Skocz do zawartości

ryb55

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ryb55

  1. ryb55 odpowiedział(a) na słonik40 temat w G30, G31, F90
    W VW nie ma wiązek w szybie - tak jak kiedyś w Fordzie. Na szybę naklejona jest folia, która odbija promienie słoneczne i przeowdzi prąd - przez co ogrzewa szybę
  2. ryb55 odpowiedział(a) na słonik40 temat w G30, G31, F90
    @ speedofsound - jakie masz spalanie po tym przebiegu? Jakie średnie Ci wyszło z wycieszki nad Gardę? Z jakimi prędkościami?
  3. ładny wynik
  4. ryb55 odpowiedział(a) na słonik40 temat w G30, G31, F90
    no tak, ale póki co to na zmianę akcyzy się nie zanosi.... więc trzeba żyć z tym co jest. Natomiast nie do końca zgodzę się z twierdzeniami o dupie technologicznej - przykładowo i3 oraz i8 nie mają swoich odpowiedników ani w vag ani w mb. Tak samo sorry, ale jeśli mówicie, że chcecie r6, a nie r4, to te r4+48V to już w ogóle porażka jest pewnie jak chodzi o trwałość...
  5. ryb55 odpowiedział(a) na słonik40 temat w G30, G31, F90
    Tylko, że te 320ps w volvo, jeżdzi gorzej niż 250 w bmw... Tak samo diesel d5 bez porównania do 525d. Mercedes 220d jest rzeczywiście szybszy od 520d - przynajmniej subiektywnie... ale głośniejszy wewnątrz Jak widac dla każdego coś miłego...
  6. ryb55 odpowiedział(a) na słonik40 temat w G30, G31, F90
    mi się wydaje, że w pl pdc od zawsze było w standardzie
  7. Ja też mam identyczny zestaw i są mega głośne.... Tak jak piszecie - poza tym auto jest super wyciszone i słyszę tylko te opony
  8. Witam wszystkich, Chciałem zapytać czy słyszycie mocno hałas od toczących się kół w swoich g30/g31? W szczególności chodzi mi o osoby, które jeżdżą na kołach 19 cali i większych.... Moim zdaniem hałas od runflatów jest w g30 dość mocno słyszalny..
  9. W porównaniu do x-traila to chyba nawet 520d będzie rakietą..... A tak na poważnie, to przejedź się obydwoma silnikami. Różnica jest kolosalna. 520d dla mało wymagającego użytkownika pod względem przyspieszenia i elastyczności może być wystarczające. Natomiast jeśli masz trochę większe wymagania to niestety nie motor dla Ciebie. Rozsądnym kompromisem, w tym i cenowym, wydaje się 525d - no ale nie występuje w x-drive..
  10. ryb55 odpowiedział(a) na ryb55 temat w X3 (G01, F97)
    No to może x5 - można teraz całkiem przyjemne rabaciki przytulić
  11. ryb55 odpowiedział(a) na ryb55 temat w X3 (G01, F97)
    Nie za bardzo rozumiem w takim razie skąd porównanie 530i do m550d - to nadal przepaść jak chodzi o moc i dynamikę. Może powinieneś się zakręcić wokół nowego x4 40d?
  12. ryb55 odpowiedział(a) na kosa69 temat w G30, G31, F90
    Do boku to nie ma po co dzownic - oni nigdy nic nie wiedzą i osobiście podejrzewam, że nigdy nawet nie jechali bmw
  13. ryb55 odpowiedział(a) na ryb55 temat w X3 (G01, F97)
    Widziałem ten test - chyba Pertyn miał gorszy dzień.... był straszną marudą i już samo jego zestawienie miał od razu na nie
  14. Oryginalne na pewno świecą mniej intensywnie niż te z filmiku
  15. Z dwojga złego, to lepiej, że się poczeka na naprawę, niż ma się rozkraczyć na drodze....
  16. Z tego co ja się orientowałem, to proble,my dotyczyły starszych serii, gdie integral aktiv lenkung nie zawierało tylnej osi skrętnej. Nie udało mi sie znaleźć żadnego info, aby ten element był bardziej awaryjny niż inne. Na formu motor-talk.de użytkownicy chwalą sobie tę opcję, zwłaszcza ze względu na wygodniejsze parkowanie.
  17. jak wynika z tego wątku - od 2 do 30 dni od dnia wyprodukowania
  18. ryb55 odpowiedział(a) na kosa69 temat w G30, G31, F90
    nie można
  19. Ja nawet nie wiedziałem o jej istnieniu...
  20. Tak - od 1 lipca śmiga
  21. Mi się też wydaje, że taka produkcja auta na taśmie to trwa jeden dzień. Być może przygotowanie, logistyka, kompletowanie, planowanie produkcji to kilka dni. Pewnie dlatego nadaje sie na zawóeinei nr VIN, planuje jego produckję, ustawia komponenty tak żeby były dostępne, a samo składanie to 1 dzień. Zobaczcie filmiki na yt z zakładów produkcyjnych bmw - tm widać w jakim tempie to idzie
  22. no jak chcesz, żeby wszyscy znali Twój vin to pewnie, że możesz
  23. Próbowałeś na bimmer.work? Masz już termin odbioru?
  24. Ciekawe od czego zależy to jak szybko auto po zjechaniu z taśmy trafia do dealera w pl
  25. ryb55 odpowiedział(a) na ryb55 temat w X3 (G01, F97)
    Na moje raczej też nie, ale to kolejny dowód na to, że spalanie tego silnika w porównaniu do diesla nie jest wcale złe - różnice jak dla mnie pomijalne, a osiągi niebo a ziemia

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.