Treść opublikowana przez KinceK
-
Czy bedzie mnie stać na 750i
Do hobbystyczno-turystycznej jazdy brałbym 750, do codziennej 740, a i tak by się to sprowadziło do tego jaki egzemplarz się trafi, brać ten w lepszym stanie. Pozdro.
-
Zjazd Ósemkowiczów 2008 PILNE I WAŻNE!!!!!!!!!
Dobra weekend minął, w takim razie od jutra będę dzwonił i mam nadzieję, że pod koniec tygodnia powiem co, jak i gdzie, i za ile?. Pozdrawiam.
-
Chcę kupić E38
A ja się nie zdziwię w ogóle jak nawet nie kilku, ale kilkunastoletnie 728 w manualu będzie miało 8.4 do paki, poza tym Solaris nie jest typem ściganta, więc mu wystarczy. Nie wiem skąd masz takie informacje, że 728 pali tyle samo co 740, bo są kompletnie nie prawdziwe. Ja jak osobiście miałbym kupować to brałbym 740 M62 na podwójnym vanosie. Ale najrozsądniejsza na co dzień to jednak 728 jak dla mnie tylko automat, Solaris musisz sobie pojeździć z taką skrzynką i nie kupisz już nigdy ręcznej. Pozdro.
-
Życie BMW 850ci
Piękna, brak mi słów. :cool2: Miłej jazdy, należy Ci się. Pozdro.
-
Zjazd Ósemkowiczów 2008 PILNE I WAŻNE!!!!!!!!!
Fatandre dzieje się coś w sprawie noclegu, daj znać. Jak nie to w poniedziałek zaczynam dzwonić, bo się robi naprawdę późno. Pozdro.
-
Centralny zamek
Wsadź do stacyjki kluczyk, przekręć i przytrzymaj przycisk od alarmu 10 sekund. Działa praktycznie we wszystkich samochodach niezależnie od marki. Pozdro.
-
Bezawaryjność E60 i inne miłe rzeczy
Max77 miarkuj słowa, popraw posta by spełniał warunki Regulaminu BKP, w przeciwnym wypadku będzie ostrzeżenie.
-
Czy jazda z pękniętą szybą przednią jest dopuszczalna?
Jak policja zauważy na 100 % zabierze dowód.
-
Lotka M5 - gdzie kupić tą z >>ABS<< - u???
http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=DE91&mospid=47550&btnr=41_1268&hg=41&fg=60 Wychodzi około 750 zł
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
Nie znam, trzeba byłoby się kopnąć, jak dla mnie za daleko, ale uważam to za ciekawą propozycję ma telefunken i okleinę drewnopodobną, felgi wzorem przypominają oryginalne tylko, że większe. Oryginalne radio. Tłumiki wymienione - jeden wydatek mniej(choć nie specjalnie leży mi ten wzór) Dopatrzyłem się zarysowania, albo pęknięcia na lewej lampie w zderzaku i prawy fotel jest jakoś rozdarty(porysowany).
-
BMW 520i megaaaaa problem
Pierwszy Twój post więc nie dostaniesz ostrzeżenia, na tym forum nie przeklinamy, radzę się zapoznać z regulaminem szczególnie pkt 4 . Proszę o poprawienie posta. Pozdro.
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
840 w dobrej cenie kto chce? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4765031 Pozdro.
-
740 czy 750
Podałeś dane dla E32, a temat dotyczy E38. 740 M62(bo taka jest w temacie) 4398 286 KM przy 5700 i 420 Nm przy 3900 750 M73 5379 326 KM przy 5000 i 490 NM przy 3900 Ale to i tak tylko sucha teoria, moja rada jest taka przejechać się jedną i drugą, cała różnica nie będzie polegała na osiągach tylko na kulturze pracy jednostki i sposobie dostarczania mocy. m!xeR niestety z tym gazem to chyba mam rację, sprawa wygląda tak, żeby założyć sekwencję do V12 trzeba zgrać 2 sekwencje do 6-cio garowego silnika(wykonalne ale nie spotkałem jeszcze takiego samochodu), niestety warsztaty w Polsce nie chcą się podejmować takich rzeczy. Jestem ciekaw czy ktoś z naszego forum ma V12 z sekwencją? Pozdro. Pozdro.
