Treść opublikowana przez chmurkagoscieradow
-
Zwiększenie obr. na biegu jałowym?
to jets zawor EGR czyscilem go jakies 2 miechy temu, a ten krokowy gdzie jest?? :roll2: :worried:
-
Czy warto!!!
nie wiadomo o jaki model chodzi i czy to ojro czy zlotuweczki :norty: :norty: :norty: :norty: :norty: :norty: :norty:
-
SKRADZIONY
jak do tej pory nie ma sladu to raczej juz po aucie :(
-
Zwiększenie obr. na biegu jałowym?
wlasnie ja mam na wolnych chyba 800 jak jest rozgrzany ale jak zimny to jakies 900 z tym ze skaka 850 a po chwili 900 i na odwrot az do nagrzania mi to az tak nie przeszkadza ale moze ktos wie jak t latwo naprawic, po mojemu cos ze ssaniem moze jak wogole jest takie cos w dieslu
-
Czy warto!!!
ajki to model 318tds czy e46 318d??? :|
-
Zwiększenie obr. na biegu jałowym?
mozesz miec wywalone poduszki pod silnikiem i cala byda wtedy chodzi, ja mam taki problem ze samochod jak jest zimny to na wolnych obrotach sam dodaje troche gazy tak o jakies 50rpm i po chwili znowu spadaja jest tak az do nagrzania samochodu wie ktos co to takiego :roll2:
-
jak dziala ASC w compakcie?
tak przy okazji w e46 jak jest ASC to jest ASC+T,u mnie jest przycisk tylko ASC a na pompie hamulcowej napis ABD :roll2:
-
Sposób na szybsze nagrzewanie się silnika zimą
w klimatroniku dmuchawa wlancza sie po przekroczeniu niebiskiego pola, przed tym dmucha letko na szybe przednia.
-
Żółta kontrolka oleju
tak ma byc, ciesz sie bo masz jeszcze dobty czujnik, u mnie tak nie ma swieci sie po kazdym odpaleniu silnika :cry2: :mad2:
-
W tym roku Mikolaj przyszedl wczesniej
niech ten mikolaj i moj komin odwiedzi :norty: :norty: :norty: :norty:
-
Imobilaizer-jest czy go niema?
wszystkie maja immobilaizer. w polonezach byl to w takim samochodzie nie bedzie to standart w e46
-
INSTRUKCJA OBSLUGI PL E46 1999r
dzieki za pomoc szukalem ale znalezc nie moglem
-
sprzeglo 320d chyba sie konczy
o to chodzi ze tak bardzo malo sie slizga, jak bym sam jechal to bym sie nieobawial ale w 4os. to juz ma co ciagnac. spowrotem juz bede sam jechal wiec mysle ze bedzie dobrze :|
-
Zima i sportowe zawieszenie
urok sportowego zawieszenia, to polska i tu nie zdaje to egzaminu
-
316 compact, opinie
1.6 to nawet chodzi ale jak dla mnie malo jak ktos bardzo nie daje jest typem bardziej spokojnym to wzupelnosci starczy
-
Obsługa radia?
kolega ma radio na kasety ale chce podlaczyc przenosne mp3 lub cos takiego tylko kasete mu przezuca na druga strone caly czas i z tym ma problem.
-
Nie przyspiesza gdy pedał gazu w okolicach 25% ?!?!##^*!#.%
70% ze to to bedzie moj kolega mial to samo. tylko on dal cos kolo 250zl za to uzywane :(
-
INSTRUKCJA OBSLUGI PL E46 1999r
Wie ktos czy na forum jest do pobrania instrukcja obslugi do e46 99r 320d. :doh:
-
Sposób na szybsze nagrzewanie się silnika zimą
tu kolega ma racje a tak przy okazji mam pytanko wie ktos czy na forum jest do pobrania polska instrukcja obslugi e46 bede wdzieczny
-
SKRADZIONY
auto sie odnalazlo???? :(
-
Ulter czy cos innego?
ULTER to dobra firma i ja polecam.
-
Gasnacy XENON podczas jazdy 320d e46
wymiana zarowek i po problemie i z tym rozswieceniem tez wszystko wiem. pozd :cool2:
-
Lewy ksenon się nie zapala
ja tak mialem i to byl problem z zarowkami,gasnol coraz czescie i za kazdym razem gasilem i wlanczalem od nowa swiatla(rzarnikami, palnikami jak kto zwal) po wymianie jest ok koszt zarowek 130zl/szt OSRAM taki jak orginalnie zakladane w BMW
-
Zimowki na 16"
teraz najleprze oponki to MICHELIN jak i do osobowek tak i do busikow. Ale tez i prawie najdrozrze. Ja polecam MICHELIN
-
brak ciepłego powietrza
te pokretlo po mojemu jest nie potrzebne wrecz denerwuje mnie to :mad2: