Treść opublikowana przez ryb55
-
Pilne - 540i czy x3m40i dla kierowcy i rodziny 2 +2 ?
wiaodmo że g30, najlepiej z ail i dla twoich potrzeb kombi tez by sie przydalo
-
30d czy 40i
no i proszę piękne wyniki benzynki. w 530x9 g31 wychodza mi na takich trasach wyniki poniżej 9, przy czym jak jest mozliwośc to daję ok 2 paczek
-
Koła na zimę
nie do końca tak jest - do g30 można kupic zestaw kół zimowych z mieszanym ogumieniem (różne szerokości tył i przód). o ile dobrze pamietam wystepuje w rozmairze 19 cali
-
Harman Kardon
no zależy skąd masz materiał źródłowy. pewnie porządna płyta byłaby najlepsza. apple car play jest duzo lepsze niz bluetooth, różnica wg mnie apcp a kabel nie jest już tak znaczna
-
Podświetlany grill
no nie będzie prekursorem bo w nowym x6 możesz go zamówić już na etapie konfiguracji
- Podświetlany grill
-
BMW G30 Jakość wykonania - prośba o opinie
Ja nie mam zastrzeżeń do jakości g30. Wiadomo w124 to nie jest, ale nic juz takie nie jest.
-
30d czy 40i
proponowałbym już 30, bo claudia ma już 48...
-
G30 LCI
mi się akurat ta blenda w 7 nie podoba... w ogóle tył 7 sprawia dla mnie wrażenie zbyt ociężałego
-
G30 LCI
nie no...to się chyba komuś coś pomyliło.... to nie może tak wyglądać w rzeczywistości
-
G30 LCI
no ja uważam, że podświetlenie grilla w nowym x6 to już wieje wiochą trochę.....
- G30 LCI
-
30d czy 40i
u karlika w poznaniu jest demo jaga
-
G30 Sportline —> mpakiet konwersja
to dlaczego chce teraz x5? kupcie to świetne volvo xc90, które produkują już pewnie niezmienione z 6 lat
-
30d czy 40i
Pewnie dlatego promka na leasing 100% i wersję m-coś tam, gdzi ejest tańszy mpakiet i pakiet serwisowy w cenie
-
30d czy 40i
słonik czy rozważałeś też może silnik 45e. Ma on swoje wady oczywiście, ale może jest to rozsądny kompromis w Twojej sytuacji. Nie ma diesla, a hybryda po mieście sprawdza się nieźle na krótkich dystansach. Może nawet udawałoby się spore odcinki robić na silniku elektrycznyum tylko
-
Rabaty na g05
W innym watku jest mowa o rabacie 15%, a nawet 16%
-
30d czy 40i
W pewnym uproszczeniu oczywiście, ale można chyba założyć, że 530i i x5 40i będą miały zblizóne osiągi. Oczywiście spalanie w x5 będzie min 2-3 litry wyższe. X5 to nie jest raczej auto stworzone do jeżdżenia ze stałą prędkością 200 km/h - nie chodzi o to, że nie da rady, albo robi to żle - ale spalanie będzie wysokie w każdym silniku w takim aucie (oczywiście w 30d niższe niż w 40i)
-
Realne spalanie G30 diesel i benzyna
to chyba dlatego, że on jakoś inaczej liczy, kiedy się stoi, a nie jedzie
-
G30 Aktualizacja oprogramowania IV kwartał 2018
ja gdzieś czytałem, że to jest tez inny hardware a nie tylko soft
-
Ogranicznik prędkości do 210 km/h
chyba nawet koder, a nie tuner
-
Nowe silniki 45e i 25d
Koleżanki i Koledzy, Można już konfigurować x5 g05 z nowymi silnikami 45e, 25d i 50i. Pewnie wiele osób ciekawych jest jak one jeżdżą, więc pierwsze relacje mile widziane. Znając życie 25d będzie hitem sprzedażowym - nie dośc, że w podstawie kosztuje 280k, to niższa akcyza powoduje, że doposażenie też wypada taniej, niż w innych wersjach silnikowych
-
G30 Aktualizacja oprogramowania IV kwartał 2018
z tego co kojarzę to to jest oprogramowanie multimediów, bluetooth itp
-
Koszt serwisu - G30
to już cena jak za olej rzepakowy
-
Nakładki na zaciski hamulcowe
lepiej to wyglądają oryginalne