpać, sprawdź średnicę kół czy są takie same

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.