Skocz do zawartości

mapy google na ekranie samochodu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
czy ktoś ma pomysł w jaki sposób można rzucić mapę Google z telefonu na ekran samochodu? standardowa nawigacja jak dla mnie jest o wiele gorsza od map google, a trochę dziwnie, ze w tak nowoczesnym samochodzie muszę mieć telefon przyczepiony dodatkowo do szyby żeby widzieć mapę. Podobno w PL Apple Car Play jest niedostępny, ale może jest jakiś inny patent>
  • Odpowiedzi 86
  • Wyświetleń 25,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja odblokowałem sobie Apple CarPlay. Kodowanie. We wrześniu wychodzi IOS 12 i wtedy Google Maps również ma być dostępne.

Moim zdaniem to jedyna opcja (jeśli chodzi o IOS).

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Ja bym tak map google nie przechwalal. Juz mnie kilka razy wprowadzily w droge, w ktorej malo kol nie pogubilem, ledwo dalo sie przejechac, byla to polna lub lesna sciezka lub wogole drogi nie bylo. Jak dla mnie jedyny duzy plus google to ze pokazuje korki bardzo dobrze.
Opublikowano

często dla ciekawości odpalam mapy google i automapę, prowadzi często zupełnie inaczej, zazwyczaj sprawdzając te same trasy przez lata stwierdzam że google mniej logicznie prowadzi. Również często odpalam google jeżdżąc u siebie po mieście i również często nie potrafię znaleźć wytłumaczenia tego którędy google chcę prowadzić, jedno że ani bliżej, ani szybciej.

Na plus za to że na bieżąco mam listę swoich miejsc np do odwiedzenia, bez problemu znaleźć jakieś atrakcje, itp

Opublikowano
  • Autor
Ja odblokowałem sobie Apple CarPlay. Kodowanie. We wrześniu wychodzi IOS 12 i wtedy Google Maps również ma być dostępne.

Moim zdaniem to jedyna opcja (jeśli chodzi o IOS).

 


kodowanie? samochód mam na gwarancji, a w serwisie tego raczej nie zrobię. Czy kodowanie u zewnętrznego partnera to nie problem pod kątem gwarancji?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
Dziala tez podczas jazdy? Znowu bede lazil z dwoma telefonami bo android autk w ciemnej pupie:(
Opublikowano

Przede wszystkim działa w czasie jazdy.

Jak widzisz mam włączone prowadzenie do celu na tym zdjęciu z mapą satelitarną.

Opublikowano
To super! Dzieki!:)
Opublikowano
Dziala tez podczas jazdy? Znowu bede lazil z dwoma telefonami bo android autk w ciemnej pupie:(

 

Myślałem, że na Android to już dawno działa.

Opublikowano
Bmw nie obsluguje android auto w g30 :cry2:
Opublikowano
Nie obsługuje również CarPlay - oficjalnie i chuk wie dlaczego mamy w PL pod górkę..... ??
Opublikowano

Oficjalnie: "bo nie ma Siri po polsku". Taka dostalem odpowiedz z BMW.

Co nie przeszkadza innym markom, oferowac w PL Apple CarPlay

Opublikowano
A to jak to gowno wlaczyc w takim wypadku?;) mam juz jakiegos starego 6s czy jak to tam zwalo. I co teraz?:)
Opublikowano
Dokładnie. Nieoficjalnie dowiedziałem się, że BMW obawia się problemów, ze skargami klientów, że mają CarPlay i nie obsługuje Siri.
Opublikowano

E tam takie gadanie bo nie ma Siri po polsku. Jakoś im nie przeszkadza pakowanie w każda kierownice przycisku od wybierania głosowego, pomimo tego, że to nie działa bo nie jest po polsku.

Byc może chodzi o to, że jak to wszystko uruchomia to może spaść im sprzedaż aktualizacji nawigacji. Pytanie takie: jełśi dałoby się odpalić google maps (z całym dobrodziejstwem tego ustrojstwa, a więc korki....) to kto z was chciałbym aktualizować mapy BMW ? Sądzę, że nie wielu się zdecyduje.

Ale to oczywiście moja prywatna opinia.

Opublikowano

oczywiście zgadzam się z Tobą. To jest ich śmieszna wymówka.

Mi już zdarzyło się kilka razy, że mapy BMW wyprowadziły mnie dosłownie w pole.

Od kiedy wyszedł iOS12 używam Google Maps tylko.

Opublikowano
A jest jakis poradnik dla deibili jak tonwlaczyc? Uzywam samsubga na codzien, a iphonea bym skitral pod ladowarka w schowku ttlko jak zrobic aby to dzialalo?
Opublikowano
To kilka postow wyzej masz napisane ze sam wlaczyl przez kodowanie. Poza serwisem. Z poziomu idrive sie nie da z tego co rozumiem.
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Mapy z androida można wyświetlić poprzez screen mirroring ale pew nie tylko na postoju. Może dało by się usunąć wyłączanie screen mirroring gdy samochód ruszy?
Opublikowano
Czyli apple car play dalej na kodowanie?:D no bmw.polska zachwyca :mad2:
Opublikowano
Tak jak wyżej pisałem, kodowanie tylko. Ale wszystko zdalnie. Dostajesz plik, który wgrywasz przez USB.
Opublikowano
Po aktualizacji systemu iPhone’a do iOS12 mapy Google śmigają bez najmniejszych problemów - oczywiście mam Apple CarPlay.
Opublikowano
Ile teraz chodzi zlociszy odkodowanie carplay ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.