Treść opublikowana przez KinceK
-
zimowy sen;)
A ja Cię zbanuje jak będziesz fikał dalej :mrgreen:
-
przewody wys. nap.
Zapomniałem, zapraszamy do wstawienia fotek do naszej forumowej galerii. Pozdro.
-
przewody wys. nap.
Przede wszystkim witamy nowego forumowicza, a tu być może znajdziesz odpowiedź na nurtujące pytanie. Pozdro. http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=70229
-
co to jest
To jest to poważnie, też byłem zdziwiony, ale tak to jest, a pod maską są 2 jeden na wodę drugi na detergent. Sądzę, że 3 jest umieszczony z tyłu dla lepszego rozłożenia mas. Też byłem w szoku, bo w sumie czy to jest w ogóle potrzebne?
-
co to jest
Zbiornik na płyn do spryskiwacza zgadza się, jeżeli dobrze się zorientowałem to występuje w w wersjach ze spryskiwaczami reflektorów. Pozdro.
-
zimowy sen;)
Ty se lepiej szpachle na błotniku polep, a nie takie głupoty :mrgreen: A za cieniasów to dostaniesz kopa od każdego na zlocie, a ode mnie wcześniej. Na poważnie, kawał dobrej roboty. Pozdro.
-
Opis działania i wyposarzenie
Jak masz VIN to chłopaki Ci tu rozkodują. http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=32825&start=990 Pozdro.
-
Nie chce ''gadac'' po długim przestoju.
A jak pompy paliwa, może się przytarły jak chodziły na sucho, albo jedna z nich, miałem podobnie w E34, kiedy wrzuciłem wstyd się przyznać sekwencję i czasami zdarzało się, że pompa chodziła na sucho( notorycznie niski stan paliwa) i padła, co dziwne czasami załapywała, ale musiałem w końcu ją wymienić. Pozdro.
-
Nowe klubowe e31
Zapewne chodzi o Piotra, pomocny z niego chłop. Także przyłączam się do prośby o foty. Pozdro.
-
Nowe klubowe e31
Również gratuluje zakupu, słyszałem o Twojej determinacji w poszukiwaniach, tym bardziej fajnie, że dołączyłeś do naszego grona i jako pierwszy na forum posiadasz M73. Pozdro i miłego użytkowania.
-
Zgon silnika 740 fotki
No i jak Mundek słyszałem, że tylko uszczelki dobrać i składasz gadzinę. Daj znać jak skończysz robotę. Pozdro.
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
No to lipen, że tak powiem, ale jak by była zarejestrowana w Polsce, to było by git, bo auto jest w fajnej stylizacji i jakaś alternatywa dla tej niebieskiej jeżeli chodzi o M73.
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
Pojawiła się kolejna M73 i w rozsądnych :D pieniądzach. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4223061 Pozdro.
-
Z EDC czy bez
Potwierdzam przód i tył.
-
Z EDC czy bez
To ja może rzucę trochę światła na sprawę, jeżeli miałbym wybierać, to samochód bez EDC jest rozsądniejszym rozwiązaniem, w serwisie raczej Ci się nie opłaci kupić, nie chcę skłamać ale komplet coś około 8k, ale jest rada w Gdańsku regenerują amorki za 200 od szt. Marcin regenerował 2 w swojej 8 i z tego co wiem jest zadowolony. Natomiast co do różnicy w jeździe to według moich odczuć kolosalnej różnicy nie ma, fakt auto robi się sztywniejsze i bardziej precyzyjne, o dziwo nie czuć bardzo dziur przy nastawieniu na sport, większość czasu i tak na ustawieniu komfort. Oczywiście wszystko to dotyczy E31, nie wiem jak w E32, ale chyba nie będzie inaczej. Pozdro.
-
Kupić czy nie kupić Zamiana GOLFA IV TDI 2000r na e32 3.5l
Nie mógłbym się bardziej zgodzić.
-
Doprowadzam 850i do porządku.
Dzięki, następnym razem odpalę :D .
-
Doprowadzam 850i do porządku.
Niestety nie znalazłem w portfelu 2 złotych więc jest z 1 pln-em. Z dzisiejszego przepalenia, pierwsze w nowym roku :roll: Czekam na suchy asfalt. Pozdro. %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img210.imageshack.us/img210/6356/dsc00534eq1.jpg
-
Swap skrzyni do 750i??
Może nitro, aż sam się dziwie, że to sugeruje, ale niech będzie mniej ingerencji i strzał 100 KM spokojnie, do tego sportowy program do silnika i skrzyni(zakładając, że zostanie automat - 6 biegowy manual z 850 nie jest najmocniejszą konstrukcją), do tego dobrze zrobiony wydech(tylko po ludzku :mrgreen: ) powinno przynajmniej teoretycznie wygenerować powyżej 450 KM, a to chyba wystarczy. Pozdro.
-
Kupić czy nie kupić Zamiana GOLFA IV TDI 2000r na e32 3.5l
Sorry nie zaznaczyłem, że robie 5tkm miesięcznie i patrze z tej perspektywy. Ale całkowicie się TC z Tobą zgadzam, najlepiej dokupić. Pozdro.
-
Kupić czy nie kupić Zamiana GOLFA IV TDI 2000r na e32 3.5l
To i ja wrzucę trzy grosze, poniekąd możemy chłopaka na minę wsadzić takim twierdzeniem, że tylko styl i wygoda nie ta, teraz jeździ za grosze, bo auto nie spali mu więcej jak 6l, mój 406 HDI pali tyle, którego używam na co dzień, ale jak miałbym smyrać ósemką codziennie to bym w życiu na wachę nie wyrobił. Nessay generalnie chodzi o to, że koszt miesięcznego użytkowania wzrośnie Ci co najmniej dwukrotnie, jeżeli jesteś w stanie przyjąć takie obciążenie finansowe to możesz śmiało się przesiadać się do E32 i będziesz z tego samochodu bardzo zadowolony. Marcin, no nie pisz, że ta 525d słabo jedzie, przecież mówiłeś, że całą trasą lecieliście 200, a na LT-ka nie narzekasz, że wół :mrgreen: . Ale dobra zapomniałem, że musi być co najmniej duże V8. Najgorsze w porównaniu Golfa TDI i E32 jest to, że to dwa kompletnie odmienne samochody i nie da ich się porównać ani pod względem wyglądu, ani kosztów i osiągów. Pozdro
-
Swap skrzyni do 750i??
Na pewno nie wystarczy.
-
Swap skrzyni do 750i??
Co Wy do 3 się zmieściło :norty: , ale tak poważnie ta, operacja była by totalnie bez sensu i nie uzasadniona ekonomicznie, zupełnie. Pozdro. http://videos.streetfire.net/video/4ba2c105-25e2-474a-824d-98d100c1f83c.htm
-
pytanie!!! ile pali e38
Ale pytanie żeś zadał :duh: , ale żeby nie było jest szybkie 6.6s do 100, i da się uzyskać wynik w spalaniu od 12l do 30l. Zazwyczaj powinno wynieść koło 20 w górę. I ma 326 koni.
-
Kto zna ta 850-ke?
Wszyscy znają z tego forum przejrzyj temat kupno bmw serii 8. Poza tym :search: :search: :search: . Pozdro