Treść opublikowana przez mcmt
-
common rail uszlachetniacze
Jak do diesla nalejesz benzyny to jeszcze pol biedy - gorzej odwrotnie... :?
-
common rail uszlachetniacze
A jak to sie spisuje w benzynach? Czy jest sens lac?
-
Przed kupnem e39 - na co zwrócić uwagę, proszę o porady
Diesel jest glosniejszy. Ale i tak lepszy oryginalny diesel niz przerabianie na LPG...
-
SPRZEGŁO "spiek" do 540 6manual ?
Padłem :mrgreen: http://tomaszewicz.com.pl/forum/10.jpg
-
Kontrolka akumulatora a kasowanie inspekcjioleju
Nie znam metody kasowania inspekcji kabelkami. Z tego co pamietam mozna to zrobic za pomoca przyciskow na zegarach. Czy probowales odlaczyc aku na 5 minut :?:
-
problem z automatem
90% ze pomoze a poszukac na forum. Jeszcze w zeszlym tygodniu byl o tym watek. :search:
-
SPRZEGŁO "spiek" do 540 6manual ?
:shock: Widze, ze w dziesiatke trafilem. Dzieciak o 540 sobie marzy... z drugiej strony biedny dzieciak, nigdzie go nie lubia :8)
-
SPRZEGŁO "spiek" do 540 6manual ?
Wies jest wszechobecna... Pewnie magnetyzerem, zdezakiem, kolorowymi felgami i spoilerem.
-
[e39] jeż - czy na pewno?
Jesli panel nie kontroluje mocy nawiewu, to bedzie JEZ.
-
SPRZEGŁO "spiek" do 540 6manual ?
:duh: Dokladnie pytales:
-
525dAT - słaby start
Problem w tym, ze nie do konca pamietam jak to sie robi. W wyszukiwarce napisz "pamiec pedal" lub "pamiec gazu" na pewno cos znajdziesz.
-
SPRZEGŁO "spiek" do 540 6manual ?
Fabryki sie nie poprawia. Wsadzanie bubli do V8 konczy sie podobnie smutnymi filmikami: http://www.youtube.com/watch?v=hJtJUVyEyYY On tez wsadzil "spieka"... Teraz sie cieszy, ze ma noge... http://tomaszewicz.com.pl/forum/facepalm.gif
-
525dAT - słaby start
Zresetuj pamiec pedalu gazu. Na forum poszukaj jak to sie robi.
-
visco 525tds
Gdy wskazowka odchyli sie tylko od pionu - stawaj, gas silnik. Silniki BMW nie lubia przegrzan, mozesz sobie go zepsuc na amen.
-
Ringi -które wybrać ?
Oryginaly sa jednak najladniejsze... Sorry, ze was rozczaruje :?
-
Czujniki i system PDC Pomocy !!!!
Sprawdz kable. Inpa ma test kazdego czujnika, przetestuj kazdy, zblizajac sie do niego. Jak piszczy ciagle to na pewno wywali blad.
-
wydech EISENMANN + tłumiki MST WIESMANN
Arecki ma i jest bardzo zadowolony. Ma V8 i idzie znalezc filmik.
-
Ukradli mi listwy zderzak przód
Ja nie moge... :duh: Wspolczuje koledze. A lusterka zostawili?
-
Przed kupnem e39 - na co zwrócić uwagę, proszę o porady
Lepszych 530d nigdzie nie znajdziesz, koledzy wiedza dobrze jak eksploatowac te auta. Z drugiej strony forum to swietny rejestrator historii auta - usterek, takze nie ma chyba lepszej opcji... Przy okazji zobaczymy czy kolega powaznie podchodzi do kupna.
-
Przed kupnem e39 - na co zwrócić uwagę, proszę o porady
Uzyj opcji "szukaj". To forum to kopalnia wiedzy, tylko trzeba ja odnalezc. Poprzegladaj sobie naglowki z tematami, ktore znajdziesz o 530d i bedziesz wiedzial jakie awarie sie najczesciej zdazaja a zarazem jak sie je usuwa, jakie koszty tego beda i... na co zwracac uwage przy zakupie.
-
INSTRUKCJA WGRANIA RADARÓW DO NAVI 2010 HIGH.
Potwierdzam, rowniez chcialbym.
-
Przed kupnem e39 - na co zwrócić uwagę, proszę o porady
Chyba sobie z nas jaja robisz :duh: Ostatnio sie troche uspokoilo, moze ludzie zaczeli czytac regulamin, ale byl czas, kiedy co tydzien przybywalo po 2-3 tematy tego typu z czego 90% osob szukalo 530d. Trzeba uzyc wyszukiwarki. :evil:
-
[e39] Pomocy z ASB 530d - ASO Sikora bezradne
:shock: WoW! Generalnie bardzo dobry topic, moze sie przydac nie jednemu. Troszke kolega oggy mnie zszokowal tak pozytywna reakcja BMW Polska. Chwali sie to, chwali... :cool2:
-
Pomiar czasu 0-100km/h tak jak w e34.
yyy... ale ja chce zmierzyc to w e39. Dzis wysle ci na emaila wersje "testowa" tego programu PCMscan.
-
Pomiar czasu 0-100km/h tak jak w e34.
"Tradycyjnej" czyli wspolpracuje z MK4 :?: