Skocz do zawartości

lucas48

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lucas48

  1. lucas48 odpowiedział(a) na WASI temat w G30, G31, F90
    Którą wersję nagłośnienia miałeś seryjnie, czyli do którego nagłośnienia porównujesz te Rockfordy?
  2. Tego się trzymaj, a następną mapę spróbuj wgrać bez ręcznego wypakowywania i podwójnego formatowania. Tak jak już wspominano, NTFS też działa i to dość sprawnie. Np u mnie jest tak i było również w przypadku EVO 2020-2 i wcześniejszych, a teraz EVO 2020-3: -sformatowanie pen-drive na NTFS(systemowo) -ściągnięcie mapy na dysk twardy komputera i automatyczne przerzucenie mapy na pendrive przez BMWDownloadManager -instalacja w aucie
  3. lucas48 odpowiedział(a) na unky temat w G30, G31, F90
    Nie wiem jak Skoda, ale BMW pisze że w x6 'Iconic Glow' może działać podczas jazdy.
  4. lucas48 odpowiedział(a) na lucas48 temat w G30, G31, F90
    Faktycznie źle szukałem bo szukałem w elementach pod silnikiem. Dzięki :)
  5. lucas48 odpowiedział(a) na lucas48 temat w G30, G31, F90
    Zanim założyłem wątek szukałem tych elementów na stronach, o których piszesz i chyba coś źle patrzę bo nie znalazłem. U mnie są na razie lekko poprzycierane, ale i to czasami drażni, więc zastanawiam się jaki może być koszt i jak z dostępnością. Swoją drogą wszędzie "atakują" ;) nas krawężniki i inne nierówności, więc to tylko kwestia czasu, zanim bardziej się zniszczą.
  6. lucas48 opublikował(a) temat w G30, G31, F90
    Cześć, Ktoś się orientuje jaki jest numer części jak na zdjęciach poniżej? Może ktoś wie czy te elementy służą tym samym celom co w E90, znalazłem taki wątek -> https://www.m3post.com/forums/showthread.php?t=628215
  7. Wszyscy grzecznie leją 95 bo tak jest pod klapką? Coś nie chce mi się wierzyć...
  8. Zerknij, był wątek na ten temat: https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=193&t=347516
  9. lucas48 odpowiedział(a) na unky temat w G30, G31, F90
    No nie mogę, po kolei wszystkim producentom kończą się pomysły, czy jak :duh:
  10. lucas48 odpowiedział(a) na davidpl temat w G30, G31, F90
    530i 252KM, ósmy bieg, bez x-drive 120km/h - 1700 obr/min
  11. lucas48 odpowiedział(a) na unky temat w G30, G31, F90
    Cóż, z tego wynika że dobrze że są różne tryby bo każdy robi jak mu wygodnie. Ja np. używam ich zupełnie inaczej. Nigdy nie używam adaptive bo nigdy nie wiem co samochód ustawi. W mieście korzystam ze Sport Individual (zawias i kiera na Comforcie) bo samochód nie zamula na zakrętach, a jak na prostej wchodzi na zbyt wysokie obroty to zmieniam na moment biegi łopatkami. Jak wypadam na trasę szybkiego ruchu lub autostradę to robię to najczęściej na dłużej, więc odpalam Eco Individual (kiera na sport) i się odprężam (jednak jak jest bardzo duży ruch to albo na Comfort albo na Sport).
  12. lucas48 odpowiedział(a) na unky temat w G30, G31, F90
    W jakich wyposażeniach/silnikach/rocznikach/budach jest C+? Czym się różni od Comfort?
  13. Sory, nie wiedziałem.
  14. Kwestia klapki zamykającej jedną z rur bez obciążenia.
  15. Również mam standardy + podparcie w G30 i przejeżdzam bez problemu trasy nawet i po 1,5k km. Przez 2 dni miałem G21 ze sportami i d*** mnie bolała nawet po krótkich trasach. Jestem dość chudy i kościsty :)
  16. Żeby się spotkać w stolicy trzeba w tym celu przeskoczyć na inne forum xxx
  17. lucas48 odpowiedział(a) na unky temat w G30, G31, F90
    Wow, ale dziwne, a do tego gril spierdzielony koncertowo :cry2:
  18. lucas48 odpowiedział(a) na unky temat w G30, G31, F90
    Ależ racja. Szczególnie "sześciokąty" są mega fajne. To popatrz na zdjęcie Badgera kilka postów wyżej. Moje pierwsze wrażenie - autentycznie - że to jakiś VAG typu Skoda lub Seat. Ja nie widzę różnicy, między tymi LCI teraz co pokazali, a Skodą żadnych. To nie kwestia, że są podobne, jestem pewny po prostu, że przy zdjęciach samych lamp nie poznasz marki, co tak mocno stracili na unikalności. A to zdjęcie z bimmerposta to już mistrzostwo pozycjonowania reklamy ;) Golfa też spotkałem z takim kształtem i wyglądem dziennych świateł :duh:
  19. lucas48 odpowiedział(a) na larsen temat w G30, G31, F90
    O kurczę, czyli to jest powtarzalny feler bo miałem identyczny problem, tylko w ciut innych okolicznościach.
  20. Silnik nie musi być włączony.
  21. Poszło bez problemu. 64GB NTFS.
  22. Tak, dokładnie 32,7GB. Prawie od początku używam pena 64GB. Może być na nim NTFS. Ani taka wielkość, ani taki system plików nie robią problemów w samochodzie.
  23. Faktycznie, dzięki za info.
  24. lucas48 odpowiedział(a) na monogramus temat w G30, G31, F90
    Widzę że piszesz z W-wy. Na tym forum dopatrzyłem się dobrych komentarzy odnośnie http://wulkanizacja24h.pl/ z Wawelskiej. Nigdy tam nie byłem, nie wiem jak robią, nie polecam, po prostu daję cynk, wydaje mi się że warto sprawdzić skoro kilkukrotnie na forum było o tym punkcie.
  25. Hehe rozmowy o spalaniu zawsze kończą się tym samym, nawet w przypadku tych samych silników, roczników, itp: "a mi pali inaczej na podobnej trasie", "a mi pali jeszcze inaczej i też podobna trasa" :D Dlatego chyba najlepiej wrzucać różne wyniki i krótko je opisywać, a całe te długie rozważania jak mądre by nie były nadają się do osobnego tematu. Dobrze Mandus mówi, że całkiem niezłe porównania będą osób mających w garażu więcej niż jeden samochód i porównywanie właśnie tych samochodów - ten sam kierowca, powtarzalne warunki. Ale i to oczywiście nie jest idealne :wink: RalfPi, dzięki za link, można sobie wyświetlić całkiem ciekawe zestawienia. Żeby nie było że tylko nabijam sobie posty i robię niepotrzebne dywagacje, wrzucam kolejne zdjęcie :) 530i Trasa: Szwajcaria, Niemcy, Polska. Bez pośpiechu, nie za duży ruch (noc w środku tygodnia), w DE tempomat ustawiany różnie w zależności od widzimisia tak na 160-180km/h, PL około +10 w stosunku do znaków:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.