Treść opublikowana przez Ponta
-
Czy run flat jest konieczny?
Zapytaj producenta o gwarancję, przy aucie używanym to wiadomo nic się nie dzieje i większość po pierwszym komplecie rezygnuje. Wg mnie producent nakaże zakup u siebie albo homologowanych gwiazdką + RFT.
-
Koła na zimę do 435d i 430i
Broszura/instrukcja. W dobie internetu wszystko jest na wyciągnięcie ręki. A chciałeś uzyć homologowanych przez BMW opon z gwiazdką na boku opony + run flat?
-
BMW do 30-35 tys pln
Nie ma szans na BMW z 2009 r. w tej kwocie.
-
Koła na zimę do 435d i 430i
To nie jest tabliczka do dobierania opon :mad2: :duh: Z niej bierzesz wartość ciśnienia do opon, które masz. I tak po lewej stronie masz rozmiar opon, szukasz swojego. Następnie czy 2 osoby czy załadowane całe auto. Wartość pierwsza to przednia oś, a druga to tylna. nic skomplikowanego. Wartość rzędu 2,4 2,7 itd. to w kPa, natomiast wartości rzędu 35, 41 itd. to w psi.
-
F34 - 19" na zimę, run flat? rozmiar?
Bardzo dobra decyzja i niezły rabat. 3360 zł zamiast 6092 zł :twisted:
-
Czy jesteście zadowoleni z 4?
Andrzej, po pierwsze co do aut, mnie również C klasa nie przekonuje. Jeździłem GLC i nowym GLA (wiem, że to nie jest ten segment) i one są w prowadzeniu takie bierne i takie zwykłe - nijakie. Trochę taksówka dla emeryta. Jeździłem miesiąc Lexusem IS tym 250 koni, to niebo a ziemia, bo on pływa na trasie. Audi to dla mnie VW za 200% ceny. Co do wyposażenia to myślałem pierw o najważniejszych podstawach a potem skupiłbym się na wydechu i ewentualnie tych dodatkach za 1500 do 2500, bo wiesz, można ich nazbierać 10 i robi się 30 tys. zł :lol: Jestem przekonany do: - modelu M sport za blisko 20 koła, - sportowej aut. skrzyni, - navi prof., - komplet dodatkowych felg na zimówkach, - sportowy układ hamulcowy, - ogrzewanie kierownicy, - elektryka foteli albo szklany dach, bo jedno i drugie jest za 5k - koniecznie dostęp komfortowy, - wspomniane czujniki p + t, Może wybijecie mi coś z głowy na rzecz czegoś.
-
[E85] Z4 Awaria/Problem z dachem
Jak masz polift to mniejsza szansa, ale to będzie śmierć dla niego. Przykryj go czymś. Woda będzie stała przy ulewach. Pognije większość.
-
Czy jesteście zadowoleni z 4?
To ja się podłączę, bo również się zastanawiam nad 4, mam nadzieję, że OP się nie obrazi :D Zastanawiam się nad jedną wersją mianowicie 330i 2.0 252 KM w automacie bez xdrive. Czy kupiłbyś to auto raz jeszcze? Jakościowo to rozumiem seria 3. Jakieś opcje must-have?
-
e46 WBAEN31080PB76177
Ponta odpowiedział(a) na lukaszek_l21 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto ma 16 lat zaraz a przebieg 194k km :mad2: Biorę. Omijaj handlarzy.
-
E92 czy jednak e60?
Widzisz kolego, auto można kupić i za 20k, auta za 3k czy 1,5k też jeżdżą, ale to forum miłośników BMW, tutaj zadbane auto to troszkę więcej niż dla zwykłego zjadacza chleba. Za dobry egzemplarz z pełną historią i nienagannym stanem zobacz ile trzeba zapłacić w Niemczech. Za 35k będzie to auto w średnim stanie i na 100% coś będzie wymagało wrzucenia tam pieniędzy, bo auto ma swój wiek. Auto bez usterek i naprawiane na oryginalnych/dobrych częściach na bieżąco to dodaj 50% do kwoty z obecnej kwoty.
-
X5 (E70) Pytanie o felgi i nadkola
Są poszerzenia standardowe, są takie do felg 20" i są pakiet -M-. Więc albo drugie albo trzecie, bo rozumiem zwykłe cie nie interesują. I nie 1000 zł, a 500 sztuka.
-
E60 535d WBANC910X0B762785
Ponta odpowiedział(a) na michau222 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTrzeba zobaczyć czy w sklepie z buldożerami, pługami i odśnieżarkami takie sprzedają wtedy się wyjaśni.
-
520d E61 WBAPX31040C359793
Ponta odpowiedział(a) na Daveon911 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBłagam ten przebieg... Kolega wyżej pisał, że zapłacił kilka stów, ja 1400 zł.
-
e90 325i WBAVB11040KT58594
Ponta odpowiedział(a) na szamanae temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzy jest w stanie to potwierdzić? Nie napisał jak z opłatami. Akcyza 4700 zł dochodzi. Chyba, że już to opłacił, wtedy musiał kupić auto za jakieś 7 k EUR. Nierealne.
-
Naprawa rantu na 403M
I tak i tak trzeba będzie malować felgę. Ja, jak robiłem renowację swoich to 3 serwisy nie były w stanie pomalować mojej na klasyczny kolor z palety felg BMW, każdy ma swoje srebrne. W ASO zapłaciłem 700 zł za malowanie felgi i spokój.
-
E60 535d WBANC910X0B762785
Ponta odpowiedział(a) na michau222 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPlus za szczerość, bo zostawił te stare dywaniki. Większość wywala do foty, aby nie pozostawić śladu zużycia wnętrza. Co do zderzaka:
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
5 letnim chyba.
-
F34 - 19" na zimę, run flat? rozmiar?
Mówię o 225, bo są takie na oponeo Pirelli w podanej przeze mnie cenie. Jeżeli masz felgi z różnymi szerokościami to masz ogumienie mieszane. 225/45 i 255/40.
-
F34 - 19" na zimę, run flat? rozmiar?
Druga opcja. Do tego na przednią oś masz Pirelli za 759 zł. https://www.oponeo.pl/dane-opony/pirelli-sottozero-serie-3-225-45-r19-96-v-xl#226981630
-
403M Felgi Kolor pomocy!
Ferric, bo reflex to zwykły srebrny.
-
BMW x3 f25 rozmiar opon zimowych
Ale nie rozumiem o co ci teraz chodzi? Co to za argument? Przerysujesz błotnik 1 cm i masz odprysk na szybie to wymieniasz na nowe rozumiem. Chętnie kupię od Ciebie auto, ale jak zobaczę rysę 1 mm idziemy do sądu, bo przecież wymieniasz wszystko na nowe.
-
X3 M40i - czy na pewno 360KM?
Nie no oczywiście, są za i są przeciw. Wszystko sprowadza się do pieniędzy. Ale warto zauważyć, że Porsche to Porsche, wyższa liga.
-
BMW x3 f25 rozmiar opon zimowych
Kolega kiedyś przyjechał do pewnego zakładu oponiarskiego z nowymi felgami BBS odmalowanymi. Majster założył oponę i puścił felge zew. stroną, jak to piznęło na cały piasek itp. myślał, że zejdzie z tego świata. Kolego, felgę po małej dziurze można naprostować, nie trzeba jej wyrzucać na śmietnik.
-
X3 M40i - czy na pewno 360KM?
Rozumiem, piękne auto będzie. :D :twisted:
-
520d F10, WBAMX110X0DU44445
Ponta odpowiedział(a) na norbertEOP temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże jakiś link do ogłoszenia?