Treść opublikowana przez chmurkagoscieradow
-
Czy to prawidłowe sygnały?
u mnie szyba sie nie zalancza po spadku temp ponizej 3 stopni, slychac jedynie dzwiek 99r powinna sie wlanczac ta szyba???
-
bmw 320d vs audi a4
to teraz moze ja,moj ojciec ma passata z 98r przebieg 88tys km od nowosci w jego rekach 110km TDI zgodze sie ze pali malo bo w granicach 5,5l/100 ale moja bunia przy takiej jezdzie jak jezdzi on pali dokladnie tyle samo,moja siorka ma 2001 po liftingu 130KM palio juz 7l na setke i to norma w tych silnikach,dodam jeszcze ze jezdze do belgi na przewozach jako kierowca i moj szef ma passata 2005r przebieg juz 350tys km w tym polowa to ja i ja powiem ze jak siadam do VW wedlug mojej buni to czuje sie jak bym jechal w wozie zelaznym to samo w AUDI bo akurat mialem przyjemnosc jezdzic, ten kolega co mowil o skrzypieniu to chyba jego bemka spotkala sie z TIREM, BMW wedlug ktoregos programu na TVN TURBO juz nie pamietam co to bylo porownywali wlasnie BMW seri 3 i A4 wedlug opini prowadzacego BMW robi najleprze wnetrza i ze to PRAWDZIWY MAJSTERSZTYK dla mnie A4 juz po tej opini zostalo gdzies z tylu, poza tym moi znajomi maja kilka a4 i jak sie popatzra na moja nawet starsza trujeczke sa pod wrazeniem i mowia ze BMW to jednak leprze auto juz nie mowie ze jak kazdy siadzie to mowi ze jest przyklejony do zimi,jak masz jakies pytania pytaj ale niech nikt nie pisze ze BMW ma gorsze materialy jak AUDI, a swoja droga to za 30tys 330d chyba kupic sie nie da nawet z 98r bo takich o ile mi wiadomo to nie ma. Pozdrawiam
-
Po wymianie uszczelki pod glowica gorzej chodzi.
wlasnie mogli ci rozrzad zle ustawic i lipa bedzie moze tez przewody podcisnienia musisz sobie posprawdzac a jak nie to zaprowadzaj zpowrotem, ja jak jezdzilem na przewozach bylo tak z CDI kiem przed glowica chodzil zajebiscie a po regeneracji wogule prawie nie jechal do tej pory jest ten problem i mechanik stawia na to ze po zalozeniu glowicy padly wtryski bo tak czasami sie robi po wymianie wtryskow problem jest dalej trwa to juz jakies 3 miesiace tobie tego nie zycze teraz sprinter idzie na sprzedaz bo moj szef ma juz tego dosyc
-
Zgasł i nie odpala. Co robić
bezpiecznik jest napewno, po mojemu to jakis syf jak miales malo paliwa to moglo cos z dna zassac i zatkalo cos, zobacz filter paliwa
-
PROBLEM ZE SPRZEGLEM PROSZE O POMOC!!!
plyn chyba jest w zbiorniczku plynu hamulcowego i jak jest chydrauliczne to na 100 cos z pompka moze sie zapowietrzyla albo cos
-
sprzeglo 320d chyba sie konczy
wlasnie to samo uslyszalem od gosdcia w sklepie ze czasami w opakowaniu sasch jest luk i odwrotnie. wiec zamowie tego luka
-
Listwy boczne
zalezy ktore listwy jak wkolo drzwi to sa orginalne
-
wcierazki przedniej szyby skrzypia
kurde jakos malo tych serwisow az tyle chyba nie bede jeschal zeby ustawic wycieraczki :mad2:
-
Poduszki silnika
a jak zaloze zwykle to bedzie do dupy???
-
Czujnik przekoszenia pojazdu GDZIE???????????
co to za czujnik do czego to jest :jawdrop:
-
stuknięcia przy odpuszczeniu sprzęgła przy zmianie biegu
jest omawiany temat podaje link do tematu http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=64721
-
320d Spadek pozomu oleju....
ja swoja zrobilem 18tys km i jak bylo na full to tyle wylalem ale co sie okazalo to byl castroll 15w40 teraz zalalem castrol 5w40 i teraz zobaczae czy bedzie bral, a co do castrola 15w40 nie ma leprzego oleju mineralnego na swiecie chociaz ja go juz nie wleje do swojej buni ale jak chcesz zeby nie bral to tylko 15w40
-
Poduszki silnika
dzieki jeszcze jak by mi kto powiedzial ile ich jest bylo by super,a co sadzisz o koledze zbigniewst czy musza byc olejowe te poduszki cz takie z tych aukcji beda dobre :?
-
sprzeglo 320d chyba sie konczy
ale chodzi mi czy SACHS to bedzie SACHS czy jakac podruba z naklejka SACHS to moze tgo LUKA czy to sa dobre sprzegla proponuje mi za 480zl to czhyba nie jest drogo :lol:
-
wcierazki przedniej szyby skrzypia
moj szfagier kupil VALEO za 46zl 2szt do passata i chodza bardzi dobrze a ja kupilem jakis wynalazek Forda i teraz trzeba sie urzerac. :mad2:
-
Skrzypienie szyb w przednich drzwiach
po mojemu to jakis plyn do konserwacji trzeba kupis i nasmarowac uszczelki u mnie tez to skrzypi wiec jak cos kupisz i pomoze daj znac :norty:
-
Poduszki silnika
czyli poduche moge kupic z aukcji, jeszcze pytanko czy poduszki sa takie same i ile ich tam jest 2 czy 3???
-
wer. USA, brak regulacji świateł(sam. bez xenonu)
nie bedzie zle przeciez nie wszystkie samochody maja regulacje i nic sie nie dzieje ja w T4 nie mialem regulacji a robilem nim 70tys rocznie i wszystko bylo ok :cool2:
-
320d Cos puka przy ruszaniu 320d Pomocy!!!
co to jest ten dyfer to moze wal :norty:
-
Poduszki silnika
nie oswierzylem strony sory tu nastepny link do poduszki http://moto.allegro.pl/item264205081_nowa_poduszka_silnika_bmw_e46_przednia_lewa.html tam nie moge jej znalezc cos mi sie chyba komp wali
-
wer. USA, brak regulacji świateł(sam. bez xenonu)
jesli swieca dobrze wiec nie ma po co krecic, zreszta nawet jak jest regulacja to i tak malo sie jej uzywa :twisted2:
-
Poduszki silnika
masz jakis link do takiej poduszki albo jaka cena
-
sprzeglo 320d chyba sie konczy
http://moto.allegro.pl/item262612588_sprzeglo_sachs_bmw_3_e46_e36_z3_nowe_.html moga miec do 320d na teraz maja LUKA tylko czy ten SACHS to orginal czy jakas tandeta bo widzialem takie nawet po 1100zl
-
Poduszki silnika
ile jest tych poduszek i czy wszystkie sa takie same, tu na allegro znalazlem cos bedzie pasowalo? http://moto.allegro.pl/item262337058_poduszka_silnika_bmw_3_e46_2_0d_nowa_od_ss.html
-
sprzeglo 320d chyba sie konczy
czy ktos wie ktore sprzeglo leprze SACHS czy LUK czekam na wasze opinie. SASH 460zl a LUK 480zl w tym tygodniu musze kupic kpl sprzegla wiec licze na was