Treść opublikowana przez ryb55
-
Zamiana 530d na 530i. Będę żałował?
Chciałbym przypomnież, że w pl i eu całej najbardzije popularnym (i stanowiącym lwią częśc sprzedaży) jest 520d......
-
opinie o awaryjności/wadliwość nowej serii 5 (G30, G31)
Spróbuj go nie stosować przez jkaiś czas i zobacz czy objawy ustąpią
-
M5 (F90)
Właśnie czytam test w niemieckim auto motor und sport. Panamera,e63,m5 i jakiś cadillac. M5 ma na torze wynik jak Ferrari 458 Italia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
-
Zamiana 530d na 530i. Będę żałował?
Największa różnica to dół - mniejszy moment obrotowy. Oczywiście kultura pracy silnika inna. Poza tym przepaści nie ma. Myślę, że gdyby nie kasa to pewnie wielu by wzięłó 530d zamiast 530i. Pewnym wyjściem jest jeżdżenie na sporcie - wtedy nie czuć tak tej różnicy, albo w razie potrzeby po prostu redukcja manetką.
-
Porównanie wyposażenia standardowego 520d G30 z Audi A6 C8
audi i mb nie mają cennika na stronie
-
Klocki, tarcze - wymiana
mi sie tez wydaje ze nie ma
-
BMW X3 xdrive25D
z tego co kojarzę to ok 7 k pln.... dobierz koniecznie podparcie lędżwiowe - obojętnie jakie fotele nie ma go w standardzie
-
Pierwsze G05 na forum.
Ale w sytuacji jak włączysz asystenta długich z wycinaniem wiązek to auto będzie używac długich i wtedy z nich skorzystasz - przynajmniej tak jest w innych modelach, że używa długich wtedy
-
BMW X3 xdrive25D
tak można - trzeba dokupić wentylację - wtedy dostajesz inne fotele (nie sporrt, nie standard), wentylację, grzanie i elektrykę
-
BMW X3 xdrive25D
ja uważam, że nie, ale weź szyby akustyczne
-
regulacja kolumny kierownicy
masz regulację elektryczną czy mechaniczną?
-
Koła na zimę
6700 to chyba od prywatnego gościa albo netto? Mam taki za 8000 do sprzedania nowy z FV. No może tyci mniej. brutto w inchcape
-
BMW X3 xdrive25D
Rabat fajny ale nie rekordowy - wychodzi chyba 17%. Jak to zrobiłeś że za cennikowe 320kpln nie ma skóry? x3 jeździ zupełnie inaczej niż xc60 i w tej klasie tylko x3 i q5 z pneumatyką daje w ogóle złudzenie podobieństwa do limuzyny. Jak teraz jeżdzis 508 pewnie nie poczujesz tych mankamentów, o których pisze mój przedmówca
- Koła na zimę
-
opinie o awaryjności/wadliwość nowej serii 5 (G30, G31)
Trzeba jeszcze dodać, że ceny nowego a6 (jak zresztą wszystkich audi) są z kosmosu i to totalnego. Czy to a6 czy q5 to z tym samym wyposażeniem bmw i merol wypadają taniej, a w dodatku przy comfort lease audi nie chce dawać rabatów.... Inna sprawa jest taka, że w a6 można zamówić opcje, które nie są dostępne w g30 - pytanie ilu nabywców winduje cenę tego typu pojazdu do poziomu ok 0,5 mln zł
-
Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie
Gdzie? Ja nie widzę i w cenniku na DE też nie ma wentyulacji
- Apple CarPlay
-
regulacja kolumny kierownicy
Moim zdaniem włącza się niezależnie od pewnej temepatury zewnętrzenej
-
BMW X3 G01 - Navigacja Pro
kolejne plotki mokazały się bajkkami
-
Koła na zimę
g31 ma oczywiscie pneumatyke na tylnej osi
-
Zdjęcia kontaktów z telefonu?
masz na myśli to, że jak ktoś dzwoni to widzisz zdjęcie czy coś innego?
-
Realne spalanie G30 diesel i benzyna
ładny wynik! pod względem kompromisu dynamika/oszczednosc 30d jest mistrzem
-
BMW X3 G01 - Navigacja Pro
na tą chwilę nie widac go ani w cenniku ani w konfiguratorze - daj znać co jest w konfiguratorze sprzedawcy i czy ceny wzrosły od listopada
-
Klocki, tarcze - wymiana
W passą iw B7 do przebiegu na pewno nie więcej jak 90 tys wymieniłem 2 komplety tarcz tylnych, 3 komplety klocków, jeden komplet tarcz przednich i 2 klocków. I dochodząc do tych 90 tys powoli szykowała się kolejna wymiana. Panowie jak chyba wszyscy wiemy, to kwestia mocno indywidualna. Ja w f30 zmieniałem klocki co 30 kkm, a w serwisie mówili mi o kierowcahc, którzy jeżdża po 110 kkm na takim komplecie....
-
Koła na zimę
wcześniej w tym wątku jest foto jednego z kolegów białego sedana z ciemnymi felgami