Skocz do zawartości

ryb55

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ryb55

  1. ryb55 odpowiedział(a) na słonik40 temat w G30, G31, F90
    odpowiedź jest prosta - to są działania celowe....
  2. Panowie, no ale wpisujmy to rzeczywiście "ukryte" funkcje... a nie takie, których ktoś nie zauważył...
  3. To nie jest takie proste. Te wydechy miały rozróżnienie, że nie można ich było montować do aut z opf/gpf. Podobnie z wydechami np. schnitzera. Pewnie da się go gdzieś kupić jeszcze - np. w de. Serwis jak będzie chciał świrowac z gwarancją, to waidomo, że będzie to robił.... bo spaliny nie tkaie, bo za ciepłe, bo za zimne i silnik przez to...bla bla bla
  4. Apple car play już jest dostępne w pl do niektórych modeli zamawianych jako nowe. Wkrótce ma być też dostępne w portalu connected drive do zmaówienia jako usługa taka jak np rtti
  5. w 110% popieram, mało tego uważam, że 540d to najlepszy wybór z aut, o których piszesz
  6. ryb55 odpowiedział(a) na monogramus temat w G30, G31, F90
    Ale jaja! a dostałeś Żonę w komplecie z autem????
  7. ryb55 odpowiedział(a) na monogramus temat w G30, G31, F90
    A ja dla odmiany uważam, że komforty są o wiele wygodniejsze niż sporty w g30.... widać każdy ma swoje upodobania
  8. w temacie napisał, że hk
  9. ja uważam, że pneumatyka w takim aucie to must have - lepsza stabilnośc, większy komfort. Jechałem q5 z pneumatyką i bez i to była przepaść. Oczywiście nie wiem jak będzie w x5...
  10. dokładnie tak zreszta widac to na zywo, że auto z ddc stoi wyzej niz m pak
  11. ryb55 odpowiedział(a) na BigCactus temat w X5 (G05)
    to niby jest funkcja tego, że auto potrafi się cofnąc o ostatnie 50m jadąc dokładnie tym samym torem jazdy
  12. Właśnie nie - masz w datenkarcie swojego auta obie opcje i ddc i mpak? Nei da się tak - zobasz w konfiguratorze - jak zaz aczasz m pak to ddc odpada i odwrotnie.
  13. nie licząc 550 i m5 są 3 rodzaje - zwykłe, m pak i ddc. Każde to osobne zawieszenie i nie można ich ze sobą łączyć. Jak masz ddc to nie masz m pak
  14. nie ma czegoś takiego jak m pakietowe i ddc - albo, albo..........
  15. Panowie, Jest pierwszy test pl Sergio88: Ja bym nie rezygnował z auta tylko dlatego, że sprzedawcy są niekompetentni. W dzisiejszych czasach trafić na takiego, który jest kompetentny - obojętnie w jakiej marce - to prawdziwy skarb. kamiloo98: Pewnie, że trzeba kupić auto dobrze wyposażone, ale z kolei wypowiedź typu - zakreśl wszystkie dodatki - nie jest zbyt racjpnalna. Bez sensu wydawać kasę na jakieś bzdury, których nie używasz i tylko będą żeby być
  16. kiedyś mieli, teraz chyba juz nie - albo śpią na nich
  17. ale to dotyczy tylko softu do bluetooth itp a nie całego auta...
  18. na niektóre rynki są wersje ze spryskami, a niektóre bez.... w pl są spryski
  19. tak w f30 na poczatku jak auto bylo nowe, potem mu preszlo ja leje bp
  20. jak adaptive led jest wlaczone to jest giga roznica - nie do pomylenia, wiec w laserach gorzej byc nie moze pewnie znow sprzedawca nie wiedzial co sprzedaje
  21. 1. jeden to zwykły laier, drugi metalik; 3. rzekomo lasery maja działac jak adaptacyjne - to by sporo dawało po zmroku; 4. jazda z pneumatyką to zupełnie inna bajka niż stalowe zawieszenie, adaptacyjne m to jeszcze bardziej zaawansowana wersja 5. w g30 działa super 6. ten podstawowy pakiet jest tak policozny ze nie opłaca się go nie brać 7. masz ładowarkę indukcyjną, dodatkowy mikrofon i podłączenie do anteny 8. info w cenniku 9. plus ma makery 360 a bez plusa tylko tył; 11. znacząca
  22. ryb55 odpowiedział(a) na BigCactus temat w X5 (G05)
    W polskim cenniku w pakiecie connected professional jest przygotowanie do carplay. Od listopada można do niektórych modeli już zamawiać carplay, będzie ono też dostępne do wykupienia w portalu connected drive
  23. ryb55 odpowiedział(a) na aro121 temat w X3 (G01, F97)
    ja akurat mam taką pracę, że muszę mieć codziennie koszulę i marynarkę. jak jedziesz latem nawet w samej koszuli to wentylacja fotela jest zbawienna. tkanina ma swoje plusy, ale skora dla mnie ma ich wiecej. chociażby łatwiej utrzymać w czystości przy psie, dzieciach, itp
  24. ryb55 odpowiedział(a) na aro121 temat w X3 (G01, F97)
    Po to masz wentylacje

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.