Skocz do zawartości

KinceK

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KinceK

  1. KinceK odpowiedział(a) na MArcin 850i temat w E31
    A ja Cię zbanuje jak będziesz fikał dalej :mrgreen:
  2. KinceK odpowiedział(a) na goryl temat w E31
    Zapomniałem, zapraszamy do wstawienia fotek do naszej forumowej galerii. Pozdro.
  3. KinceK odpowiedział(a) na goryl temat w E31
    Przede wszystkim witamy nowego forumowicza, a tu być może znajdziesz odpowiedź na nurtujące pytanie. Pozdro. http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=70229
  4. KinceK odpowiedział(a) na adam_st temat w E31
    To jest to poważnie, też byłem zdziwiony, ale tak to jest, a pod maską są 2 jeden na wodę drugi na detergent. Sądzę, że 3 jest umieszczony z tyłu dla lepszego rozłożenia mas. Też byłem w szoku, bo w sumie czy to jest w ogóle potrzebne?
  5. KinceK odpowiedział(a) na adam_st temat w E31
    Zbiornik na płyn do spryskiwacza zgadza się, jeżeli dobrze się zorientowałem to występuje w w wersjach ze spryskiwaczami reflektorów. Pozdro.
  6. KinceK odpowiedział(a) na MArcin 850i temat w E31
    Ty se lepiej szpachle na błotniku polep, a nie takie głupoty :mrgreen: A za cieniasów to dostaniesz kopa od każdego na zlocie, a ode mnie wcześniej. Na poważnie, kawał dobrej roboty. Pozdro.
  7. Jak masz VIN to chłopaki Ci tu rozkodują. http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=32825&start=990 Pozdro.
  8. A jak pompy paliwa, może się przytarły jak chodziły na sucho, albo jedna z nich, miałem podobnie w E34, kiedy wrzuciłem wstyd się przyznać sekwencję i czasami zdarzało się, że pompa chodziła na sucho( notorycznie niski stan paliwa) i padła, co dziwne czasami załapywała, ale musiałem w końcu ją wymienić. Pozdro.
  9. KinceK odpowiedział(a) na igorbart temat w E31
    Zapewne chodzi o Piotra, pomocny z niego chłop. Także przyłączam się do prośby o foty. Pozdro.
  10. KinceK odpowiedział(a) na igorbart temat w E31
    Również gratuluje zakupu, słyszałem o Twojej determinacji w poszukiwaniach, tym bardziej fajnie, że dołączyłeś do naszego grona i jako pierwszy na forum posiadasz M73. Pozdro i miłego użytkowania.
  11. KinceK odpowiedział(a) na Adam740 temat w E38
    No i jak Mundek słyszałem, że tylko uszczelki dobrać i składasz gadzinę. Daj znać jak skończysz robotę. Pozdro.
  12. No to lipen, że tak powiem, ale jak by była zarejestrowana w Polsce, to było by git, bo auto jest w fajnej stylizacji i jakaś alternatywa dla tej niebieskiej jeżeli chodzi o M73.
  13. Pojawiła się kolejna M73 i w rozsądnych :D pieniądzach. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4223061 Pozdro.
  14. KinceK odpowiedział(a) na tomasz koszuba temat w E32
    Potwierdzam przód i tył.
  15. KinceK odpowiedział(a) na tomasz koszuba temat w E32
    To ja może rzucę trochę światła na sprawę, jeżeli miałbym wybierać, to samochód bez EDC jest rozsądniejszym rozwiązaniem, w serwisie raczej Ci się nie opłaci kupić, nie chcę skłamać ale komplet coś około 8k, ale jest rada w Gdańsku regenerują amorki za 200 od szt. Marcin regenerował 2 w swojej 8 i z tego co wiem jest zadowolony. Natomiast co do różnicy w jeździe to według moich odczuć kolosalnej różnicy nie ma, fakt auto robi się sztywniejsze i bardziej precyzyjne, o dziwo nie czuć bardzo dziur przy nastawieniu na sport, większość czasu i tak na ustawieniu komfort. Oczywiście wszystko to dotyczy E31, nie wiem jak w E32, ale chyba nie będzie inaczej. Pozdro.
  16. Nie mógłbym się bardziej zgodzić.
  17. KinceK odpowiedział(a) na KinceK temat w E31
    Dzięki, następnym razem odpalę :D .
  18. KinceK odpowiedział(a) na KinceK temat w E31
    Niestety nie znalazłem w portfelu 2 złotych więc jest z 1 pln-em. Z dzisiejszego przepalenia, pierwsze w nowym roku :roll: Czekam na suchy asfalt. Pozdro. %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img210.imageshack.us/img210/6356/dsc00534eq1.jpg
  19. KinceK odpowiedział(a) na JUWANI temat w E38
    Może nitro, aż sam się dziwie, że to sugeruje, ale niech będzie mniej ingerencji i strzał 100 KM spokojnie, do tego sportowy program do silnika i skrzyni(zakładając, że zostanie automat - 6 biegowy manual z 850 nie jest najmocniejszą konstrukcją), do tego dobrze zrobiony wydech(tylko po ludzku :mrgreen: ) powinno przynajmniej teoretycznie wygenerować powyżej 450 KM, a to chyba wystarczy. Pozdro.
  20. Sorry nie zaznaczyłem, że robie 5tkm miesięcznie i patrze z tej perspektywy. Ale całkowicie się TC z Tobą zgadzam, najlepiej dokupić. Pozdro.
  21. To i ja wrzucę trzy grosze, poniekąd możemy chłopaka na minę wsadzić takim twierdzeniem, że tylko styl i wygoda nie ta, teraz jeździ za grosze, bo auto nie spali mu więcej jak 6l, mój 406 HDI pali tyle, którego używam na co dzień, ale jak miałbym smyrać ósemką codziennie to bym w życiu na wachę nie wyrobił. Nessay generalnie chodzi o to, że koszt miesięcznego użytkowania wzrośnie Ci co najmniej dwukrotnie, jeżeli jesteś w stanie przyjąć takie obciążenie finansowe to możesz śmiało się przesiadać się do E32 i będziesz z tego samochodu bardzo zadowolony. Marcin, no nie pisz, że ta 525d słabo jedzie, przecież mówiłeś, że całą trasą lecieliście 200, a na LT-ka nie narzekasz, że wół :mrgreen: . Ale dobra zapomniałem, że musi być co najmniej duże V8. Najgorsze w porównaniu Golfa TDI i E32 jest to, że to dwa kompletnie odmienne samochody i nie da ich się porównać ani pod względem wyglądu, ani kosztów i osiągów. Pozdro
  22. KinceK odpowiedział(a) na JUWANI temat w E38
    Na pewno nie wystarczy.
  23. KinceK odpowiedział(a) na JUWANI temat w E38
    Co Wy do 3 się zmieściło :norty: , ale tak poważnie ta, operacja była by totalnie bez sensu i nie uzasadniona ekonomicznie, zupełnie. Pozdro. http://videos.streetfire.net/video/4ba2c105-25e2-474a-824d-98d100c1f83c.htm
  24. KinceK odpowiedział(a) na oizo_pl temat w E38
    Ale pytanie żeś zadał :duh: , ale żeby nie było jest szybkie 6.6s do 100, i da się uzyskać wynik w spalaniu od 12l do 30l. Zazwyczaj powinno wynieść koło 20 w górę. I ma 326 koni.
  25. KinceK odpowiedział(a) na s2power temat w E31
    Wszyscy znają z tego forum przejrzyj temat kupno bmw serii 8. Poza tym :search: :search: :search: . Pozdro

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.