Skocz do zawartości

chmurkagoscieradow

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chmurkagoscieradow

  1. ja mam to samo ale tylko jak na 1 dam do spodu i juz wciskam sprzeglo zeby wzucic 2 to slysze ale nie za kazdym razem jak co huknie ale mi sie wydaje ze to dzies w okolicach tylnego mostu. Moze jakies gumy, w tym tygodniu wymieniam sprzeglo to jak wymienie napisze czy cos pomoglo :8)
  2. to nie wina plynu bo mialem rozne, a stare wycieraczki skrzypialy wiec nowe zalozylem, przeskakuja jak ida w gore lecz nie za kazdym razem jak jest bardzo mokra szyba nie ma problemu lecz jak juz mniej to przeskakuje ale tylko w gore jak wracaja jest dobrze. Ustawia sie napewno ten kat bo raz na TVN TURBO cos o tym bylo ale nie zwracalem uwagi bo nie potrzebne bylo, moze ktos orientuje sie ile takie ustawienie kosztuje, i czy w Lublinie jest serwis BMW???? :lol:
  3. nic ma byc dobrze jak tak mialem w t4 i bylo ok sa ustawiaone tak zeby bylo dobrze widac ale nie oslepiac. jeszcze na stacji diagnostycznej moga sprawdzic ustawienie, ale ja bym zajrzal do lamp czy sa silniczki jak tak to regulacja jakas musi byc
  4. nie wiem wkazdym razie mi dalej skrzypia te wycieraczki po mojemu to nie wina gum :cry2:
  5. pewnie 2 to ta rurka chyba
  6. chmurkagoscieradow odpowiedział(a) na dymian1 temat w E46
    jaki koszt takiej przyjemnosci :?:
  7. ten co tani to nie do konca dobry jak ktos jest dobry to sie ceni :D
  8. madre to ale u mnie po wylaczeniu silnika tez spryski sie nie wlaczaja moze to poprostu to 5x nie czesciej jak 3min. Ja odlaczylem zasilanie od spryskiwaczy na lampy bo duzo plynu ciagna a w sumie sa nie przydatne
  9. chmurkagoscieradow odpowiedział(a) na mlody_act temat w E46
    napewno chlodniej bo i ja zauwazylem wiekrze spalanie. jak sie jezdzi kolo domu to silnik nie dogrzany i pali :mad2:
  10. chmurkagoscieradow odpowiedział(a) na Matys998 temat w E36
    co za mata?? :jawdrop:
  11. VALEO u nas kupisz za 47zl oczywiscie w sklepie nie w serwisie
  12. ZOBACZ TEN TEMAT MOZE COS ZNAJDZIESZ DLA SIEBIE http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=61499&highlight= :lol:
  13. kiedys wlasnie cos obilo mi sie o uszy w telewizji mowili ze cos sie reguluje tam ale nie wiem gdzie tam mozna podlubac, moze ktos wie, myslalem ze wycieraczki za 70zl beda sluzyc chocjaz 1 sezon bez problemow antu nawet tygodnia, ale co tu sie dziwic MOTORCRAFT produkuje czesci do FORDA a wiadomo FORD HU..... WORT
  14. wymien czujnik na nowy, zrezta tam wczesniej kolega pisal ze odczepia czujnik zanim sie skonczy klocek bo mu kontrolka swieci, jak sie odlaczy czujnik wtedy sie napewno kontrolka swieci wiem bo jak mi sie skonczyly klocki, po wymianie chcialem tak zrobic zeby czujnika nie kupowac bo po co kazdy wie kiedy sie klocki koncza, noi odciolem tan czujnik i kontrolka swiecila caly czas az kupilem nowy i zrobilem kolo 100km dopiero zgasla. pozdrawiam
  15. takie pytanko jest ktos na forum co jezdzil 136 i 150km??? Duza roznica??? Zbiera sie lepiej z dolu chociaz po zrobieniu szystkich drobnych usterek to i 136km chodzi calkie niezle.