-
740 czy 750
Gaz do V12 nie rozśmieszaj ludzi wszyscy wiedzą(może jednak nie wszyscy), że V12 + gaz = problemy. Za to dobrze założona sekwencja do 740 powinna śmigać bez problemu. W kwestii wyboru 740 a 750 nie będę się wypowiadał, bo to bardziej kwestia gustu, a o gustach się nie dyskutuje.
-
Swap m30b30 na m30b35
Twój chłopski rozum nie jest w błędzie, wg obowiązującego prawa silnik jest jedynie częścią zamienną tak jak klocki hamulcowe czy wahacz i jego wymiana wymiana nie powinna nikogo obchodzić, natomiast nie wiem jak to jest, kiedy pojemność się zmienia pewnie by wypadało zgłosić taką zmianę (pewnie klepną jakąś adnotację w dowodzie), ale też bym się tym specjalnie nie przejmował. Pozdro.
-
amortyzatory do e32
Patrykos proszę trochę bardziej kulturalnie, nie chce dawać Ci ostrzeżenia, więc proszę popraw posta. Pozdro.
-
amortyzatory do e32
http://www.nagengast.eu/amortserwis.html Zdemontować amory, wysłać, zregenerować i cieszyć się jazdą. Ok 200 za szt. Ja się do tego właśnie przymierzam jak będę miał czas to je zdemontuje pakuje w paczkę i czekam parę dni i po sprawie. Już kilku kolegów przechodziło ten zabieg i wydaje mi się, że to jest jedyne rozsądne rozwiązanie i radzę zrobić to samo. Pozdro.
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
Zdecydowanie odpada, nikt z forumowiczów Ci nie powie nic dobrego na temat tego auta. Pozdro.
-
Zjazd Ósemkowiczów 2008 PILNE I WAŻNE!!!!!!!!!
Po prostu chcę Cię zmotywować. :D Pozdro.
-
Zjazd Ósemkowiczów 2008 PILNE I WAŻNE!!!!!!!!!
Najpierw kup :mrgreen:
-
Wawa, Puławska niedawno trójka na pół, dziś spalone ferrari
Właśnie przejeżdżałem przed chwilą tamtędy i zobaczyłem mocno skasowane A8(ale w porównaniu do Ferrari lekko draśnięte), zjeżdżał z wiaduktu w stronę Ursynowa ale nie zjechał powstrzymała go barierka albo te kloce betonowe co są przy zjeździe, nie widziałem dokładnie. Jakiś czarny punkt, albo przeklęty.
-
kłopoty ze strefowym ogrzewaniem
Elektrozawory to typowa przypadłość BMW, u mnie usterka objawiała się tym, że na nogi i podszybie leciało ciepłe powietrze. To akurat nie jest wielkim problemem. Jeżeli wymieniać to tylko na nowe, takie jest moje zdanie. Pozdro.
-
kłopoty ze strefowym ogrzewaniem
Przede wszystkim witaj, z tego co napisałeś to faktycznie wskazuje na elektrozawory i po naprawie powinno być ok. (Albo nowe zawory nie sprawne, albo nagrzewnica się zacięła ???). Pozdro.
-
farbowanie skory
Wątek renoskór powstał po to i jest na dodatek przyklejony, żeby nie robić bałaganu, wszelkie pytania dotyczące renowacji skóry proszę zadawać w tamtym temacie. Bodo735 12 stron - to nie jest tego aż tak dużo pewnie z 5-7 min aż. Więc przejrzyj wątek, a później jak będziesz miał jakieś pytania to zadaj je tam. Temat zamykam. Pozdro.
-
Problem z tem. silnika w BMW E39 M5
Ja bym z tą uszczelką się jednak nie spieszył zaczął bym od sprawdzenia termostatu (prosty test ze szklanką gorącej wody), sprawdź w zbiorniczku wyrównawczym czy płyn leci( jeżeli tego brak to pompa wody wyzionęła ducha, ale raczej to nie to), masz problem z oddawaniem ciepła może chłodnica jest zakamieniona - u mnie była główną przyczyną problemów z chłodzeniem. Oprócz tego należy sprawdzić czy wisco załącza się prawidłowo.