Treść opublikowana przez mcmt
-
Zimowy DRIFT :)
Jesli masz automat bez szpery, podczas postoju robisz M3 (manualny bieg 3) i cisniesz do 2 do 2.5 rpm. Jesli wciaz tylko jedno kolo sie obraca, musisz postapic gwaltowniej...
-
antenka w E-39
Tez jest to ciekawe rozwiazanie. Ale jesli ktos ma navi, karta SIM-tandem jest rozwiazaniem przyjemnym. Na wyswietlaczu wiesz kto do ciebie dzwoni, kto pisze, co pisze + system jest tak fajnie zrobiony, ze nawet jak rozmawiasz, navi dziala w sposob nie przeszkadzajacy w rozmowie. Tak na prawde to chetnie porownalbym kiedys te 2 metody. Ciekawy jestem jak to wszystko synchronizuje sie z HUD'em w E60 czy E63...
-
antenka w E-39
Siemens Bit II ma :8) Jak najbardziej racja :cool2: edit: Czekaj czekaj, ty mowisz o zamienniku wanienki telefonu w podlokietniku na przyklad dla nokii, ktora nosisz w kieszeni tak?
-
antenka w E-39
- Problem z PDC
uwazam, ze watpi w wiedze wypowiadajacego sie. Proponuje, zebys skonczyl dziecinade, zaczal czytal to co pisze i nie doszukiwal sie dennych zaczepek. Napisalem, zebys poprosil kogos o pomoc nie ze zlosliwosci. Miernikiem powinienes najpierw sprawdzic czy nie ma przebicia a nastepnie przewodzenie kazdego kabelka. Aby to zrobic prawdopodobnie musisz odpiac kostke z modulu PDC, musisz sprawdzic ktory pin to ktory kabel... Elektrykiem nie musisz byc, ale bez podstawowej wiedzy mozesz po prostu nie dac rady. Dodatkowo nie musisz tworzyc postow, aby cos dopowiedziec. Jest opcja "edytuj" gdzie mozesz dodac do ostatniej wypowiedzi kolejne zlote mysli...- antenka w E-39
- Problem z PDC
Tak piszesz, ze nic nie wiesz i nic nie umiesz a sugerujesz, ze to ja bzdury pisze: Uwaga, ze masz dac to komus jest bardzo dobra rada. Wytlumaczylem juz, ze jesli nie wiesz co to miernik, mozesz nie dac rady. Pozatym ty pytasz jak sprawdzic kabel miernikiem... :duh: Mysle, ze nie na miejscu sa twoje dziecinne pretensje.- jak ozywic obrotomierz? 530d 2001
A jak wyglada test zegarow kolego? Dziala?- Problem z PDC
Zasugeruje tylko, ze jesli nie wiesz co to miernik, to lepiej nie zaczynaj zabawy kabelkami w aucie. Moze lepiej bedzie oddac auto w rece serwisu lub elektryka. Szczerze powiedziawszy, po twoim pytaniu o miernik, zlapalem sie za czolo przed monitorem... :wink:- antenka w E-39
Ja mam kolego te antenke ulamana i rowniez wszystko dziala.- komputer zwariował, pomocy!
Zanim zalozysz temat, najpierw poszukaj na forum, masz duzo tematow z takimi samymi objawami... :search:- Czy automatyczny włącznik świateł szkodzi ksenonom?
W przypadku lamp jarzeniowych tak. Wydaje mi sie, ze w przypadku ksenonow moze byc ponownie. Zauwaz, ze za kazdym razem gdy je odpalasz swieca na dziwne kolory przez ulamek sekundy. Nie sadze aby bylo to zdrowe dla ksenonow.- Automat - technika/styl jazdy
:duh: czytamy ze zrozumieniem :!: Gdy parkujesz na rowni pochylej, zatrzymujesz auto, wlaczajac na N, zaciagasz hamulec reczny tak, aby auto nie drgnelo i wlaczasz na P. Tak powinno sie parkowac za kazdym razem wlasciwie, nie tylko na rowni pochylej. Dokladnie tak jak kolega pisze :cool2: Podczas jazdy nie wolno przelaczac na N. Podczas jazdy rowniez nie wolno przelaczac na D lub R. Silnik nalezy gasic tylko na P. Nie wolno gasic go na D ani R.- Katalizator - miec czy nie miec?
Chcialem, aby koledzy uzupelnili moj brak wiedzy odnosnie katalizatora. Wiem, ze ow ustrojstwo moze spowodowac utrate mocy oraz wieksze spalanie gdy sie zapcha. Jest tez potrzebny z punktu widzenia ekologii. Informacje zawarte w na przyklad: http://pl.wikipedia.org/wiki/Reaktor_katalityczny nie odpowiadaja na pytania: - co utrace a co zyskam wycinajac go lub rozwiercajac w przypadku zapchania? - czy oprocz ekologii jest jeszcze jakis argument za jego posiadaniem? - co na brak/rozwiercenie sondy lamda - nie przeszkodzi to im w pracy? - dlaczego kosztuje az 2500pln :!: :?: :duh:- żółta kontrolka na tablicy
Zolta migajaca kontrolka na tablicy rozdzielczej o tej porze roku w pierwszej kolejnosci kojarzy mi sie z DSC. Rozumiem, ze kolega wie gdzie jest kontrolka DSC?- Diagnostyka Carsoft 6.5 - rozszyfrowanie błędów
Nie ten dzial. Przenies temat do wlasciwego dzialu, tam szybciej dostaniesz odpowiedz.- Brak obrazu w navi MK4
Podepnijcie pozyczone, inne MK3 czy MK4 na chwile i zobaczcie co jest. Wisi nad wami najgorszy - najekspensywniejszy scenariusz - padniety MK4. :duh:- Problem z PDC
:duh: http://allegro.pl/item886148847_cyfrowy_miernik_uniwersalny_z_lcd_hontek_mierniki.html http://www.amperjkw.com/ http://www.atel.com.pl/mierniki.php Nie wydawaj wiecej niz 30zl- OBD e39 540iA Ktory kabelek - ktora dziurka?
Podziekowac koledze :cool2:- OBD e39 540iA Ktory kabelek - ktora dziurka?
Witam. Moj znajomy kupil e39 540iA touring '98, zaraz zakupil jakis OBD z allegro za grosze :duh: i... ma problem, mianowicie :lol: : http://tomaszewicz.com.pl/bmw540/t1.jpg http://tomaszewicz.com.pl/bmw540/t2.jpg http://tomaszewicz.com.pl/bmw540/t3.jpg :lol: Czy ktos z kolegow moglby nam pomoc i pokierowac w ktora dziurke ktory kabelek wpiac? :P- bmw e39 silnik zdechl ;/
10 minut to nic. Sprobuj doladowac go troche dluzej. W kabinie nie slychac czasami dmuchawy? Dlaczego Centra? :duh:- Wskaznik paliwa wskazuje ZERO [540iA 2002]
http://tomaszewicz.com.pl/bmw540/bak3.jpg Aktualnie dziala. Duze piwo dla kolegow :!: Dzieki za pomoc, pozostawmy temat dla pokolen.- Jakie świece do 535 M62 B
Auto słabsze? Nie zauwazylem, ale skoro kolega tak mowi, to wymienie tak dla pewnosci :8)- Jakie świece do 535 M62 B
Jezdze juz 190k na oryginalnych swiecach BMW i chyba jest wszystko ok :oops: Gorrraco polecam dedykowane swiece z ASO ;). PS. Czym moze objawiac sie koniec swiec?- Instalacja DSC czy sie opłaca??
- Problem z PDC
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.