Treść opublikowana przez ryb55
-
Cięższe poliftingowe
chyba coś źle zrozumiałeś, albo handlowiec bujał
-
G30 restrykcje
ale że co, że restrykcja na silnik 40i jest?
-
X3 M40d czy X3 M40i
gpf w benzynie to coś zgoła innego niż dpf w dieslu. Cząstki sadzy, które są duże w dieslu, nie wystepują w benzynie. Gpf nie zapycha sie tak jak dpf i pełni rolę bardziej jak dodatkowy katalizator
-
520xd, 2017r, awaria silnika po aktualizacji softu
dokładnie
-
Podgrzewane lusterka (słabo) nie grzeją?
popieram - zaró∑no co do usterki, jak i mechanizmu włączania
-
q7 czy g05?
To chyba dotyczy tylko diesla, więc benek i lambo nie są tym "zainfekowane"
-
2.0d Jakie opony 20" na zimę
jeżeli mają być zakładane na "letnie" felgi to chyba też mieszany rozmair przód/tył
-
CarPlay Pełny ekran
można to zakodowac i to chyba nawet zdalnie - był wątek o tym na forum
-
M50i 4.4 V8 530km
i kiedy niby ma dotrzeć?
-
Zawieszenie Adaptacyjne M
kiedyś można było chociaż w danych kupującego nip wpisać, ale teraz nawet tak się nie da.....
-
G30 restrykcje
Wg jednego z niemieckich portali jest nowa restrykcja w serii 5 i 6 - brak touchpada w pokrętle idrive
-
X3 M40d czy X3 M40i
myśle, że z x3 możesz mieć więcej funu przez 6 cylindrów
-
X3 M40d czy X3 M40i
Użytkuję g02 30i oraz g31 30xi. Różnica w komforcie i prowadzeniu jest odczuwalna. To dwa różne auta do r.oznych celów i o ró≥żneym charakterze. W go2 jest głośniej ( mimo szym akustycznych) i nie jest tak komfortowo, w zakręty też wchodzi nieco gorzej. Nie jest to przepaść. Przejedź się i sam sprawdź
-
Rabaty na g05
serio? ja myślę, że ta różnica w praktyce jest pomijalna
-
Rabaty na g05
witus a co kupujesz zamiast tego x6?
-
nietypowa X5 M50i - czy jest przy odsprzedaży neutralna?
Wierze. Liftingi, nowe modele ida zgodnie z planem. Nic nie słyszalem zeby producenci przekładali premiery. Ta sytuacja z dostepnoscia czesci za pare miesiecy sie zmieni. Rynek nie znosi pustki. Rozwiazania sie znajda, jak zawsze. Bedzie pewnie lifting, ale w gazetach, na ulicach i u dealerów gorzej :D
-
Jak dlugo czekaliscie na odbior?
Z 15 razy było już pisane, że tylko handlowiec może to sprawdzić.
-
Koło dojazdowe do schowka pod podłogą bagaznika
a nie lepiej po prostu kupić akcesoryjny bmw kompresor ze środkiem uszczelniającym?
-
BMW X5 45e
ale hybryda ma wyższy moment i ciągnie od dołu dzięki wsparciu silnika elektrycznego
-
Jak dlugo czekaliscie na odbior?
ale musisz zapłacić cały VAT w firmie
-
Jak dlugo czekaliscie na odbior?
A to sorry - racja... Moim zdaniem po 1.1.22 i dla wszystkich spółek prawa handlowego już teraz tradycyjny leasing nie ma sensu. Limity do 150 kzł i koszty podatkowe przy sprzedaży powodują, że tylko "najem" się opłaca
-
Jak dlugo czekaliscie na odbior?
W czerwcu to już wpadniesz w podatek dochodowy po wykupie auta, więc przemyśl też opcję szybszego wykupu do końca roku.
-
Jak dlugo czekaliscie na odbior?
Reasumując, ty, czy twoja firma, nie macie floty BMW. Jedynie sprzedawca w salonie BMW, po znajomości zaproponował ci, że podczepi twoje zamówienie pod flotę innego klienta. Aby zamiast rabatu 10% dać ci 20%. Ewidentne oszustwo. Z tego co wiem, Bmw obecnie sprawdza wszystkie zamówienia flotowe. I te które nie są potwierdzone przez faktycznego właściciela floty, są anulowane. Jakie oszustwo? Ty wiesz co to jest oszustwo? Gość poszedł kupić auto do salonu, dla mu rabat 20% i tyle. Jak salon ten rabat osiąga, to już klienta g.... interesuje
-
Wyswietlacz nawiewów.
klima 4 strefowa ma kolorowy wyświetlacz
-
To są jakieś jaja! Czy ja mam takiego pecha, czy o co chodzi
pewnie celowe działanie, jak już klient kupi i zapłaci to raczej poczeka aż naprawią/uzupełnią braki magazynowe