Treść opublikowana przez ryb55
- Apple Car
-
Kamery z czujnikiem uderzenia
nie do końca. jak zostawiasz auto na kilka godzin na parkingu i idziesz do biura to nie starcza
-
Kamery z czujnikiem uderzenia
ja oczywiście miałem na mysli, że tracisz gwarancję jak podepniesz kamerkę inną niż bmw i poza serwisem
-
Słaby/brak hamulca 530i
Luki27: Ale o co chcesz ich pozwać? Że masz cykora jeździć takim autem? Nie masz żadnego roszczenia do nich.
-
Kamery z czujnikiem uderzenia
znając życie pewnie tak, bo wpinasz się w instalację elektryczną
-
Słaby/brak hamulca 530i
Też tak myślę...niestety. Napiszą, że stanęli na głowie i naprawili i wszystko jest git i nie ma się o co martwić
-
Silnik 525D
Dokładnie o to mi chodziło. Qrczak nie musisz się od razu unosić. Mody to nie jest lekarstwo na każdą sytuację. Żeby było też jasne - nie mam nic przeciwko nim. Wystarczy jednak popatrzeć na trwałość silników w różnych markach (w tym bmw), które uzyskują coraz wyższe parametry z małych pojemności. W e60 218ps było z 3 litrowego diesla, który był wieczny w porównaniu do r4, które są teraz. Nie kojarzę też, aby seryjnie jakiś producent dawał do 2 litrowego diesla 300km. Może się mylę, ale nawet jeśli daje, to nie jest to zjawisko powszechne. Wracając do tematu samego silnika 25d to nie jest do końca tak, że sam silnik nie spełnia normy. W DE już można zamawiać x5 25d i silnik dopiero w tym modelu wchodzi do sprzedaży.
-
Silnik 525D
no na te 300ps to z pewnością długo pojeżdżą te dwa litry
-
Słaby/brak hamulca 530i
W usa to za śmierć człowieka przyznawane są miliardowe odszkodowania. W PL może Ci starczy golfa. Nie ma co tego porównywać
-
Kamery z czujnikiem uderzenia
z montazem?
-
Kamery z czujnikiem uderzenia
a jak Wam takie zestawy ace2.0 wyceniają w Waszych aso?
-
Remote view 3d
u mnie też pomogło zgodnie z radą hamstera Dzieki!!!!!!!!!!! moim zdaniem to jest jedyny przydatny ficzer tej apoki
-
Nowa seria 5 G30
Wystarczy, że przyniesiesz z efl ofertę leasingową i zejdą na ziemię
- Apple Car
-
Kamery z czujnikiem uderzenia
z tego co wiem to ace wlacza sie tylko na chwile i nie b=nagrywa calkky czas
-
Apple Car
nie do końca, bo w VW są loga w fm
-
Kamery z czujnikiem uderzenia
z identycznej przyczyny postanowiłem zamontować takie coś u siebie. Jeszcze nie zdecydowałem jaką. Myślałem, żeby kupić bmw ace 2.0.... zamontują w aso i nie będzie gadania o gwarancji, skrzypieniu itp
-
Keyless go bmw g30
w aso jest kosmos cenowy za to, o ile w ogóle wykonalne
-
Apple Car
jak masz acp to nie bra po bt tylko po wifi - jakość jest odczuwalnie lepsza
-
Wreszcie jest! Wydech M-Performance do 530i
wltp i opf nie mają nic wspólnego z launch control
-
Harman Kardon
pamiętajcie z jakiego źródła korzystacie. Używanie bluetootha to jest masakra jak chodzi o dławienie jakości. Widać to chociażby po tym jak włączy się spotify po apple car play - jest odczuwlanie lepiej
-
G30 - RABATY tylko z salonu POLSKA i dodatki
Z tego co ja się orientuję to flota kilku aut (nie kilkudziesięciu, kilkunastu czy kilkuset) powoduje rabat dodatkowy na poziomie 2-3%. 16-18% jest dla g30 do wyciągnięcia dla normalnego człowieka - to też wynika z tego wątku. Dodatkowo różnica na poziomie 10% pomiędzy 2019 pod zamówienie a 2018 stock też jest wynikiem przyzwoitym i w miarę stndardowym.
-
G30 - RABATY tylko z salonu POLSKA i dodatki
nie chcę odpowiadać za kolegę, ale takie warunki są dośc powszechnie znane i osiąglne dla sprawnego negocjatora
-
BMW Advanced Car Eye 2.0
podglad jest tylko jak sie polaczysz telefonem przez wifi z kamera - przynajmniej z tego co wyczytalem a czy ktos to montowal u dealera i moze sie pochwalic jak to wycenili?
-
BMW Advanced Car Eye 2.0
i zapisuje je na karcie pamięci czy jakoś wysyła eskę? czy jest podgląd z tej kamery przez jakąś apkę czy tylko trzeba kartę do kompa włożyć?