Treść opublikowana przez chmurkagoscieradow
-
Obsługa radia?
sa kasety za 3zl i sa po 30 wiec czym wiecej tym lepiej choc nie zawsze,sa wyjatki :mrgreen:
-
Żółta kontrolka oleju
gdzies czytalem ze koszt czujnika 120zl ale czy to prawda :doh:
-
e46 320d automat szumy z nawiewów przy przyspieszaniu
rura od intelcolera moze walnieta i przy dodawaniu gazu jest swist powietrza.
-
czy ktos probowal zalozyc te ringi
wielkie dzieki :cool2:
-
Radio
ja mam klimatronik i ta zaslepka nie komponuje sie z tym dobrze poza tym inny plastik co widac noi za dobrze nie pasuje musialem podpilowac dziurki na srubki, ogolnie to do bani, poza tym glosniki org na tym alpine co ja kupilem (1200zl) gralo tak samo albo i gorzej niz na org BMW BUSINES CD, jak juz to i zmiana glosnikow, to moje zdanie pozd :norty: :norty:
-
Reparaturka tylnego błotnika
jak tylko rdza bierze i nie jest bardzo zjedzony to tylko zaprawka bez reperaturki bo reperaturke sie wspawuje a to dla blachy dobre nie jest a tak wyczyszcza rdze i zalepia a zywica mocna jest
-
znikajacy olej silnikowy
po mojemu nie ma diesla ktory oleju nie bierze, no moze te bez turba ale to sporadycznie i tak twierdza tylko wlasciciele a czy tak naprawde jest.
-
gdzie plyn?
a wsrodku masz sucho, no to jak nie uszczelka to tylko wyciek, a jak nie wyciek to moze do oleju ci sie saczy sprawdz poziom oleju bo moze masz go juz za duzo :lol:
-
e46 kierunkowskazy clear
do czarnego pasuje idealnie a czy do granatowego tez, bo do srebrnego troche nie bardzo
-
bmw 320d vs audi a4
ja w swojej 1999r 213tys km poza rzeczami takimi jak filtry czy olej+przeplywka bo troche mulowaty byl to przez 30tys nie dolozylem nic teraz dopiero cos sprzeglo mi pada powoli ale juz kupilem nowe i to wcale nie droszsze jak do AUDI bo 480zl kpl org LUK
-
znikajacy olej silnikowy
z ta kontrolka kolego od ladowania to bezpiecznik maz spalony tylko nie wiem ktory ale u mnie tak bylo. A z tym olejem to widze ze masz silniczek 3.0 wiec nawet litra na 12000tys to norma, zalezy to jeszcze od oleju czym zadszy tym wiecej go wezmie
-
sprzeglo 320d chyba sie konczy
moze sie cos wiecej popsuc, kupilem caly kpl czyli jak cos z tych 3 rzeczy padnie to mam nowe,tylko czeka mnie trasa do niemiec w okolice norybergi a tam sa spore goreczki i boje sie ze moze tam padnie i nie wroce nawet do domu, co sadzicie
-
Brak mocy? Złe paliwo? A może jeszcze coś innego?
obiawy zapchanego filtru paliwa, moze zawalilo ci 2 raz filter,jak np to byla woda filter nie powinien puszczac takich zeczy.Nie wiem czy to zdrowe ale moze wyjmij calkiem filtr i wtedy zobacz
-
[Exx]
a wogole w jakims samochodzie nie ma tego???
-
bmw 320d vs audi a4
spodoba ci sie napewno tylko sie za bardzo nie zakochaj :cool2:
-
czy BMW jest ocynkowane
czyli na tych elementach co byly malowane bedzie dzerwiec :cry2:
-
Długi czas nagrzewania silnika w E46 320D
bylo bylo, ale tez cos powiem tzn napisze, moja betka przy 0 stopni C nagrzewa sie po okolo 5km przy 1700 obrotow nie daje w dupe to chyba norma przy takiej temp :|
-
sprzeglo 320d chyba sie konczy
ja kupilem sprzeglo LUKa za 480zl tak sie dogadalem z gosciem z allegro poza aukcja, ale jeszcze nie wymienilem bo przestalo sie slizgac, co to jest moze sprzeglo dobre??? :shock:
-
Ile pali wasze BMW 320d, moje chyba za duzo
mi pali od 5 do max 7l w zaleznosci od jazdy ale widze po ostatnich malych temp ze pali troche wiecejale to norma moja max speed 217km/h 136KM
-
Gdzie ta przepływka jest??
tam to ja ci nie pokarze ale to jest umocowane przed filtrem powietrza takie male gowienko na 2 srubki z podlaczona kostka, mowia tez na to baton. :lol:
-
Skrzypienie szyb w przednich drzwiach
spalanie kolezko, a to skrzypienie spowodowane jest tym ze szyba przykleja sie do uszczeli na samej gorze drzwi, wiec trzeba tak zrobic zeby sie nie przyklejala ja nawalilem sylikonu do szyb z MOJEAUTO i jest OK :norty: :norty: :norty: :norty:
-
Wybór i porada HID xenon
ale i kolor inny widac ze to nie prawdziwy xenon, ja teraz wyminialem zarowki bo na jedna juz nadszedl czas i gosc polecil orginal czyli OSRAM, a nie te podruby dlaczego nie wiem , zywotnosc noi nie to swiatlo
-
Skrzypienie szyb w przednich drzwiach
wazelinka nie tylko do uszczelek :norty: :norty: :norty:
-
czy BMW jest ocynkowane
a jak bylo uderzone to co sie dzieje z tym ocynkiem???
-
Skrzypienie tylnej pólki
u mnie nie skrzypi wiec nie pomoge, wczesnij byl juz taki temat poszukaj moze tam cos bedzie