Treść opublikowana przez ryb55
-
Rok modelowy 2019
odpowiedź jest prosta - to są działania celowe....
-
"Funkcje" o których nie wiemy
Panowie, no ale wpisujmy to rzeczywiście "ukryte" funkcje... a nie takie, których ktoś nie zauważył...
-
Wreszcie jest! Wydech M-Performance do 530i
To nie jest takie proste. Te wydechy miały rozróżnienie, że nie można ich było montować do aut z opf/gpf. Podobnie z wydechami np. schnitzera. Pewnie da się go gdzieś kupić jeszcze - np. w de. Serwis jak będzie chciał świrowac z gwarancją, to waidomo, że będzie to robił.... bo spaliny nie tkaie, bo za ciepłe, bo za zimne i silnik przez to...bla bla bla
-
mapy google na ekranie samochodu
Apple car play już jest dostępne w pl do niektórych modeli zamawianych jako nowe. Wkrótce ma być też dostępne w portalu connected drive do zmaówienia jako usługa taka jak np rtti
-
x5 g05 - warto wiedzieć przed zakupem
w 110% popieram, mało tego uważam, że 540d to najlepszy wybór z aut, o których piszesz
-
Wszystkie wady G30
Ale jaja! a dostałeś Żonę w komplecie z autem????
-
Wszystkie wady G30
A ja dla odmiany uważam, że komforty są o wiele wygodniejsze niż sporty w g30.... widać każdy ma swoje upodobania
-
Brzęczące tylne głośniki HK
w temacie napisał, że hk
-
x5 g05 - warto wiedzieć przed zakupem
ja uważam, że pneumatyka w takim aucie to must have - lepsza stabilnośc, większy komfort. Jechałem q5 z pneumatyką i bez i to była przepaść. Oczywiście nie wiem jak będzie w x5...
-
Skrzypiące zawieszenie M pakietowe.
dokładnie tak zreszta widac to na zywo, że auto z ddc stoi wyzej niz m pak
-
Co w standardzie w G05?
to niby jest funkcja tego, że auto potrafi się cofnąc o ostatnie 50m jadąc dokładnie tym samym torem jazdy
-
Skrzypiące zawieszenie M pakietowe.
Właśnie nie - masz w datenkarcie swojego auta obie opcje i ddc i mpak? Nei da się tak - zobasz w konfiguratorze - jak zaz aczasz m pak to ddc odpada i odwrotnie.
-
Skrzypiące zawieszenie M pakietowe.
nie licząc 550 i m5 są 3 rodzaje - zwykłe, m pak i ddc. Każde to osobne zawieszenie i nie można ich ze sobą łączyć. Jak masz ddc to nie masz m pak
-
Skrzypiące zawieszenie M pakietowe.
nie ma czegoś takiego jak m pakietowe i ddc - albo, albo..........
-
x5 g05 - warto wiedzieć przed zakupem
Panowie, Jest pierwszy test pl Sergio88: Ja bym nie rezygnował z auta tylko dlatego, że sprzedawcy są niekompetentni. W dzisiejszych czasach trafić na takiego, który jest kompetentny - obojętnie w jakiej marce - to prawdziwy skarb. kamiloo98: Pewnie, że trzeba kupić auto dobrze wyposażone, ale z kolei wypowiedź typu - zakreśl wszystkie dodatki - nie jest zbyt racjpnalna. Bez sensu wydawać kasę na jakieś bzdury, których nie używasz i tylko będą żeby być
-
x5 g05 - warto wiedzieć przed zakupem
kiedyś mieli, teraz chyba juz nie - albo śpią na nich
-
Aktualizacja oprogramowania przez USB
wiadomix
-
Aktualizacja oprogramowania przez USB
ale to dotyczy tylko softu do bluetooth itp a nie całego auta...
-
Jakiego zimowego płynu do spryskiwaczy używacie ?
na niektóre rynki są wersje ze spryskami, a niektóre bez.... w pl są spryski
-
Jakiego zimowego płynu do spryskiwaczy używacie ?
tak w f30 na poczatku jak auto bylo nowe, potem mu preszlo ja leje bp
-
x5 g05 - warto wiedzieć przed zakupem
jak adaptive led jest wlaczone to jest giga roznica - nie do pomylenia, wiec w laserach gorzej byc nie moze pewnie znow sprzedawca nie wiedzial co sprzedaje
-
x5 g05 - warto wiedzieć przed zakupem
1. jeden to zwykły laier, drugi metalik; 3. rzekomo lasery maja działac jak adaptacyjne - to by sporo dawało po zmroku; 4. jazda z pneumatyką to zupełnie inna bajka niż stalowe zawieszenie, adaptacyjne m to jeszcze bardziej zaawansowana wersja 5. w g30 działa super 6. ten podstawowy pakiet jest tak policozny ze nie opłaca się go nie brać 7. masz ładowarkę indukcyjną, dodatkowy mikrofon i podłączenie do anteny 8. info w cenniku 9. plus ma makery 360 a bez plusa tylko tył; 11. znacząca
-
Co w standardzie w G05?
W polskim cenniku w pakiecie connected professional jest przygotowanie do carplay. Od listopada można do niektórych modeli już zamawiać carplay, będzie ono też dostępne do wykupienia w portalu connected drive
-
BMW X3 xdrive25D
ja akurat mam taką pracę, że muszę mieć codziennie koszulę i marynarkę. jak jedziesz latem nawet w samej koszuli to wentylacja fotela jest zbawienna. tkanina ma swoje plusy, ale skora dla mnie ma ich wiecej. chociażby łatwiej utrzymać w czystości przy psie, dzieciach, itp
-
BMW X3 xdrive25D
Po to masz wentylacje