Treść opublikowana przez chmurkagoscieradow
-
bmw 320d vs audi a4
ja stwierdzam fakty poza tym A3 to taka lipa ze nie wiem zwlaszcza ta zepa przy tylnej klapie co po myciu caly czas sie odczepia,A3 dla mnie to nawet nie AUDI a nie mowiac juz o BMW seri 3 czy juz 1
-
Filtr powietrza
w mojej 99r to trzeba wyjac filtr przeciw pylkowy z podszybia i odkrecic podszybie (3srubki),i oslony silnika bo filtr jest z lewej srtrony silnika tam gdzie ta pomarszczona rura, bardzo latwa czynnosc gorzej ze zlozeniem oudowy filtra
-
e46 wachacze z allegro
jakosc zalezy od firmy producenta jak bezfirmowka to nie wiem
-
bmw 320d vs audi a4
dokladnie zawieszenie w A4 i PASSACIE B5 to zmora tych aut,po drogie w BMW masz lancuch nie tak jak w AUDI pasek ktory co 90tys trzeba wyminiac i w wersjach 115 i 130KM kosztuje to 1100zl u jakiegos podworkowego mechanika juz nie mozie o wymianie w salonie,kolega kupil A4 miala przejechane 134tys od pierwszego wlasciciela z WLOCH normalnie noweczka serwis do konca to byl rok 96 prod chyba jak spojrzalem w ksiazke serwisowa to juz tam byly liczne naprawy samochodu takie jak wymiana przeguba lub oslony przeguba, pompa wodna przy 70tys za jego kadencji znow padla przy 140tys,wygar sie gdzies przepalil,padla klimatronik (nieszczelnosc),cos z elektryka deski rozdzielczej, i jesze pare napraw ktorych nie pamietam wiec to A4 to wcale nie taki dobry sprzet a przy A4 PASSAT pod wzgledem awaryjnosci elektryki wypada lepiej niz A4
-
czy ktos probowal zalozyc te ringi
Witam! kupilem juz jakies 2 miesiace temu te ringi i rozebralem lame ale nie wiedzialem jak ich tam zamocowac i zlozylem zpowrotem wiec moze ktos z was zakladal takie ringi i mu wyszlo calkiem niezle to niech mi cos podpowie jak to najlepiej zrobic. Czekam koledzy :D link do ringow http://allegro.pl/item265244750_ringi_angel_eyes_bmw_e36_e46_e34_e32.html
-
Reflektory soczewkowe z ringami
widze po zdjeciu ze to fajna beemka fajny kolor i fele ale te lampy naprawde nie pasuja ale jesli ci sie podoba to tylko twoja sprawa wiec zycze powodzenia :cool2:
-
Reflektory soczewkowe z ringami
dla mnie te lampy to lipa wyglada jak lada samara z 90r, to sie nie moze podobac
-
Elektryka-Możliwe jest że to regulator napięcia???
100% zwarcie lepiej podjedz do jakiegos dobrego elektryka
-
320 Którą wersje polecacie 136KM czy 150KM?
kolego bolo73 twoja beemka zbiera sie z dolu czy tez tak dopiero 1600-1700 obrotow :|
-
Czy to prawidłowe sygnały?
u mnie takiego czegos nie ma ale sprawdz maskownice glosnikow bo moze zatrzaski ktos urwal, albo masz fotele nie zatrzasniete na zamki, cos dokladniej opisz. :wink:
-
wspomaganie
to nie pouczanie tylko kultura
-
bmw 320d vs audi a4
ja juz nie od jednego slyszalem ze kto wsiadzie do BMW to nie wsiadzie do MERCEDESA i na odwrot a o AUDI nie slyszalem nic to lata praktyki z tymi markami i jak dla mnie tak ma byc. AUDI niech konkuruje z VW a BMW z MERCEDESEM.Kup AUDI ale jak sie spojrzysz w lusterko i zobaczysz zadziorny przod jakiego kolwiek BMW to poczujesz szacunek do tej marki, nie wierzysz sprawdz,zawsze tak bylo i bedzie
-
wspomaganie
zazwyczaj te plyny kolor jakis maja ale jak jest bezbarwny to jest czysty czyli OK
-
320 Którą wersje polecacie 136KM czy 150KM?
ja mam 136 konna wersje ale nigdy nie jezdzilem 150 konna jesli roznica jest taka ja miedzy 1.9 TDI 110KM Audi a 1.9TDI 130KM AUDI to tam te 20 konikow robia naprawde duzo.
-
Po wymianie uszczelki pod glowica gorzej chodzi.
w sumie planowanie powinno sie robic po kazdej wymianie uszczelki ale nie koniecznie zalezy dlaczego byla wyminiana ta uszczelka, czy po przegrzaniu czy po czyms innym,jak po przegrzaniu to na 100% powinna byc planowana
-
wspomaganie
a nic w tym wspomaganiu nie piszczy :?:
-
nie grzeje lewe lusterko
przejzyj jeszcze wtyczki mogla ktoras zasniedziec abo przerwany kabel w instalacji.
-
CD
a to radio jest na kasety czy na cd wiem ze z tylu jak jest w niektorych modelach to sa dwa bajerki w bagarzniku jednen jest do navi a drugi to zmieniarka wiec jak masz pudelko na jedna plyte z napisem GPS czy cus takiego to po mojemu cd nie bedzie chodzic
-
Czy to prawidłowe sygnały?
dla mnie to lepiej nie zawsze ponizej 4 stopni jest zaparowana szyba a jak jest to i tak nie kazdy tego uzywa :)
-
Problem . Nie wiem z kad wytwarza sie tak duze cisnienie
chcesz miec problem zaluz gaz,gaz zawsze byl problemem i zawsze bedzie dlatego ludzie po doswiadczeniach z gazem wybieraja diesla :(
-
bmw 320d vs audi a4
akurat moja bunia nie ma tylko jednego boku nie malowanego dlaczego to sie nigdy nie dowiem ale mam tez filmek z passata 2005r gdy sa szyby zamkniete i radio gra juz glosniej i jak dochodzi do predkosci 200/h i robi sie glosno. filmek na maila
-
bmw 320d vs audi a4
moge wyslac filmik z komorki gdy jade 215 jest letko uchylona szyba i gra cicho radyjko i to radyjko slychac :P
-
bmw 320d vs audi a4
akrat 10zl mnie to kosztowalo i to skrzypienie bylo bardzo ciche przy czym AUDI przy przebiegu 100tys km jest na dolkach glosnijsze niz BMW przy 200tys o to mi chodzi, juz nie wspomne ze w AUDI przy predkosci 180km/h slychac jak by przez dzwi chcialo sie powietrze dostac do srodka przy czym w BMW przy 210 jest cisza :dance:
-
Proszę o ocenę tegoż auta
kierownica wyglada jak u mnie a moja miala przejechane wlasnie 211tys ale na zdjeciu nie widac tak jak w realu, skora na moje oko przy 5latkach i przebiegu 140tys km powinna troche lepiej wygladac ale mowie to sa tylko zdjecia :8)
-
Skrzypienie szyb w przednich drzwiach
dzisiaj kupilem silikon do uszczelek z firmy MOJEAUTO koszt 10zl jest super i nie skrzypi a i jest suchy :cool2: