Skocz do zawartości

ryb55

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ryb55

  1. ryb55 odpowiedział(a) na ryb55 temat w X3 (G01, F97)
    Ja znalazłem info przy okazji testów x4 30i na yt, że auto przy stabilnej jeździe normalnymi drogami poza miastem spala ok 7 l
  2. ryb55 odpowiedział(a) na ryb55 temat w X3 (G01, F97)
    Mega wynik ! A inne wyniki spalania jak się kształtują?
  3. Jeżeli za 2018 rok możesz dostać 20% a 2017 ma rabat 28%, to moim zdaniem nie warto w ogóle się zastanawiać i zamawiać 2018. 8% to nie duża różnica w porównaniu do tego, że masz auto rok starsze - chyba, że bierzesz najem długoterminowy i auto zwrócisz - wtedy rocznik jest Ci obojętny
  4. ryb55 odpowiedział(a) na słonik40 temat w G30, G31, F90
    Nie ma też pierścieni w wyświetlaczu (tym za dopłatą 1,7 kzł) zegarów, jest dodatkowa opcja galwanizowanych elementów wykończenia wnętrza (895 zł) i kilka kolorów indyvidual
  5. Cenę owszem podnieśli, ale w marcu tzn. od cennika marcowego. W konfiguratorze nie ma 530i, bo ma przerwe w produkcji do lipca
  6. u mnie tak samo z ceną.... Wasi skąd masz info o podwyżce?
  7. Wg moich info cena jest bez zmian w stosunku do cennika z marca
  8. a jaki podali Ci czas realizacji?
  9. 530i nie podrożało, nie wiem jak inne
  10. W konfihuratorze dealera auto jest, w lipcu pojawi się nowy cennik i wtedy pewnie silnik wróci też do zaktualizowanego konfiguratora
  11. a kiedy składałeś zamówienie?
  12. można już zamawiać 530i - parametry bez zmain
  13. Standardowo 3 miechy - jak dealer znajdzie slot produkcyjny na szybszy termin, to sie uda szybciej
  14. Ja uważam, że porównywanie g30 do f30 to jakieś nieporozumienie. A twierdzenie, że plastiki albo jakość wykończenia są w f30 lepsze niż w g30 to już w ogóle odlot w kosmos!
  15. Ale zamiast obrotomierza wyświetla się mapa np. na skrzyżowaniach czy zjazdach z autostrady.
  16. To dwa różne auta. Musisz liczyć ze bena łyknie ze 2 litry wiecej
  17. Podaj podstawę prawną.....
  18. Ten zestaw to jest upgrade h/k
  19. Moim zdaniem nie ma szans na to, żeby delaer cos dołożył. Nie ma też mowy o tym, żeby wzięli to auto z powrotem i zamówili nowe dla klienta. Jeśli chodzi o rzecznika praw konsumenta i opisane wyżej procedury niezgodności z umową to o tym może być mowa jedynie jeśli auto kupiła osoba prywatna, a nie przedsiębiorca. Zaproponują jakiś gadżet i tyle pewnie... niestety. Trzeba mieć oczy dookoła głowy.
  20. Pamietajcie, że wskaźnik to nie 100% rzeczywistość. Np. olej w skrzyni nie jest w stanie nagrzać się w takim czasie. Ogladałem też kiedyś taki flimik chyba autocentrum o tym co pokazuje wskaźnik, a jaka jest rzeczywista temp silnika w vw
  21. na youtube jest pełno filmików zz tego typu realizacji, jak równiez aftermarketowych instalacji
  22. A może to kwestia pogody? Gumy wyschły przez upał i brak wody i stąd hałasy?
  23. Super fota!!!!!!!!!!!!!!! Gratulacje
  24. ryb55 odpowiedział(a) na samson11 temat w G30, G31, F90
    piękne auto, piękny kolor, ja bym emblemat zostawił - jest dość dyskretny i nie gryzie się z ogólnym designem
  25. A jaka jest cena Waszego systemu w tej chwili?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.