  16. jak ci jeszcze nie swieci a wymienisz klocek to powinien byc dobry choc moze rozleciec sie w palcach z przegrzania, a slyszalem ze sa 2 rodzaje klockow z czujnikiem i bez czujnika wiec z czujnikiem sie wstrzymaj bo moze nie bedzie potrzebny
  17. Wtam! zakupilem wycieraczki na przednia szybe firmy MOTORCRAFT dalem za nie 70zl bo chcialem zeby ladnie zbierly i sicho chodzily, a tu rozcarowanie, wczesniejsze wycieraczki hodziby trohe glosniej ale te nowe pwinny byc ciche i tu pytanko czy jest jakas regulacja albo cos??? :|
  18. chmurkagoscieradow odpowiedział(a) na u95 temat w E36
    dzwik owszem maja super zwlaszcza r6, mi bardziej podoba sie e46 no napewno przod jest ladniejszy i zadziorny bo e36 to jusz troche kwadrat, tyl nie powiem lepiej mi sie podoba e36 zwlaszcza z lampami z biala gora ale i tak wole e46 bo to zgrabne i zadziorne autko mi sie podoba i nie zamienil bym na starszy model i nie wierze ze posiadacz e36 jak by mu dawali za darmo to by nie zamienil mowie tu o jakiejs normalnej wersji e36 i e46 bo wiadomo ze nawet e36 moze kosztowac wiecej niz e46. Pozdrawiam
  19. ja tez nie znam sie na tym tylko mialem pare samochodow na gaz i zawsze jak byl gaz na kompie to byly probemy, jak nie nie rowna praca silnika to dlawienie silnika przy ruszaniu itp, zawsze na gwarancji mowili ze to albo sonda albo przewody wysokiego napiecia i duzo kasy w bloto bo problem dalej byl, najleprzym rozwiazaniem jest wywalenie silniczka krokowego wtedy dawka nie faluje i wszystko gra, mozesz miec srube i silniczek tylko wtedy sruba musi bys przed silniczkiem a najlepiej jest wywalenie silniczka i wtedy silnik chodzi bez problemow i pali stala norme w zaleznosci od ustawienia sruby wiadomo czym wiektzry otwor tym wiekrze spalanie i leprzy but ale to juz jak kto woli. Pozdrawiam
  20. to u mnie jest jakoz inaczej bo nawet po ponownym zapaleniu silnika i swiatel spryskiwacze sie nie wlanczaja, wlanczaja sie raz czesciej raz zadziej, czesciej jak pada deszcz to zauwazylem napewno tylko nie wiem od czego to zalezy, zreszta te spryskiwacze to chyba sie na nic nie zdaja tylko plyn ucieka hiper szybko :norty:
  21. nic sie nie dzieje jak masz na gaz i to na kompie to wywal silniczek krokowy od dawkowania gazu i zaluz zwykla srube bedziesz sam regulowal spalanie a przy tym rowna praca silnika itd, sonda pada srednio co 70-90tys km.To te mechaniory od gazu nie zalozyly zaworu spustowego
  22. jak zaswieci sie kontrolka to czujnik na 85% do wymiany bo i tak po przegrzaniu rozlatuje sie przy wyjmowaniu i kontrolka sie swieci caly czas u mnie w e46 wymienilem klocki i czujnik i kontrolka zgasla po przejechaniu jakis 50-100km juz myslalem ze zos padlo i nastepna kasa bo na kompa u nas to 50zl wolaja
  23. jak jest juz ten temat to mam takie pytanko kiedy chodza te spryskiwacze bo u mnie nie zawsze jak pryskam na szybe tylko duzo zadziej od czego to zalezy
  24. ok juz znalazlem ten czujnik, przewod ok wiec pojechalem po nowy czujnik (koszt 20zl zdziwilo mnie to troche bo tani) i jest ok, wiec 100% to czujnik. dzieki wszystkim

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.