Skocz do zawartości

Ponta

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ponta

  1. Ponta odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Z4 (E85/E86)
    Będzie lepsze 2.2 ponieważ 2.2 to R6 a nie cztery cylindry. Jak masz możliwość i finanse to bierz 3.0, jeśli nie to również będzie frajda w 2.2, dzięki zawieszeniu chociażby. To auto klei do asfaltu. Jednostek 2.0 jest więcej i są bardziej zadbane od 3.0 - wiadomo. Jednak lepiej się wstrzymać i poszukać tego R6.
  2. Bardzo dziękuję - wykonane po inżyniersku :D Jak wciśniesz hamulec do oporu - masz nogę wyprostowaną? Ja mam 185 więc jak odsunę fotel dalej do tyłu to i tak będzie komfortowo pasażerom na tylnej kanapie. Sporo miejsca tam widzę. Chyba, ze syna posadziłeś dla niepoznaki na tylnej kanapie :D
  3. Ponta odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Z4 (E85/E86)
    Mówię ci, że te auta spalą od siebie mniej o 0,5l jak nie tyle samo, a mocy masz więcej w większych jednostkach. Na forum tutaj Z4 mają może 3 osoby. Więc nie licz na 5 odpowiedzi. 2.0 pali koledze wyżej 9 a w trasie 7 mi 3.0 pali litr więcej przy jeździe normalnej spokojnej. No na trasie to wiadomo lubisz przycisnąć poczuć wiatr to z 8,7-9,1.
  4. Tak. Założysz run on flat. Odwrotnie nie założysz tzn na felgę pod zwykłą oponę run flata, ale tu run on flat siedzi w oryginale.
  5. E60 dla przykładu miała inne ET felg tego samego wzoru w zależności czy miała xDrive czy nie. F30 nie wiem. Co do pytania to wejdzie spokojnie.
  6. Już biegniemy po twoje zdjęcia, po co nam to kolego...
  7. W e91 masz 3 rodzaje amorków i tylko standard pasuje z e90 do e91 polifta przedlifta nieważne - 33526796161 Inne nie.
  8. Ponta odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Z4 (E85/E86)
    Uważam, że mogę coś powiedzieć jako kilkuletni użytkownik tego auta, obecnie mam drugie Z4. Ja stałem przed wyborem SLK a Z4. Audi TT nigdy nie rozważałem, postaw obok siebie te samochody - audi to jakiś żart z cyrku. Zero proporcji, groteskowe wręcz pałąki bezpieczeństwa. Wygląda jak VW garbus. jednym słowem stylistyczna tragedia. Z4 to świetne auto na co dzień, ale absolutnie nie w zimę. Można po mieście się poruszać, ale wzniesienie o nachyleniu 10 stopni i już nie podjedzie. Jeździłem wieloma autami, ale to auto nie prowadzi się jak żadne inne. Wyżej stoi tylko Boxster w prowadzeniu a to o czymś świadczy. Swietnym wyjściem jest to co zaproponowałeś - wsiądziesz do czyjegoś Z4 i zobaczysz. Przeszkodą oże być wzrost, bo 190 cm to już nie wejdziesz do roadstera pozostaje ci coupe. Lepiej jeździć 2.0 Z4 niż nie jeździć nim w ogóle, oczywiście najlepiej 3.0i lub 3.0si. 2.0 spali tyle co 3.0. Mi 3.0si spala w mieście 10,5-11 w trasie 9,1.
  9. Ile masz wzrostu? Jak ustawisz fotel pod siebie z w miarę wyprostowanymi nogami ile miejsca zostaje z tyłu na kolana? Nie muszą być wartości w cm, ale tak orientacyjnie :D
  10. Ponta odpowiedział(a) na cher temat w G30, G31, F90
    To nie chodzi o gwarancję poprawnego działania napędu samego w sobie. Bo założysz 3mm z gwiazdką i na tylną oś nowe i będzie szarpać. Gwiazdka to:
  11. Ponta odpowiedział(a) na Ignitarius temat w X5 (E53)
    nie dostanie 235/65 17" Uni. poza tym za 500 zł ma Pirelli Scorpiony.
  12. Ponta odpowiedział(a) na cher temat w G30, G31, F90
    BMW nigdy nie daje mieszanego na zimę. Zawsze to samo przód i tył.
  13. Nie myśl, że kupisz i nic nie włożysz, to BMW i zawsze coś będzie do roboty w tak leciwym aucie. Informacje podane w ogłoszeniu są nieprawidłowe, bo nie mogę go sprawdzić po tych danych na historia pojazdu gov.
  14. Klej z pistoletu 2 min roboty :D
  15. Ponta odpowiedział(a) na Ignitarius temat w X5 (E53)
    Taki co masz na słupku, żaden inny rozmiar.
  16. Klucz główny 900 zł + programowanie. Możesz też chinola za 250 kupić u dorabiaczy.
  17. Ponta odpowiedział(a) na cher temat w G30, G31, F90
    Tak, ogumienie mieszane ląduje w xDrive... Chodzi o ichniejszą homologację, masa tematów na forum.
  18. Znajomemu PZU przysłało wycenę na 4500 zł z dopiskiem to pozwoli Państwu na naprawę na dobrych częściach coś tam coś tam. ASO prawie 30k nastukało... Niektóre części zamienne nie mogą zostać ponownie użyte, raz zdjęte.
  19. Szybę miał wymienioną już po powrocie do kraju. handlarz przygotował na sztukę go, sprawdź dokładnie bo okazji nie ma. Lusterka miał inne. Maskę wyprostował. 10-15 k to cie lekko wyniesie. Jest sens?
  20. Tu masz wątek, nikt tego nie rozwiązał. 45 stopni obróć końcówkę, wkładaj pistolet do połowy. Niestety. https://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=410336
  21. Ponta odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Z4 (E85/E86)
    To auto ma fotele z anglika - prawy z anglika jest lewym, czyli kierowcy. Tylko plastiki zamienione.
  22. Co to znaczy jak zwykle, to ja już z czegoś złego tutaj słynę na forum, tak? :D Nie chce robić offtopa jak coś to priv.
  23. Kolega powinien ekonomię wykładać, możesz mieć starą furę tylko dlatego, ze ktoś ją już kiedyś kupił. Stój pod salonem BMW i krzycz na ludzi, że się nie opłaca.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.