Skocz do zawartości

ryb55

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ryb55

  1. ryb55 odpowiedział(a) na tomekck temat w X5 (G05)
    To też może być słuszne podejście, ale nie mylmy tego z zakupem nowego auta. Tak podchodząc do tematu można kupić każde używane x5 z niedużym przebiegiem i przedłużoną gwarancją
  2. ryb55 odpowiedział(a) na tomekck temat w X5 (G05)
    15kkm to spory przebieg jak na demo
  3. ryb55 odpowiedział(a) na Ja12345 temat w X5 (G05)
    w tym samym miejscu, w którym masz teraz 25d :D
  4. ja miałem kiedyś problem z wtryskiwaczem w 320d i zalecono mi w aso ich płyn, który dolewa się do paliwa - pomogło
  5. baigcactus gratulacje! super auto! dużo przyjemności!
  6. ryb55 odpowiedział(a) na tkwiat temat w G30, G31, F90
    i co kupujesz zamiast 6gt?
  7. ryb55 odpowiedział(a) na bapko temat w G30, G31, F90
    jak chcesz to zrobić tak, jak byś miał hak fabryczny, to musisz pociągnąć kabel stałego plusa od komory silnika przez całe auto - jak dobrze pamiętam, sam ten kabel kosztuje ok 1500 zł
  8. ryb55 odpowiedział(a) na snajper21 temat w X5 (G05)
    ja uważam, że trzeba jeździć normalnie i tyle....
  9. https://www.realoem.com/bmw/enUS/showparts?id=PX51-EUR-10-2006-E61N-BMW-525d&diagId=51_5682 Pozycja nr 2 - wybierz sobie kolor dzięki!
  10. Trzeba szukać nie tylko na ols czy allegro, ale też np. wysłać maila do działu części/akcesoriów u różnych dealerów. Obniżki są kosmiczną e- do 50% nawet. Oczywiście nie teraz. Zimowe koła trzeba kupować w przedziale kwiecień-czerwiec. Na stronie leebmann24.de też można sprawdzić, oferty bywają przyzwoite i da się też kupić z 0% VAT
  11. jaki numer części mają takie haczyki oryginały od bmw?
  12. Jak to możliwe, że np opona 20 cali rozmiar 245/40/21 np. od pirelli i michelin ma mieć różną średnicę czy obwód????? Przecież to oznacza, że ma otwór na felgę 21 cali, 245mm szerokości i 245x40% wysokości..... obojętnie, jaki to producent.
  13. ryb55 odpowiedział(a) na tkwiat temat w G30, G31, F90
    stali brakuje i drożeje - nie tylko w automotive, także w budownictwie czy innych branżach
  14. ryb55 odpowiedział(a) na tkwiat temat w G30, G31, F90
    rozumiem, że kamer nie ma, bo problemy z dostępnością elektroniki, mikroprocesorów itp. Ale hak?? czego tam może brakować ;) to kawałek metalu z silniczkiem do wysuwania go . Też tego kompletnie nie rozumiem, ale żadnej sensownej odpowiedzi nie dostałem. dlatego, że są problemy z dostępnością stali, której ceny szaleją
  15. ryb55 odpowiedział(a) na słonik40 temat w X5 (G05)
    trudno będzie znaleźć tańszy leasing przy takich parametrach pliku z restrykcjami raczej nikt ci nie wyśle
  16. ryb55 odpowiedział(a) na w17chm4n temat w X3 (G01, F97)
    Nie zgodzę się - dostaję czasami zastępcza 5kę na czas przeglądów, etc. i w X5 jest ciszej i bardziej komfortowo przy prędkościach 140-160. To jest znowu kwestia pewnie kulkunastu zmiennych typu wielkość felg, model opon, czy zderzaki mpak itp. Ja pisałem o generalnej zasadzie. Jeszcze nie jechałem susem, który przy 200 km/h jest w środku cichy, a limuzynami tak
  17. wciskasz przycisk od pdc albo ten od kamery panoramicznej i się uruchamia kamera
  18. ryb55 odpowiedział(a) na w17chm4n temat w X3 (G01, F97)
    Aktualnie SUV-y to już bardziej nie auta w teren, ale właśnie pojazdy mające dać wyższy komfort podróży a przy okazji dające możliwość wjechania gdzieś, gdzie standardowe samochody nie wjadą. Ta szala teren/komfort coraz bardziej się przechyla. Ja super chwalę sobie jazdę autostradami w SUV-ie - siedzisz wyżej, masz więcej miejsca dla kierowcy/rodziny, jest bezpieczniej z racji masy/gabarytów, nie rażą Cię światła innych samochodów, a do tego jest super cicho (przynajmniej w X5). Aktualnie ciężko byłoby mi wrócić do nie SUV-a, a zdecydowana część mojej jazdy to właśnie autostrady. Oczywiście - samochód więcej pali, ale tutaj jak rozumiem rozmawiamy o komforcie i ogólnej jakości połykania kilometrów. Zgadza się, postęp jest. Natomiast limuzyna tej samej klasy zawsze będzie cichsza i bardziej komfortowa w trasie, zwłaszcza przy wysokich prędkościach .
  19. ryb55 odpowiedział(a) na w17chm4n temat w X3 (G01, F97)
    O to mi właśnie chodziło.... Suv to z definicji nie jest stworzone jako połykacz autostradowych kilometrów. Chociażby większe lusterka czy większy prześwit powodują większy hałas
  20. ryb55 odpowiedział(a) na Marchall temat w X5 (G05)
    jak nie masz kluczyka, to zawsze jedna rzecz mniej w kieszeni....
  21. ryb55 odpowiedział(a) na w17chm4n temat w X3 (G01, F97)
    to logiczne, że sedan jest cichszy niż suv - chodzi o kształt bryły i opływy powietrza
  22. ryb55 odpowiedział(a) na tomo_m temat w X5 (G05)
    Ten temat był już wałkowany sto razy na tym forum.... Wentylacja nie jest super wydajna, ale spełnia swoją rolę - nie masz mokrych pleców, ani koszuli - osiąga więc założony efekt. Tak, w merolu czy volvo jest mocniej odczuwalna...
  23. ryb55 odpowiedział(a) na OtoMotoJa temat w iX (i20)
    A słyszałeś kiedyś o takim czymś jak wiatraki albo fotowoltaika?
  24. ryb55 odpowiedział(a) na słonik40 temat w X5 (G05)
    bo ma 45 ps więcej
  25. Hifi to minimum co musisz zamówić. Bazowe audio jest jak w polonezie. Szyby dźwiękoizolacyjne to też musothave. Nawet z nimi słysząc szum powietrza od lusterek i słupków przy wyższych prędkościach

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.