Treść opublikowana przez ryb55
-
Rok modelowy 2019
W VW nie ma wiązek w szybie - tak jak kiedyś w Fordzie. Na szybę naklejona jest folia, która odbija promienie słoneczne i przeowdzi prąd - przez co ogrzewa szybę
-
530xi wrazenia po 1.5k
@ speedofsound - jakie masz spalanie po tym przebiegu? Jakie średnie Ci wyszło z wycieszki nad Gardę? Z jakimi prędkościami?
-
G30 - RABATY tylko z salonu POLSKA i dodatki
ładny wynik
-
Rok modelowy 2019
no tak, ale póki co to na zmianę akcyzy się nie zanosi.... więc trzeba żyć z tym co jest. Natomiast nie do końca zgodzę się z twierdzeniami o dupie technologicznej - przykładowo i3 oraz i8 nie mają swoich odpowiedników ani w vag ani w mb. Tak samo sorry, ale jeśli mówicie, że chcecie r6, a nie r4, to te r4+48V to już w ogóle porażka jest pewnie jak chodzi o trwałość...
-
Rok modelowy 2019
Tylko, że te 320ps w volvo, jeżdzi gorzej niż 250 w bmw... Tak samo diesel d5 bez porównania do 525d. Mercedes 220d jest rzeczywiście szybszy od 520d - przynajmniej subiektywnie... ale głośniejszy wewnątrz Jak widac dla każdego coś miłego...
-
Rok modelowy 2019
mi się wydaje, że w pl pdc od zawsze było w standardzie
-
Czy słyszycie swoje opony?
Ja też mam identyczny zestaw i są mega głośne.... Tak jak piszecie - poza tym auto jest super wyciszone i słyszę tylko te opony
-
Czy słyszycie swoje opony?
Witam wszystkich, Chciałem zapytać czy słyszycie mocno hałas od toczących się kół w swoich g30/g31? W szczególności chodzi mi o osoby, które jeżdżą na kołach 19 cali i większych.... Moim zdaniem hałas od runflatów jest w g30 dość mocno słyszalny..
-
Laik pyta - 520d czy 530d?
W porównaniu do x-traila to chyba nawet 520d będzie rakietą..... A tak na poważnie, to przejedź się obydwoma silnikami. Różnica jest kolosalna. 520d dla mało wymagającego użytkownika pod względem przyspieszenia i elastyczności może być wystarczające. Natomiast jeśli masz trochę większe wymagania to niestety nie motor dla Ciebie. Rozsądnym kompromisem, w tym i cenowym, wydaje się 525d - no ale nie występuje w x-drive..
-
x3 30i
No to może x5 - można teraz całkiem przyjemne rabaciki przytulić
-
x3 30i
Nie za bardzo rozumiem w takim razie skąd porównanie 530i do m550d - to nadal przepaść jak chodzi o moc i dynamikę. Może powinieneś się zakręcić wokół nowego x4 40d?
-
Aktywny grill
Do boku to nie ma po co dzownic - oni nigdy nic nie wiedzą i osobiście podejrzewam, że nigdy nawet nie jechali bmw
-
x3 30i
Widziałem ten test - chyba Pertyn miał gorszy dzień.... był straszną marudą i już samo jego zestawienie miał od razu na nie
-
Oswietlenie ambientowe w drzwiach
Oryginalne na pewno świecą mniej intensywnie niż te z filmiku
-
opinie o awaryjności/wadliwość nowej serii 5 (G30, G31)
Z dwojga złego, to lepiej, że się poczeka na naprawę, niż ma się rozkraczyć na drodze....
-
Zakup G30 jako pierwszego BMW.
Z tego co ja się orientowałem, to proble,my dotyczyły starszych serii, gdie integral aktiv lenkung nie zawierało tylnej osi skrętnej. Nie udało mi sie znaleźć żadnego info, aby ten element był bardziej awaryjny niż inne. Na formu motor-talk.de użytkownicy chwalą sobie tę opcję, zwłaszcza ze względu na wygodniejsze parkowanie.
-
G30 - czas realizacji zamówienia
jak wynika z tego wątku - od 2 do 30 dni od dnia wyprodukowania
- G30 M550i xDrive
-
animowane satelitarne mapy deszczowe
Ja nawet nie wiedziałem o jej istnieniu...
-
Wycofanie silników benzynowych
Tak - od 1 lipca śmiga
-
G30 - czas realizacji zamówienia
Mi się też wydaje, że taka produkcja auta na taśmie to trwa jeden dzień. Być może przygotowanie, logistyka, kompletowanie, planowanie produkcji to kilka dni. Pewnie dlatego nadaje sie na zawóeinei nr VIN, planuje jego produckję, ustawia komponenty tak żeby były dostępne, a samo składanie to 1 dzień. Zobaczcie filmiki na yt z zakładów produkcyjnych bmw - tm widać w jakim tempie to idzie
-
G30 - czas realizacji zamówienia
no jak chcesz, żeby wszyscy znali Twój vin to pewnie, że możesz
-
G30 - czas realizacji zamówienia
Próbowałeś na bimmer.work? Masz już termin odbioru?
-
G30 - czas realizacji zamówienia
Ciekawe od czego zależy to jak szybko auto po zjechaniu z taśmy trafia do dealera w pl
-
x3 30i
Na moje raczej też nie, ale to kolejny dowód na to, że spalanie tego silnika w porównaniu do diesla nie jest wcale złe - różnice jak dla mnie pomijalne, a osiągi niebo a ziemia