Treść opublikowana przez chmurkagoscieradow
-
czy ktos probowal zalozyc te ringi
a jakim silikonem to kleiles masz, jak on sie nazywal bo wierz wezme jakims super mocnym to ring odejdzie z chromem z lampy :lol:
-
E46 Ringi
temat 20 razu na forum http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=65139 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=65152
-
bmw 320d vs audi a4
kolego z tym audi gdzie ty widzisz szmaty w BMW, ja nie mam weluru ale za to te szmaty wogule sie nie zurzywaja moja ma 212tys i fotele sa w super stanie,a w audi po tym przebiegu jest juz zflaczaly :lol:
-
320d klekot zaworów a ciśnienie
panowie na to ma wplyw przebieg samochodu, a najbardziej zurzycie oleju i olej jakim jest zalany samochod, moja ma przejechane 212tys i jak ide palic rano samochod kontrolka gasnie po sekundzie ale wymienialem 3tys temu (CASTROL EDGE 5w40 chcialem zalac EDGE 0w40 SPOTR taki jak powinien isc ale cena zbyd duza). Takie klekotanmie no jest norma w kazdym silniku tylko w jednym mniej w drudim bardziej, tak jak wspomnialem olej i ile na oleju jest zrobione km
-
VANOS. Jak to się je?
moge wiedziec co to jest ten VANOS, to jakis rodzaj silnika??? :doh:
-
ringi
gdzie to pyknac zeby byl twoj profil jak cie nie ma na forum??? :doh:
-
bmw 320d vs audi a4
bierz A6 a zawsze jak ktos wspomnie o BMW to tylko bedziesz sobie mogl pomazyc zeby o twoim AUDI tak mowili jak o BMW. BMW ma to cos czego AUDI nigdy nie bedzie mialo. Twoj wybor
-
czy BMW jest ocynkowane
moja jest z 99r i nigdzie nie wychodzi ale z ciekawosci pytam bo akurat mi ktos zadal to pytanie wczoraj i nie znalem odpowiedzi
-
Radio
kolego ja kupilem na allegro koszt 20zl ale nie polecam bo strasznie nie pasuje,tu odstaje ato radio zle pasuje lepiej org a zmiescisz sie napewno w 40zl
-
czy BMW jest ocynkowane
tak jak w temacie :doh:
-
Skrzypienie szyb w przednich drzwiach
ta margaryna bedzie dobra :dance: :norty:
-
ringi
kolega bad_boy znalazl fajne ringi zobaczcie http://www.sanituning.de/catalog/product_info.php?cPath=22&products_id=756&osCsid=0e6c6875813b7e412378836707a65439 tak wygladaja na jego aucie http://www.bmw-klub.pl/forum/posting.php?mode=reply&t=65139
-
czy ktos probowal zalozyc te ringi
jest jakis problem z ich zamontowaniem??? Widze ze ladnie swieca
-
bmw 320d vs audi a4
om czym tu dyskusja ja jak wsiadam z mojego BMW do A4 mowie tu o roczniku 98-99 to czuje sie jak bym jechal wozem,tak jakos sztywno, i glosno przyjmuje dolki,AUDI jest dobre ale leprze od BMW nie jest,moze w przyszlosci ale ja i tak w to watpie
-
dziwny klekot przy rozruchu
takie granie to norma przy rozruchu i rzadszy olej nic nie da
-
Radio
listwy sa tylko wcisniete i lato ich wyjac to nawet nie sa zatrzaski nic nie zepsujesz jedynie zebys nie porysowal listew,potem 2 srubeczki na gwiazdke i radyjko wychodzi,kostka jest troche uparta ,trzeba pociagnac jeden element do gory i kostka sama wychodzi,jak to nie jest org radio to musisz dokupic zaslepke ale org bo te na allegro za 20zl to lipa i przejsciowke na iso czy na co tam chcesz bez lutowania i izolacji, ale jak dla mnie radio tylko org tylko nie kaseta, ja kupilem radio i na drugi dzien je wymontowalem po razilo nieorginalnoscia. Pozdrawiam
-
Ktore cewki zaplonowe lepsze?
no te BERU to w fiatach montuja ale to nic nie znaczy,moj kolega ma fiata i juz przejechal 180tys i ich nie wymienial ,ale jak dla mnie to BOSCH jest leprzy
-
Dywaniki - welur czy guma?
zima tylko guma w lato jak sa to welurowe
-
330d vs 320d
ja mam 320d 136KM i spalanie od 4,7 do 7 w zaleznosci od jazdy.Ale slyszalem ze 330d pali srednio 7l ale to tylko slyszalem, wiadomo wiecej pali ale jaka jazda cos za cos,teraz bym kupil 330d a i podobno to sa najleprze silniki diesla w BMW
-
Szkła reflektorów ??
nie wiem jak szklo ale u mnie w E46 polerowalem lampy pasta BRIL i jest super,zalezy jak sie poleruje,jak za mocno to wiadomo mozna przetrzec a wtedy moze sie zrobic nawet mat, takze z :lol: czuciem
-
320d Termostat
ale dlaczego chcesz wymienic termostat grzal sie czy niedogrzewal???? Moze bez potrzeby to zrobiles
-
nie zmienia na wyzszy bieg jak zimny
napewno. masz za gesty olej w zime przy -10 nie ruszysz wogole drazkiem
-
ringi
koledzy kupilem ale czy zaloze, raz rozbieralem lampe i nie ma problemu, najwiekrzy problem to taki ze nie ma ich jak zamontowac bez silikonu czy jakiegos kleju, lepiej jakies uchwyty w krztalcie litery C zeby lapaly ringi i lampe wtedy jak cos nie wyjdzie to mozna zdjac a klej to juz nie bardzo,jak ktos ma jakis pomysl to czekam,fotki z tymi ringami tez mile widziane
-
czy ktos probowal zalozyc te ringi
K@mil masz jakies fotki jak to wyglada po zlozeniu, ten sylikon jest ok nie popsuje lampy czy cos, wrazie jak sie spali to popsujesz ten film chromowany w lampie i lipa bedzie, jak ci sie to widzi
-
bmw 320d vs audi a4
ale jak AUDI leprze to po co jezdza BMW co niektorzy, jesli nie chcesz sie wyrozniac z tlumu AUDI czy VW kup sobie ktoras z nich jest juz ich nie malo w polsce bedzie jeszcze jedna, ja jezdze BMW bo to inny samocho i wyronia sie z tlumu