Treść opublikowana przez Ponta
-
Pytania przed kupnem Z4
Będzie lepsze 2.2 ponieważ 2.2 to R6 a nie cztery cylindry. Jak masz możliwość i finanse to bierz 3.0, jeśli nie to również będzie frajda w 2.2, dzięki zawieszeniu chociażby. To auto klei do asfaltu. Jednostek 2.0 jest więcej i są bardziej zadbane od 3.0 - wiadomo. Jednak lepiej się wstrzymać i poszukać tego R6.
-
..bo 5+7 = 6 GT - pierwsza w tym dziale
Bardzo dziękuję - wykonane po inżyniersku :D Jak wciśniesz hamulec do oporu - masz nogę wyprostowaną? Ja mam 185 więc jak odsunę fotel dalej do tyłu to i tak będzie komfortowo pasażerom na tylnej kanapie. Sporo miejsca tam widzę. Chyba, ze syna posadziłeś dla niepoznaki na tylnej kanapie :D
-
Pytania przed kupnem Z4
Mówię ci, że te auta spalą od siebie mniej o 0,5l jak nie tyle samo, a mocy masz więcej w większych jednostkach. Na forum tutaj Z4 mają może 3 osoby. Więc nie licz na 5 odpowiedzi. 2.0 pali koledze wyżej 9 a w trasie 7 mi 3.0 pali litr więcej przy jeździe normalnej spokojnej. No na trasie to wiadomo lubisz przycisnąć poczuć wiatr to z 8,7-9,1.
-
Jakie felgi / opony do F3x
Tak. Założysz run on flat. Odwrotnie nie założysz tzn na felgę pod zwykłą oponę run flata, ale tu run on flat siedzi w oryginale.
-
Jakie felgi / opony do F3x
E60 dla przykładu miała inne ET felg tego samego wzoru w zależności czy miała xDrive czy nie. F30 nie wiem. Co do pytania to wejdzie spokojnie.
-
Stłuczka uszkodzenie fabrycznego elektrycznego haka westfali
Już biegniemy po twoje zdjęcia, po co nam to kolego...
-
[E9x] amortyzatory, sprężyny - jakiej firmy wybrać?
W e91 masz 3 rodzaje amorków i tylko standard pasuje z e90 do e91 polifta przedlifta nieważne - 33526796161 Inne nie.
-
Pytania przed kupnem Z4
Uważam, że mogę coś powiedzieć jako kilkuletni użytkownik tego auta, obecnie mam drugie Z4. Ja stałem przed wyborem SLK a Z4. Audi TT nigdy nie rozważałem, postaw obok siebie te samochody - audi to jakiś żart z cyrku. Zero proporcji, groteskowe wręcz pałąki bezpieczeństwa. Wygląda jak VW garbus. jednym słowem stylistyczna tragedia. Z4 to świetne auto na co dzień, ale absolutnie nie w zimę. Można po mieście się poruszać, ale wzniesienie o nachyleniu 10 stopni i już nie podjedzie. Jeździłem wieloma autami, ale to auto nie prowadzi się jak żadne inne. Wyżej stoi tylko Boxster w prowadzeniu a to o czymś świadczy. Swietnym wyjściem jest to co zaproponowałeś - wsiądziesz do czyjegoś Z4 i zobaczysz. Przeszkodą oże być wzrost, bo 190 cm to już nie wejdziesz do roadstera pozostaje ci coupe. Lepiej jeździć 2.0 Z4 niż nie jeździć nim w ogóle, oczywiście najlepiej 3.0i lub 3.0si. 2.0 spali tyle co 3.0. Mi 3.0si spala w mieście 10,5-11 w trasie 9,1.
-
..bo 5+7 = 6 GT - pierwsza w tym dziale
Ile masz wzrostu? Jak ustawisz fotel pod siebie z w miarę wyprostowanymi nogami ile miejsca zostaje z tyłu na kolana? Nie muszą być wartości w cm, ale tak orientacyjnie :D
-
Koła na zimę
To nie chodzi o gwarancję poprawnego działania napędu samego w sobie. Bo założysz 3mm z gwiazdką i na tylną oś nowe i będzie szarpać. Gwiazdka to:
-
F31 316D z Litwy wba3k91010f867511
Ponta odpowiedział(a) na marcin340 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażUzupełnij temat o VIN, bo moderator usunie.
-
Opony
nie dostanie 235/65 17" Uni. poza tym za 500 zł ma Pirelli Scorpiony.
-
Koła na zimę
BMW nigdy nie daje mieszanego na zimę. Zawsze to samo przód i tył.
-
Jaki silnik do e90?
Nie myśl, że kupisz i nic nie włożysz, to BMW i zawsze coś będzie do roboty w tak leciwym aucie. Informacje podane w ogłoszeniu są nieprawidłowe, bo nie mogę go sprawdzić po tych danych na historia pojazdu gov.
-
G30 lusterko wsteczne z pilotem do bram garażowych
Klej z pistoletu 2 min roboty :D
-
Opony
Taki co masz na słupku, żaden inny rozmiar.
-
E53 2003 - Zatrzaśnięty klucz
Klucz główny 900 zł + programowanie. Możesz też chinola za 250 kupić u dorabiaczy.
-
Koła na zimę
Tak, ogumienie mieszane ląduje w xDrive... Chodzi o ichniejszą homologację, masa tematów na forum.
-
Stłuczka uszkodzenie fabrycznego elektrycznego haka westfali
Znajomemu PZU przysłało wycenę na 4500 zł z dopiskiem to pozwoli Państwu na naprawę na dobrych częściach coś tam coś tam. ASO prawie 30k nastukało... Niektóre części zamienne nie mogą zostać ponownie użyte, raz zdjęte.
-
E92 335 WBAKG1C56BE362682
Ponta odpowiedział(a) na GTwice temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzybę miał wymienioną już po powrocie do kraju. handlarz przygotował na sztukę go, sprawdź dokładnie bo okazji nie ma. Lusterka miał inne. Maskę wyprostował. 10-15 k to cie lekko wyniesie. Jest sens?
-
Brak odpowietrzenia przy tankowaniu
Tu masz wątek, nikt tego nie rozwiązał. 45 stopni obróć końcówkę, wkładaj pistolet do połowy. Niestety. https://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=410336
-
Pytania przed kupnem Z4
To auto ma fotele z anglika - prawy z anglika jest lewym, czyli kierowcy. Tylko plastiki zamienione.
-
E60 530d WBANC71050B646818
Ponta odpowiedział(a) na artur.kg temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo to znaczy jak zwykle, to ja już z czegoś złego tutaj słynę na forum, tak? :D Nie chce robić offtopa jak coś to priv.
-
e92 325i WBAWB31010P111665
Ponta odpowiedział(a) na lord_Simon temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażpoka
-
E60 530d WBANC71050B646818
Ponta odpowiedział(a) na artur.kg temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolega powinien ekonomię wykładać, możesz mieć starą furę tylko dlatego, ze ktoś ją już kiedyś kupił. Stój pod salonem BMW i krzycz na ludzi, że się nie opłaca.