Treść opublikowana przez ryb55
-
530i turbina
to sorry chłopaki - trzeba poczekać do wiosny, nie będę robił zimnego łokcia przy -6
-
530i turbina
nie do końca rozumiem pytanie - czy Wy słyszycie turbinę wewnątrz auta przy zamkniętych szybach? czy mówimy o dźwięku np. na zewnątrz, albo przy otwartej szybie?
-
Remote View i parkowanie.
usługa została wyłączona z uwagi na przepisy panujące w pl
-
G30-31 nawigacja Business a Professional
Ma być rzekomo mozliwość kupienia carplay przez portal bmw-connecteddrive - tak jak np rtti. Natomiast kiedy i za ile to nie umieli oczywiście powiedziec
-
G30-31 nawigacja Business a Professional
przecież w katalogu jest dokłądnie napisane za co dopłacasz
-
BMW X3 xdrive25D
wierz mi ze 30i sie nie poci na autostradzie
-
Rok modelowy 2019
goście z mercedesa - windują sprzedaż s-klasy
-
Rok modelowy 2019
gorzej jak ci tam liście nawpadają w tego grilla
-
mapy google na ekranie samochodu
czyli 85 funciaków kosztowało i carplay i pełny ekran?
-
Płyn chłodniczy w G30 530i.
dolej i kontroluj stan na postojach
-
Rok modelowy 2019
spokojnie.... jeszcze nie wiemy jak będą wyglądac nowe mercedesy
-
Rok modelowy 2019
jakoś nie wyobrażam sobie, że to trafi do wszystkich modeli przecież w nowej trójce jest normalny grill......
-
Pierwsze G05 na forum.
U Smorawińskuego w Poznaniu jest Phytonic na demo - jeśli ktoś chce obejrzeć
-
Rok modelowy 2019
Nie chcę tu nikogo krytykować, ale zastanowiłbym się nad wpływem takiej modyfikacji na bezpieczeństwo. Np. podczas uderzenia śruba może zostać uszkodzona, ścięta przez działające na nią siły i fotel może się przesunąć lub oderwać od podłoża. Nie mówię, że tak bedzie, ale taki czerwony dzowneczek mi zadzwonił w głowei jak zobaczyłem wpisy w tym temacie
-
G30 Aktualizacja oprogramowania IV kwartał 2018
ja jadę jutro na akcję techniczną "programowania sterowników" - do tej chwuli nikt nie umiał mi powiedzieć których kontkretnie
-
Realne spalanie G30 diesel i benzyna
przypominam, że to jest emat o spalaniu
-
BMW 520d G30 wyposażenie
pełna zgoda! a samo pytanie już kiedyś padło - wystarczy poszukać trochję na forum
-
Nagłośnie Harman Kardon
było już kilka wątków i tematów w tej kwestii na tym forum i kolegów/koleżanek w usa i de pamiętaj, że najważniejsza sprawa to źródło - np płyta cd/dvd, a nie bluetooth
-
Pierwsze usterki i awarie G05.
jesli jest zaznaczony dywan w menu to powinien się za każdym razem zapalać, oczywiście pod warunkiem, że ilośc światła na zewnątrz jest odpowiednio niska
-
Spotify android
u mnie to nigdy nie działało stablilnie - raz śmiga raz nie, czasem nibu gra, ale nie mogę utworów z kieronicy zmienić
-
Rok modelowy 2019
dab nie ma chyba w pl, car play to opcja dodatkowa, która wymaga dopłaty i powoli staje się dostępna w poszczególnych modelach
-
Reflektory przednie full LED standard
jak z h7 (i to jeszcze na bixenon) przecież w g30 są zawsze ledy????????????/
-
"Funkcje" o których nie wiemy
A ja nie wiedziałem, że mi nagle bez ostrzeżenia wyłączyli remote 3d view...........
-
Wreszcie jest! Wydech M-Performance do 530i
ale jesteś oszczędny w słowach..... a jak bardzo słychać? jakie wrażenia? przeszkadza? za głośno? lekko mruczy tylko?
-
Wreszcie jest! Wydech M-Performance do 530i
a jak wrażenia w trybie comfort? jest różnica?