Treść opublikowana przez KinceK
-
Propozycje w sprawie porządku + lista tematów do usunięcia
Jawor z pierwszym linkiem nie wiem o co za bardzo chodzi???? W każdym razie zakładałam temat pt. Lista tematów do skasowania, wpisujcie linki tematów, które uważacie, że powinny być usunięte z forum, taki mały przesiew.
-
Propozycje w sprawie porządku + lista tematów do usunięcia
Po pierwsze chciałbym Wam podziękować za opinie, najwyższy czas z tym coś zrobić i teraz wielka prośba do Was. Kto się zgłosi na ochotnika by zrobić listę tematów :D ? Bo w zasadzie bez tego nie ruszymy, z tego co pamiętam to Jawor, Ty chyba coś próbowałeś tam tworzyć, więc może będzie od czego zacząć. Co do nazewnictwa tematów to mamy z tym poważny problem i moim zdaniem, najskuteczniejszym sposobem będzie zmuszenie do czytania regulaminu, ale że nikt i tak nie czyta, to może jednym z rozwiązań może być uwaga od moda do autora tematu o poprawę nazwy tematu, jeżeli nie będzie odzewu, temat leci do kosza. Tak na marginesie, to te 20 pierwszych postów do kontroli to trochę dużo, raczej byłbym zwolennikiem swobodnego pisania, a zwracania uwagi, kiedy to potrzebne. Natomiast jest jeszcze jedna kwestia, tematy, które zaśmiecają już forum, proponuję założyć temat gdzie by można było wpisać linki tematów do skasowania, każdy może coś zasugerować i zrobimy wreszcie wielkie czyszczenie. Odnieście się do mojej ostatniej propozycji, jeżeli pasuje wam to robimy nowy temat i sprzątanko. Pozdro.
-
Czy da się dołożyć poduszkę dla pasażera?
To ja dam Wam przykład jak poduchy wypalają. http://pl.youtube.com/watch?v=D-ogrMr4lWc Pozdro.
-
BMW 730i R6 Problem przy kupnie
Tyle to się wpompowuje w zdrowe auto tuż po zakupie, a jak do trupa włożysz 2500 to i tak będzie trup. Pozdro.
-
Propozycje w sprawie porządku + lista tematów do usunięcia
Praktycznie tę samą funkcję, bez zmian w systemie, można uzyskać w ten sposób, jeżeli powstanie taki felerny post, to mod piszę w poście o zadanie pytania we właściwy sposób, bądź też o umieszczenie pytania w istniejącym temacie, jednocześnie informując, że post zostanie skasowany w ciągu 24h. Taką praktykę przyjęliśmy w serii 6 i 8, na razie działa bardzo dobrze, ale jak najbardziej czekamy na wszelkie sugestie. Pozdro.
-
Lekkie zgrzyty przy skręcaniu - wahacze?
Ja bym celował w łożysko w kielichu.
-
Zgon silnika 740 fotki
No to po półtora miesiąca w końcu sobie pojeździsz. Fajnie, że skończyłeś. Pozdro.
-
Goodbye 850!
Przykro to słyszeć, ale jak to mówią 2 dni kiedy kierowca jest szczęśliwy, pierwszy kiedy kupuje, drugi kiedy sprzedaje. :D Co Ty teraz ze sobą zrobisz? Pozdro.
-
Kupię, sprzedam, zamienię.
Jak ostatnio się pytałem to mi krzyknęli 170 PLN
-
Propozycje w sprawie porządku + lista tematów do usunięcia
Nie sądzę, żeby to miało jakiś głębszy sens, może lepiej w przyklejonym poście opisać zasady korzystania z forum i sankcje które grożą za rozmaite rzeczy + prośba o dokładne nazywanie tematów, oczywiście można dołączyć do tego różne rzeczy. Temat pod tytułem np. Zanim cokolwiek napiszesz uważnie przeczytaj. Pozdro.
-
Kupię, sprzedam, zamienię.
Potrzebuje znaczka na maskę w dobrym stanie.
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
Koszt rejestracji pewnie coś koło 1000. Ubezpieczenie - powyżej 2l jest takie samo, ja płacę coś ponad 800, ale to nie tymi kosztami powinieneś się przejmować, te samochody potrafią kryć dużo kosztowniejsze niespodzianki :( . Pozdro.
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
Jeżeli staruszek dorzuca kasę to jakbyś się nie starał nie przekonasz, pamiętam jak kupowałem moje pierwsze BMW, to staruszek powiedział "Jeszcze łopatę ci kupię do bagażnika, żebym miał cię czym z jezdni zeskrobywać", a 850 sam znalazł przypadkiem. Jeszcze mamy jeden ważną zasadę ze staruszkiem, nie mówimy kobietom(nigdy przenigdy), że kupujemy samochód, mama lub moja Marianka zawsze dowiadują się po fakcie, gdy samochód stoi pod domem i nie ma już wyboru. Jak mój brat rozbił kiedyś 306 mamy pojechaliśmy szukać furki ze staruszkiem i wróciliśmy z Cherokeem, niestety mama powiedziała, że nie będzie tym klamotem jeździła i już i trzeba było szukać dalej(nawet mi się tym nie specjalnie chciało jeździć, ale w teren wchodził dobrze, a na asfalcie to prowadził się jak inwalida). Wniosek z tego żaden chyba, ale tak jakoś mi się nasunęło. Moja rada pogadaj na poważnie i wyczujesz na czym stoisz. Pozdro.
