Treść opublikowana przez KinceK
-
E65 vs Audi A8 (D3)
A ja nie rozumiem w ogóle tego dylematu(Audi czy BMW), rozglądam się nadal za samochodem dla mojego ojca i po wnikliwej analizie stosunku jakości do ceny i kosztów eksploatacji wyszło, że najtrafniejszym wyborem będzie Mercedes W220 S320 CDI. Dlaczego? Samochód wszedł do produkcji w 1998, także egzemplarze z np 2003 są już dopracowane i nie cierpią na bolączki wieku niemowlęcego i jak dla mnie jest najładniejszy z pośród tych trzech. Poza tym koszty utrzymania będą zdecydowanie niższe - dziwne ale prawdziwe. Przykro mi to pisać, ale chyba bym nie kupił E65, nie przemawia do mnie ten samochód, do Audi mógłbym się przekonać, ale nawet biorąc dla siebie taki samochód wziąłbym zdecydowanie Mercedesa bez dwóch zdań. Pozdro.
-
Zjazd Ósemkowiczów 2008 PILNE I WAŻNE!!!!!!!!!
Sorry, nie miałem specjalnie chwili żeby napisać(właśnie zacząłem remont mieszkania, o zgrozo). Organizujemy coś na 100 %, skoro nie ma jakiś szczególnych przeciwwskazań, to proponowałbym trzymanie się tego terminu (ostatni weekend czerwca). Fatandre możesz czegoś się teraz dowiedzieć na temat noclegu? Jeżeli nie za bardzo(wiem, że jesteś daleko), to mogę zacząć czegoś szukać. Pozdro.
-
kto chce gaz II generacji do swojego BMW
NIrVaNA i maslo_82 proszę o zachowanie kultury i edycję swoich postów.
-
Gierki, filmiki.
http://pl.youtube.com/watch?v=LRrLNnLV3M8&feature=related Ktoś zna tę srebrną 850- tkę chyba niedługo będzie miał skrzynię do roboty.
-
zimowy sen;)
Jak widać na załączonym obrazku, chciałem Ci napisać ale żeś kielichy wypucował, przyglądam się dłużej - a to się okazuję, że to moje auto jest na fotce. Pozdro.
-
Swap z 850 na 840
Moim zdaniem tak, choć Piotr kupił ładną 840 za 30K, więc coś zawsze można trafić. Albo zostaje szukanie 850-tki, którą łatwiej trafić, aczkolwiek ze względu na wiek zdarzają się bardziej styrane egzemplarze. Pozdro.
-
Swap z 850 na 840
W ostatecznym rozrachunku może wcale dużo taniej nie wyjść. Za 13-15K kupisz strupa jakiegoś, a potem będziesz ładował w niego kasę i po zakończeniu inwestycji okaże się, że lepiej było kupić 840. Ale jakbyś chciał zmieniać to na pewno silnik z kompem, skrzynia(z m60 5-cio biegowa)+ komp, dochodzi do tego jeszcze most(ale chyba można by było zostawić krótszy z 850-tki) Poza tym musisz się liczyć z różnego rodzaju niespodziankami przy składaniu. Pozdro.
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
Tak pokiełbasiło mi się to kolega bemer ją posiadał. Tak czy siak dobrze, że jej nie ma. Pozdro.
-
Swap z 850 na 840
Pewnie da radę tylko po co? Nie lepiej kupić 840?
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
Dokłądnie tak, to znowu były samochód Zdziry850I tylko już nie na alpinach i blacha ryflowana zniknęła ze środka, a zaspawany szyber pewnie pozostał - hehe. Pozdro.
-
Nowy nabytek do konkretnego remontu :) Prosze o pomoc...
Ale kolega motorzeszow napisał, że gazu już nie ma. Poza tym muszę przyznać, że na tych fotkach samochód prezentuje się o niebo lepiej :D , nie ma to jak dobra polerka. Pozdro.
-
Życie BMW 850ci
No Robert teraz będziesz szpanował na zlocie nowym lakierkiem :cool2: Świeci się jak psu jajka na wiosnę :mrgreen: Dobrze, że masz to już z głowy. Złożyłeś już wszystko ? Pozdro.
-
Wawa, Puławska niedawno trójka na pół, dziś spalone ferrari
Właśnie jechałem tamtędy znicze się palą, leżą zwęglone rozdrobione resztki , a ekipa tvn 24 kręci reportaż. Szkoda ludzi. Może w końcu coś zrobią z tym odcinkiem ulicy, bo samochód co roku wyżej skacze. Pozdrawiam i życzę panu Maćkowi wygranej walki o życie.
-
Wawa, Puławska niedawno trójka na pół, dziś spalone ferrari
Jechali w stronę Piaseczna, tam też jest hopa. Tutaj trochę filmów i opisów. http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=74957
-
Końcówki Wydechu
Banol kasuj to czego nie dopisałeś, proponuje zapoznać się regulaminem.
-
Prostokątne chromowane końcówki wydechu do 750ki
Wg realoem 35$ http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=GC81&mospid=47354&btnr=18_0467&hg=18&fg=95 Pozdro.
-
Zjazd Ósemkowiczów 2008 PILNE I WAŻNE!!!!!!!!!
No proszę, a myślałem, że się w końcu zalogował. No to 2 Mirków w takim razie :cool2: . Pozdro.
-
Zjazd Ósemkowiczów 2008 PILNE I WAŻNE!!!!!!!!!
Jak widzisz Mirku już wcześniej zostałeś wpisany, z góry założyłem, że nie przepuścisz takiej okazji. Pozdro.
-
fenomen nieuzywania kierunkowskazow
Te doklejane lusterka są świetne, mam je na 4 busie z rzędu i z całą pewnością przydały się niejednokrotnie, wg mnie to okrągłe mają dużo większe pole widzenia. A powracając do tematu nie używania kierunkowskazów, to nienawidzę jak ktoś tego nie robi i oprawiam to zazwyczaj w odpowiedni komentarz. Pozdro.
-
NAJCZĘŚCIEJ KRADZIONE AUTA W ROKU 2007
Skradzione...taaa, chyba złomowanie było za drogie :mad2: albo nie było czym na imprezę jechać :mrgreen: no i potem już było czym.
-
Dylemat 750iA... Zastanawiam sie nad sprzedaza
ttomasz 735 e32 błagam przepuszczaj przez słownik swoje posty, bo byk za bykiem normalnie, nie da się czytać, aż oczy bolą. Poza tym nigdy nie słyszałem o 545 w e39. Pozdro.
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
Kolejna oferta http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4490900 Odpicowany na zdjęciach, trzeba by było zobaczyć w realu, na pewno zderzak nie leży jak powinien. Brakuje spojlera z przodu i chyba z tyłu.
-
Chrom na silniku
A macie foto, jak to wygląda w chromie? Swoją drogą kusząca myśl i cena 800 jeżeli prawdziwa to wydaje się nie wygórowana. Pozdro.
-
Zjazd Ósemkowiczów 2008 PILNE I WAŻNE!!!!!!!!!
A ja z przyjemnością dopisuje Cię do listy. Pozdro.
-
Kierunkowskaz boczny, gdzie kupić?
Nawet jak 70 zł to i tak nie dużo, więc po co szukać dalej, a 42 to za darmo.