Skocz do zawartości

Ponta

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ponta

  1. Błagam... blisko 13 letni diesel 211k przebiegu. Maska jest źle spasowana.
  2. Jak ci nie szkoda czasu i pieniędzy na podróż to jedź przekonaj się na własne oczy jak wyglądają auta od handlarzy. Każde od 1 właściciela oczywiście.
  3. Takie auto jest zawsze wielką niewiadomą, nie ma okazji dobrzy ludzie, nie ma okazji. Jakby była okazja to by to naprawił, chyba logiczne.
  4. W teorii grozi zabraniem dowodu przez policję, albo najzwyczajniej przeglądu nie przejdzie. W praktyce policjant pewnie tego nie sprawdzi, a jak widać na drogach co chwila ktoś oślepia światłami.
  5. Musiał za niego zapłacić mniej niż 7 tys. EUR, dodając koszt akcyzy wychodzi 37 tys. zł, nie licząc opłat i jego zarobku a zarobić musi. Teraz tak, na mobile.de takie auto 2008+ od prywatnego właściciela + unfallfrei to minimum 9 tys. EUR. Okazja stulecia i ten handlarski styl pisania.
  6. Ponta odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Z4 (E85/E86)
    30 tys. za takie auto jeszcze chce...
  7. Informacje o pojeździe: Wyposażenie standardowe: Opcje:
  8. Informacje o pojeździe: Wyposażenie standardowe: Opcje:
  9. Informacje o pojeździe: Wyposażenie standardowe: Opcje:
  10. Ponosisz koszt wszystkich opłat i jeszcze płacisz 3000 zł...
  11. Z akcyzą wychodzi 18 tys. zł. To ceny e46 a nie e90 z automatem, nawigacją, skóra i ksenonem.
  12. Historię musisz kupić od jakiegoś użytkownika forum, który ma dostęp do takich informacji. Nie poruszam kwestii ceny..., ale to auto nie będzie idealne jak zapewnia sprzedawca.
  13. Informacje o pojeździe: Wyposażenie standardowe: Opcje:
  14. Wymieniasz na jednej osi. Jedna oś będzie z nowymi oponami druga z dotychczasowymi. Tolerancja na tyle pozwala, to będą wartości promilowe w średnicy i obwodzie. Nie będzie wariował xdrive.
  15. Masz rozsądne podejście i rozsądne kwoty, tego się trzymaj. Trafisz egzemplarz w tej cenie, ale można założyć, że prawdopodobieństwo naprawy jest duże. Nie mniej kwota, którą przygotowałeś na naprawy jest odpowiednia. Szukaj E90.
  16. Nie możesz.
  17. Te zamienniki odpadną przy pierwszej dziurze.
  18. O czym bredzi ten kolega breras :lol: Maniek tylko napisał, że to nie minus, że auto jest czyste. Ty segregujesz auta pod względem czystości rozumiem, jak uwalone to jedziemy oglądać, bo czyste to tylko handlarze mają.
  19. Ta regulacja wystarczy przy szczelinie na płaszczyźnie horyzontalnej (góra-dół) a nie wertykalnej (prawo-lewo) jak u kolegi.
  20. Nie możesz założyć większego profilu nie zmniejszając felgi, bo będzie tarło o nadkola/błotniki. Jaki budżet, bo z wyższej półki musisz mieć 2200 zł na komplet takich opon.
  21. Ponta odpowiedział(a) na falek55 temat w E81, E82, E87, E88
    Co to za argument z tym koniem? Chcesz to wąchaj to co wychodzi z auta bez dpfa, ja nie chcę :lol: :lol:
  22. Ostrożnie z tymi matami, bo oryginalne nie są takie tanie, a łatwo się to rwie.
  23. Tak, trochę mało na 335i, to czemu pytasz o zdanie, skoro już wiesz, że chcesz manual?
  24. Jakiej firmy masz te żarniki?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.