-
Propozycje w sprawie porządku + lista tematów do usunięcia
Jeszcze wpadłem na takie coś, jeżeli komukolwiek by się chciało zrobić listę tematów do skasowania też służę pomocą. Poruszyłem też sprawę na BKP zobaczymy co z tego wyjdzie. Zgadzam się co do moderowania, powinien być tu moderatorem ktoś kto czynnie uczestniczy w życiu forum i jest ze wszystkim na bieżąco, także i tę kwestie postaramy się jakoś załatwić. Także mam nadzieję, że wkrótce poczynimy jakieś ruchy by usprawnić to forum. Pozdrawiam.
-
Propozycje w sprawie porządku + lista tematów do usunięcia
Na pierwszej stronie będę wypisywał w punktach Wasze propozycje.
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
A może prawie nówkę 8 po dzwonie. http://moto.allegro.pl/item301082300_bmw_850i_sportowe_sprzedam.html
-
Propozycje w sprawie porządku + lista tematów do usunięcia
Widocznie miałeś teczkę w IPN, nie wiem czemu admin Ci nie odpisał, obiecuje, że poruszę ten temat na forum BKP i może coś wspólnie wymyślimy, przecież nie robię tego by utrudnić Wam życie tylko wręcz przeciwnie. Poza tym Jawor masz nastawienie jak do polityki, a powinniśmy się traktować jak społeczność, więc zachowaj te komentarze chciałem ale nie wyszło tylko zróbmy coś z tym. Pozdro.
-
Propozycje w sprawie porządku + lista tematów do usunięcia
No to niech się chętny znajdzie kto zrobi taki spis i nie widzę przeciwwskazań, żeby taki temat przykleić.
-
Propozycje w sprawie porządku + lista tematów do usunięcia
Tak zgadza się, ale moją intencją było poruszenie tego tematu tutaj na forum po ostatnich wyrazach niezadowolenia, a jak sam dobrze wiesz dział Inicjatywy organizacyjne i pytania techniczne świeci pustką i mało kto tam zagląda, a jeszcze rzadziej pisze. Jawor jakoś nie widzę, żebyś oprócz dobrej rady wziął inicjatywę w swoje ręce i pomógł jakoś. Po to ten temat istnieje by wypracować jakąś sensowną metodę organizowania. Zgadzam się, że generalnie potrzeba osoby będącej na forum codziennie i radzę wykorzystać możliwość poprawienia obecnego stanu rzeczy, bo będzie gorzej jak jest. Także albo sobie będziesz dalej narzekał żeby narzekać, albo ponarzekaj z sensem. Nie przejmuj się wiosna za pasem.
-
Propozycje w sprawie porządku + lista tematów do usunięcia
Piszcie tu swoje sugestie odnośnie forum. Pozdrawiam. 1. Spis tematów 2. Wewnętrzna Galeria(zasady do ustalenia) 3. Ograniczenia dla nowych użytkowników(wg. mnie niepotrzebne) 4. Przyklejony temat o zasadach panujących na forum 5. Nazwy tematów (nie wiem co z tym zrobić, kwestia karania chyba) 6. Stworzyć czytelny regulamin forum(niezależnie od klubowego, sprecyzowanie zasad i ew. sankcji) ? Jeżeli coś pominąłem, przypomnijcie proszę.
-
Co myslicie o tej E38?? Zna ktos może??
No to fajnie Tomek, możesz teraz w marketingu robić. W każdym razie sam chętnie widział bym to auto w garażu obok mojej 8. Jeżeli wózek jest w bardzo dobrej kondycji to zastanowiłbym się, problem z Tobą jest taki, że masz już E38-sprzedaj i kup za to paliwo :mrgreen: Pozdro.
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
Znów promocja. http://moto.allegro.pl/item298633273_bmw_850_ci_5_4_super_na_merca_ml_lub_bmw_x_5.html
-
Nie chce ''gadac'' po długim przestoju.
A przekaźniki pomp przeczyściłeś, może zaśniedziały, wymontuj może pompy i zobacz czy działają na sucho, choć to nie zawsze da się tak sprawdzić u mnie w 520 wyciągnęliśmy i chodziła, a w baku nie miała już siły podać paliwa. Pozdro.
-
co to jest
Znalazłem to w temacie na końcu do tego idzie zaślepka, której Marcin na owe czasy nie posiadał. http://img409.imageshack.us/img409/7885/img5266zr8.jpg
-
zimowy sen;)
Dawno się tak nie uśmiałem :D :mrgreen: :D :mrgreen: :D