Treść opublikowana przez lucas48
-
Nagłośnienie w BMW G30
Którą wersję nagłośnienia miałeś seryjnie, czyli do którego nagłośnienia porównujesz te Rockfordy?
-
Nowa wersja map do nawigacji
Tego się trzymaj, a następną mapę spróbuj wgrać bez ręcznego wypakowywania i podwójnego formatowania. Tak jak już wspominano, NTFS też działa i to dość sprawnie. Np u mnie jest tak i było również w przypadku EVO 2020-2 i wcześniejszych, a teraz EVO 2020-3: -sformatowanie pen-drive na NTFS(systemowo) -ściągnięcie mapy na dysk twardy komputera i automatyczne przerzucenie mapy na pendrive przez BMWDownloadManager -instalacja w aucie
-
G30 LCI
Nie wiem jak Skoda, ale BMW pisze że w x6 'Iconic Glow' może działać podczas jazdy.
-
gumy pod zderzakiem
Faktycznie źle szukałem bo szukałem w elementach pod silnikiem. Dzięki :)
-
gumy pod zderzakiem
Zanim założyłem wątek szukałem tych elementów na stronach, o których piszesz i chyba coś źle patrzę bo nie znalazłem. U mnie są na razie lekko poprzycierane, ale i to czasami drażni, więc zastanawiam się jaki może być koszt i jak z dostępnością. Swoją drogą wszędzie "atakują" ;) nas krawężniki i inne nierówności, więc to tylko kwestia czasu, zanim bardziej się zniszczą.
-
gumy pod zderzakiem
Cześć, Ktoś się orientuje jaki jest numer części jak na zdjęciach poniżej? Może ktoś wie czy te elementy służą tym samym celom co w E90, znalazłem taki wątek -> https://www.m3post.com/forums/showthread.php?t=628215
-
Rodzaj Paliwa do 540i
Wszyscy grzecznie leją 95 bo tak jest pod klapką? Coś nie chce mi się wierzyć...
-
520d plyn chłodniczy
Zerknij, był wątek na ten temat: https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=193&t=347516
-
G30 LCI
No nie mogę, po kolei wszystkim producentom kończą się pomysły, czy jak :duh:
-
Przełożenie
530i 252KM, ósmy bieg, bez x-drive 120km/h - 1700 obr/min
-
G30 LCI
Cóż, z tego wynika że dobrze że są różne tryby bo każdy robi jak mu wygodnie. Ja np. używam ich zupełnie inaczej. Nigdy nie używam adaptive bo nigdy nie wiem co samochód ustawi. W mieście korzystam ze Sport Individual (zawias i kiera na Comforcie) bo samochód nie zamula na zakrętach, a jak na prostej wchodzi na zbyt wysokie obroty to zmieniam na moment biegi łopatkami. Jak wypadam na trasę szybkiego ruchu lub autostradę to robię to najczęściej na dłużej, więc odpalam Eco Individual (kiera na sport) i się odprężam (jednak jak jest bardzo duży ruch to albo na Comfort albo na Sport).
-
G30 LCI
W jakich wyposażeniach/silnikach/rocznikach/budach jest C+? Czym się różni od Comfort?
-
Końcówka wydechy bmw g30 520d
Sory, nie wiedziałem.
-
Końcówka wydechy bmw g30 520d
Kwestia klapki zamykającej jedną z rur bez obciążenia.
-
BMW 530ix G31 vs BMW 330ix G21 - komfort foteli i inne
Również mam standardy + podparcie w G30 i przejeżdzam bez problemu trasy nawet i po 1,5k km. Przez 2 dni miałem G21 ze sportami i d*** mnie bolała nawet po krótkich trasach. Jestem dość chudy i kościsty :)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Żeby się spotkać w stolicy trzeba w tym celu przeskoczyć na inne forum xxx
-
G30 LCI
Wow, ale dziwne, a do tego gril spierdzielony koncertowo :cry2:
-
G30 LCI
Ależ racja. Szczególnie "sześciokąty" są mega fajne. To popatrz na zdjęcie Badgera kilka postów wyżej. Moje pierwsze wrażenie - autentycznie - że to jakiś VAG typu Skoda lub Seat. Ja nie widzę różnicy, między tymi LCI teraz co pokazali, a Skodą żadnych. To nie kwestia, że są podobne, jestem pewny po prostu, że przy zdjęciach samych lamp nie poznasz marki, co tak mocno stracili na unikalności. A to zdjęcie z bimmerposta to już mistrzostwo pozycjonowania reklamy ;) Golfa też spotkałem z takim kształtem i wyglądem dziennych świateł :duh:
-
Klapka wlewu paliwa
O kurczę, czyli to jest powtarzalny feler bo miałem identyczny problem, tylko w ciut innych okolicznościach.
-
Nowa wersja map do nawigacji
Silnik nie musi być włączony.
-
Nowa wersja map do nawigacji
Poszło bez problemu. 64GB NTFS.
-
Nowa wersja map do nawigacji
Tak, dokładnie 32,7GB. Prawie od początku używam pena 64GB. Może być na nim NTFS. Ani taka wielkość, ani taki system plików nie robią problemów w samochodzie.
-
Nowa wersja map do nawigacji
Faktycznie, dzięki za info.
-
Wszystkie wady G30
Widzę że piszesz z W-wy. Na tym forum dopatrzyłem się dobrych komentarzy odnośnie http://wulkanizacja24h.pl/ z Wawelskiej. Nigdy tam nie byłem, nie wiem jak robią, nie polecam, po prostu daję cynk, wydaje mi się że warto sprawdzić skoro kilkukrotnie na forum było o tym punkcie.
-
Realne spalanie G30 diesel i benzyna
Hehe rozmowy o spalaniu zawsze kończą się tym samym, nawet w przypadku tych samych silników, roczników, itp: "a mi pali inaczej na podobnej trasie", "a mi pali jeszcze inaczej i też podobna trasa" :D Dlatego chyba najlepiej wrzucać różne wyniki i krótko je opisywać, a całe te długie rozważania jak mądre by nie były nadają się do osobnego tematu. Dobrze Mandus mówi, że całkiem niezłe porównania będą osób mających w garażu więcej niż jeden samochód i porównywanie właśnie tych samochodów - ten sam kierowca, powtarzalne warunki. Ale i to oczywiście nie jest idealne :wink: RalfPi, dzięki za link, można sobie wyświetlić całkiem ciekawe zestawienia. Żeby nie było że tylko nabijam sobie posty i robię niepotrzebne dywagacje, wrzucam kolejne zdjęcie :) 530i Trasa: Szwajcaria, Niemcy, Polska. Bez pośpiechu, nie za duży ruch (noc w środku tygodnia), w DE tempomat ustawiany różnie w zależności od widzimisia tak na 160-180km/h, PL około +10 w stosunku do znaków: