Treść opublikowana przez jarszy007
-
Wyciek oleju na styku silnika i skrzyni
Jeżeli jest to mały wyciek jak mówisz to narazie dał bym sobie z tym spokoj i jeździł skoro nic się nie dzieje
-
Tueja przedniego wahacza - standard vs M3
Ja kupowałem febi i też odradzam,słaba jakość!!!
-
Wyciek oleju na styku silnika i skrzyni
Trzeba wymienić uszczelniacz miedzy silnikiem a wałem.Sam w sobie uszczelniacz kosztuje grosze ale przy zdejmowaniu i zakładaniu skrzyni jest trochę roboty i to juz wiecej kosztuje(mnie 300zł za wymiane tego uszczelniacza i sprzęgła)
-
wymiana uszczelki pod pokrywa zaworow
Ja za taką uszczelke z oringami dobrej marki dałem coś lekko ponad 100zł.Wymaian prosta ale u mnie trochę dłużej siuę zeszło bo miałem wtryski gazu
-
bilstein b4- podnosi zawieszenie??
Ja w e36 z m-techem wsadziłem właśnie bilstein b4 na przód.Samochód podniósł sie wyżej.I teraz twierdze ze nie tylko spręzyna ma wpływ na wysokośc.Jeździłem na tym ponad rok i jeszcze trochę by polatał ale denerwowało mnie to że przód wyje do góry.Miałem wsadzać sportowe amorki i spręzyny -40 TA technix,sprawdzone na innych forach i polecane jak za taką cene to dobry wybór według bilsteina b6 czy b8...
-
tlumik nowy czy uzywka
Tak jak kolega wyżej pisze.Nowy i dobrej marki.Ja kupiłem tanio nówkę na allegro i żałuje.Nie dość że głośny to pęk raz na spawie i teraz drugi raz pęk tylko w inny miejscu :duh: porażka na maxa odradzam!!!
-
Strasznie trzęsie całym samochodem
Ja za poduszkę silnika płaciłem 100zł w sklepie.na allegro są tańsze ale nie wiem ile to warte.Pod silnik powinny chyba byc hydrauliczne dlatego drogie a pod skrzynie chyba zwykle,powinny byc tanie.Dużo roboty przy tym nie ma wiec wymiana nie powinna byc droga
-
"M Podwozie Sportowe" a wymiana amortyzatorów
Ja do zawieszenia m-techa wsadziłem zwykłe amorki bilsteiny b4.Przód się podniósł widocznie a co do tyłu to nie zauważułem różnicy.W prowadzeniu auta też kolosalnych różnic nie ma.Ale mam je rok czasu i przednie amory robią sie miekkie i na wiosne pójdą chyba jakieś krótsze i twardsze.Jak nie masz kasy to wsadz standartowe amorki,bilsteina b4 można znależć za ok 200zł sztuka na przód :cool2:
-
Pytanie o felgi i ich ET
Moj kolega miał takie felgi w e34.Moga za bardzo wystawać i moga obcierać w e36,ale pewien bedziesz jak założysz.Moze ktos inny sprawdzał takie coś i się wypowie czy wejdą
-
BBS RS do e46 cabrio po liftingu ?
To jest konkretna kultowa fela,bedzie git :cool2: i zazdrość w oczach innych :twisted2:
-
M43B16 - wymiana wachaczy
Ja bym wymienił same sworznie i tuleje gumowe wachaczy od razu dobrej marki,meyle,lemforder.Wyniesie sporo taniej niż cały wachacz chyba że stary jest krzywy...
-
Mycie auta zimą
ja ostatnio byłem na mujce i teraz efekt taki że rano jak otworzyłem drzwi to już nie chciały się zamknąć!coś w nich zamarzło i zamek nie trzymał drzwi :duh: Na moim kolorze najmniejszy brud i kurz znac :doh:
-
e36 -m pakiety
To mój rozkodowany vin: VIN long WBABE51080JG22006 Type code BE51 Type 318IS (EUR) Dev. series E36 (2) Line 3 Body type COUPE Steering LL Door count 2 Engine M42 Cubical capacity 1.80 Power 103 Transmision HECK Gearbox MECH Colour DAYTONA-VIOLETT METALLIC (283) Upholstery ANTHRAZIT SPORT (0518) Prod. date 1993-11-03 Order options No. Description 255 SPORTS LEATHER STEERING WHEEL 401 SLIDING/VENT ROOF, ELECTRIC 428 WARNING TRIANGLE 481 SPORT SEATS F DRIVER/FRONT PASSENGER 510 HEADLIGHT BEAM-THROW CONTR. F LOW BEAM 520 FOGLIGHTS 556 EXTERIOR TEMPERATURE DISPLAY 564 INTERIOR LIGHT PACKAGE 661 BMW BAV. CASS. III 676 HIFI LOUDSPEAKER SYSTEM 704 M SPORT SUSPENSION 715 M AERODYNAMICS PACKAGE 785 INDIVIDUALSERIE NAPPATEX 801 GERMANY VERSION 860 LTRL TURN SIGNAL LIGHT FRT Nie wiem o co chodzi z 785 INDIVIDUALSERIE NAPPATEX ???
-
e36 -m pakiety
Mam oryginaly m-pakiet(na listwach bocznych napis m-technic,według vinu zawieszenie też m-techic)i progi są kręcone takie jak na zdjęciu: http://img504.imageshack.us/img504/8793/dscf3864nl6.jpg Według mnie w tażdym m pakiecie były kręcone progi
-
Rzozkręcanie zegarów !! MEGA PROBLEM PO ZŁOŻENIU !!
Mi po tej samej czynności też przestało działać podświetlenie.Rozebrałem jeszcze raz i złożyłem bez pośpiechu i dokladnie ścisnałem tymi obrotowymi zatrzaskami,wszystkie muszę być zabezpieczone,wymieniałem jescze żarówki od podświetlenia i problemu do dziś nie mam,efekt :cool2: %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img513.imageshack.us/img513/3306/dscf3859xm1.jpg
-
Gumy zawieszenia
Febi czy Febi-Bilstein jakość marna.Dwa razy to założyłem i ani razu więcej!Warto sprawdzić sworznie,ale jak zdejmiesz wachacz to będziesz widział czy dobre
-
problem z biegami
Tak jak kolega wyżej napisał,nie przejmuj sie tym :cool2:
-
Problem z sekwencja
Też mam taką instalacje,na komputerze widnieje napis stag 300.U mnie przełacza sie po przejechaniu 500 m.Wczoraj wieczorem jak był już większy mróź to sprawdzałem.Ale to ciut za wcześnie bo telepie przez chwilę silnikiem i przez moment falują obroty ale za moment przestaje :cool2:
-
Tłumik końcowy z innego auta do E36 compact 1,9L
Kiedyś mój kolega do 1.8 is wsadził końcowy od zwykłego 1.8 m40 no i zamuliło mu auto
-
Tłumik końcowy z innego auta do E36 compact 1,9L
Niezłą kwotę Ci krzyknął:)ale z tłumikami do iesów jest własnie taki problem.Ciężko dostać a jak jest to drogo.Ja zakupiłem na allegro ale do końca nie jestem zadowolony
-
8,5Jx16 ET 13. Wejdzie do E36
Bedą na bank wystawać!niby nie szerokie ale na tyle jak ktoś siądzie mogą obcierać.Kola ladne :cool2: a może coś w 17' znajdziesz?
-
dziwne falowanie obrotów
Miałem podobny problem.Też po odpaleniu na ciepłym falował przez chwile,jak chciałem jechać to przerywał.Zmieniłem przepływke i był spokój na jakiś czas ale teraz widzę ze znowu sie to czasem dzieje...KIlka osób ma ten sam problem i chyba nikt nie poradził sobie z tym.Podmień przepływomierz i zobaczysz jaki będzie efekt
-
BMW 318is - trekotanie
Jak go juz zamontujesz to napisz czy pomogło :cool2:
-
Sportowe sprezyny na seryj. amorkach??
A jakie masz felgi?ja też planuje zrównać kolo z pzrednim błotnikiem.Myślę nad -40.Teraz przód mi sterczy do góry na 17". Na -60 wygląd bez porównania ale nie wiem czy zniosę codzienną jazdę na takiej feldze i takiej zawieszce...
-
Sportowe sprezyny na seryj. amorkach??
W 1.6 jest nisko micska olejowa więc przy -60 trzeba będzie baaardzo uważać!Wygląd na -60 niezły ale na polskie drogi trochę sporo...