Skocz do zawartości

ryb55

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ryb55

  1. jest takie oryginalne akcesorium w postaci doposażenia w taki zestaw lamp - kwestia tego, gdzie się to zamontuje
  2. ryb55 odpowiedział(a) na cher temat w G30, G31, F90
    Ok, ale koło 632 też występuje w rof - jesli dobrze pamietam z oponami michelin
  3. ryb55 odpowiedział(a) na cher temat w G30, G31, F90
    wersja pierwsza istnieje z rof także odnośnie wersji drugiej, to była już kiedyś dyskusja na podobny temat - jak masz mieszanej szerokości fele, to ogumeinie tez musi być mieszane, przy czym bmw tylko w nielicznych modelach felg dopuszcza mieszane rozmairy na zime - wiekszosc ma taki sam rozmiar felg i opon na obu osiach na zime
  4. Moim zdaniem w katalogu części nie ma róznych np. wahaczy czy stablizatorów w zależności od tego czy masz rof czy nie. Poza tym możesz np. ku[pić auto bez rof fabrycznie i dokupić oryginalne koła z rof np. na lato i odwrotnie
  5. ryb55 odpowiedział(a) na ryb55 temat w G30, G31, F90
    zgadza się
  6. Wg moich info silnik w obrębie danego modelu nie miał znaczenia przy rabatowaniu. Moje doświadczenie było też takie, że select nie zaoferował korzystniejszej ceny niź dealer. Odnośnie wysokości rabatu to na g01 15-16% jest osiągalne, a nawet jeden z kolegów na forum wyciągnął ponad 18
  7. ryb55 opublikował(a) temat w G30, G31, F90
    Witam, chciałem zapytac jak często wymieniacie klocki i tarcze w swoich G30/31? Szczególnie interesują mnie 530ix z hamulcami sportowymi M.
  8. tyle to możesz dostać u dealera
  9. ja myślę że to dlatego, że f30 było bardzo głośne wewnątrz - głównie przez szumy wiatru i cienkie szyby
  10. ryb55 odpowiedział(a) na kosa69 temat w G30, G31, F90
    no to świetnie - najważniejsze, że nic się nie stało i czekamy na pierwsze wrażenia z m5
  11. RWD z pewnością daje większą frajdę i trochę tego brakuje w xdrive, ale za to xdrive ma inne plusy. Odnośnie spalania - to chyba naturalne co piszecie - przy butowaniu diesel ma np. 4tys obr a bena 6.... dlatego downsizing to bzdura
  12. ryb55 odpowiedział(a) na kosa69 temat w G30, G31, F90
    Może to słaba okazja żeby pytac, ale czy pod względem bezpieczeństwa auto spisało się jak trzeba przy kolizji?
  13. to sprawdz po nr vin jaki masz silnik
  14. albo jak sypiesz powyżej 180 na autobahnie
  15. Myślę, że zrobią za kilka miechów - w x3 i x4 są przecież
  16. Nie do końca się zgodzę z Tobą. Poczytaj statystyki z rynku europejskiego. W DE sprzedaż diesli spadła około 30-40 procent w stosunku do poprzedniego roku. Wypychanie diesla z rynku staje się faktem - są producenci, którzy przestają go produkować, są kraje, które wkrótce przestaną pozwalać na ich rejestrację i są kraje, które już teraz wprowadzają ograniczenie w poruszaniu sie nimi. Skoro nie chcecie porównywać 30d z 30i, a właściwszym miałoby być porównanie 40i z 30d - co ma też w pewnym sensie ręce i nogi - to 40i jest o wiele droższe na rynku wtórnym niż 30d. Poza tym, moim zdaniem, gdybym dysponował budżetem na zakup nowego 30d lub 40i, to nigdy nie kupiłbym diesla. Jednyną korzyścią dla diesla jest mniejsze spalanie. To samo dla mnie dotyczy dylematu zaupowego 25d/30i lub 20i/20d.
  17. Kolego nawet na tym forum były juz porównania danych technicznych tych silników i powiem krótko - nie wiesz o czym piszesz! Mało tego nigdy nie jechałeś 520d, 530d i 530i żeby je porównać - w przecieństwie do mnie. Różnica w kulturze pracy 4 i 6 cylindrów jest oczywista. Natmoast różnice w przyspieszeniach 530i i 530d w czasie jazdy są znikome.
  18. No to nie oszczędzasz go....
  19. szukaj tak długo, aż znajdziesz takiego co da taki rabat jak chcesz. Mów im, że masz ofertę na 16% i tyle, albo że kumpel dostał... Mówią 4% bo polują na jelenia, które ostatnio chodzą stadami po salonach samochodowych
  20. ryb55 odpowiedział(a) na ryb55 temat w X3 (G01, F97)
    Mimo, że lubie Pertyna, to ewidentnie był nie w humorze testując to x3. Ten test mu nie wyszedł. Sorry, ale słuchanie klekota 20d, z pewnością nie jest fajniesze niż jazda 30i...
  21. na mobile.de uzywane 530i kosztuje więcje niż porównywalne 530d - efekt nagonki na diesla, ekologii itp
  22. no bo nie można
  23. nie, ma ich po prostu w pompce
  24. ryb55 odpowiedział(a) na cher temat w G30, G31, F90
    Mieszane fele to mieszane ogumienie. Producent dopuszcza w niektorych wzorach felg które mają mieszane ogumeinie także zimówki

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.