Skocz do zawartości

ryb55

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ryb55

  1. ryb55 odpowiedział(a) na rfx_bike temat w G30, G31, F90
    tylko kodowanie
  2. nie do końca. jak zostawiasz auto na kilka godzin na parkingu i idziesz do biura to nie starcza
  3. ja oczywiście miałem na mysli, że tracisz gwarancję jak podepniesz kamerkę inną niż bmw i poza serwisem
  4. ryb55 odpowiedział(a) na adinik temat w G30, G31, F90
    Luki27: Ale o co chcesz ich pozwać? Że masz cykora jeździć takim autem? Nie masz żadnego roszczenia do nich.
  5. znając życie pewnie tak, bo wpinasz się w instalację elektryczną
  6. ryb55 odpowiedział(a) na adinik temat w G30, G31, F90
    Też tak myślę...niestety. Napiszą, że stanęli na głowie i naprawili i wszystko jest git i nie ma się o co martwić
  7. ryb55 odpowiedział(a) na Shadovvs temat w G30, G31, F90
    Dokładnie o to mi chodziło. Qrczak nie musisz się od razu unosić. Mody to nie jest lekarstwo na każdą sytuację. Żeby było też jasne - nie mam nic przeciwko nim. Wystarczy jednak popatrzeć na trwałość silników w różnych markach (w tym bmw), które uzyskują coraz wyższe parametry z małych pojemności. W e60 218ps było z 3 litrowego diesla, który był wieczny w porównaniu do r4, które są teraz. Nie kojarzę też, aby seryjnie jakiś producent dawał do 2 litrowego diesla 300km. Może się mylę, ale nawet jeśli daje, to nie jest to zjawisko powszechne. Wracając do tematu samego silnika 25d to nie jest do końca tak, że sam silnik nie spełnia normy. W DE już można zamawiać x5 25d i silnik dopiero w tym modelu wchodzi do sprzedaży.
  8. ryb55 odpowiedział(a) na Shadovvs temat w G30, G31, F90
    no na te 300ps to z pewnością długo pojeżdżą te dwa litry
  9. ryb55 odpowiedział(a) na adinik temat w G30, G31, F90
    W usa to za śmierć człowieka przyznawane są miliardowe odszkodowania. W PL może Ci starczy golfa. Nie ma co tego porównywać
  10. z montazem?
  11. a jak Wam takie zestawy ace2.0 wyceniają w Waszych aso?
  12. ryb55 odpowiedział(a) na Lasse1 temat w G30, G31, F90
    u mnie też pomogło zgodnie z radą hamstera Dzieki!!!!!!!!!!! moim zdaniem to jest jedyny przydatny ficzer tej apoki
  13. ryb55 odpowiedział(a) na samson11 temat w G30, G31, F90
    Wystarczy, że przyniesiesz z efl ofertę leasingową i zejdą na ziemię
  14. ryb55 odpowiedział(a) na rfx_bike temat w G30, G31, F90
    2016
  15. z tego co wiem to ace wlacza sie tylko na chwile i nie b=nagrywa calkky czas
  16. ryb55 odpowiedział(a) na rfx_bike temat w G30, G31, F90
    nie do końca, bo w VW są loga w fm
  17. z identycznej przyczyny postanowiłem zamontować takie coś u siebie. Jeszcze nie zdecydowałem jaką. Myślałem, żeby kupić bmw ace 2.0.... zamontują w aso i nie będzie gadania o gwarancji, skrzypieniu itp
  18. ryb55 odpowiedział(a) na Bmw-i-fruu temat w G30, G31, F90
    w aso jest kosmos cenowy za to, o ile w ogóle wykonalne
  19. ryb55 odpowiedział(a) na rfx_bike temat w G30, G31, F90
    jak masz acp to nie bra po bt tylko po wifi - jakość jest odczuwalnie lepsza
  20. wltp i opf nie mają nic wspólnego z launch control
  21. ryb55 odpowiedział(a) na aro121 temat w X3 (G01, F97)
    pamiętajcie z jakiego źródła korzystacie. Używanie bluetootha to jest masakra jak chodzi o dławienie jakości. Widać to chociażby po tym jak włączy się spotify po apple car play - jest odczuwlanie lepiej
  22. Z tego co ja się orientuję to flota kilku aut (nie kilkudziesięciu, kilkunastu czy kilkuset) powoduje rabat dodatkowy na poziomie 2-3%. 16-18% jest dla g30 do wyciągnięcia dla normalnego człowieka - to też wynika z tego wątku. Dodatkowo różnica na poziomie 10% pomiędzy 2019 pod zamówienie a 2018 stock też jest wynikiem przyzwoitym i w miarę stndardowym.
  23. nie chcę odpowiadać za kolegę, ale takie warunki są dośc powszechnie znane i osiąglne dla sprawnego negocjatora
  24. podglad jest tylko jak sie polaczysz telefonem przez wifi z kamera - przynajmniej z tego co wyczytalem a czy ktos to montowal u dealera i moze sie pochwalic jak to wycenili?
  25. i zapisuje je na karcie pamięci czy jakoś wysyła eskę? czy jest podgląd z tej kamery przez jakąś apkę czy tylko trzeba kartę do kompa włożyć?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.