Treść opublikowana przez lukaszewski
-
Mokra podłoga w e90
są przypadki, że dopiero nowa mata z nowym butylem zrobi robotę.. ja podgrzalem stary i dodatkowo zostało trochę taśmy izolacyjnej dane pomiędzy to połączenie, nie wiem czy dobrze zrobiłem.. generalnie jaki jest mechanizm że odklejenie maty powoduje przeciekanie? przecież to rozwiązanie, które zrobiło BMW jest chore.
-
3.0 benzyna słabo wchodzi na obroty
byłeś sprawdzić moc na hamowni?
-
Usuwanie elektronicznie NOX
są wkłady, są też całe puszki, jak wolisz, musisz tylko podać im wszystkie dane, katy są super ;-) szczególnie sportowe 200cell
-
Usuwanie elektronicznie NOX
NOXEM rozwiązuje problem katalizatora NOX, a nie pozostałych katalizatorów. Poza katalizatorem NOX, w tym aucie jest jeszcze co najmniej jeden katalizator tradycyjny, jak w autach z normą EU4. Tego kata kontroluje nomalna sonda 1V za nim. Sonda NOX jest za katem NOX Zgadza się, mam dwa zwykłe katy oraz dwa NOx. Powiedz mi czy mogę te zwykłe jakoś wywalić / wypróżnić? Czy czeka mnie jednak kupno OEM nowego (zamienników nigdzie nie ma..). katów zwykłych nie wyrzucaj, będą problemy z afr, musisz szukać uniwersalnych, polecam AWG Polonez
-
Usuwanie elektronicznie NOX
NOXEM rozwiązuje problem katalizatora NOX, a nie pozostałych katalizatorów. Poza katalizatorem NOX, w tym aucie jest jeszcze co najmniej jeden katalizator tradycyjny, jak w autach z normą EU4. Tego kata kontroluje nomalna sonda 1V za nim. Sonda NOX jest za katem NOX czy ty czytasz co piszesz i na co odpisujesz?.. gość zapytał czy może wyciąć tylne katy te od nox to mu napisałem, że jak wstawi noxem to tak.. po drugie, nie ucz mnie n43/n53 błagam...
-
Usuwanie elektronicznie NOX
jak będzie noxem129 to możesz wyciąć
-
Usuwanie elektronicznie NOX
za kolektorami przed sekcją środkową
-
[e90] Jaki olej?
to nie wlewaj, lej 6, 6.5 l maks
-
[e90] Jaki olej?
yyyyy co? :shock:
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Hawk HPS 5.0, miazga klocek
-
Usuwanie wyłączanie NOX silniki serii N43.
wymiana kata nox tylko przez ista.. do tego trzeba przeprowadzić readaptację silnika
-
330i, N52 błąd sondy lambda
najpierw zajmij się poborem, katy zawsze warto ogarnąć
-
BMW 1 E87 LCI 2.0B 143KM N43 SZARPIE
napisz to w języku polskim i bez tego capslocka.. trochę szacunku do osób, które siedzą na forum i pomagają bezinteresownie..
-
330i, N52 błąd sondy lambda
i pewnie żre olej :) standard w n52b25, jeśli trafiłem, to kat już najpewniej wyzionął ducha :cool2:
-
INPA i Windows 10 problem
priv
-
BMW Rheingold
słabo walczycie.. 3min zajęło mi znalezienie w google najnowszej isty..
-
N46 2.0 pali sie czek i auto czasem gasnie
https://bmwfault.codes/ wróć z rozkodowanymi błędami ;-)
-
Regeneracja katalizatorów w N52B30
nic nie trzeba przerabiać.. tylko bierz normę euro 4 i oczywiście pod średnicę kolektora musi być średnica kata
-
[e90] Jaki olej?
tak, dobrze. Na jałowym 2820 możesz i 40-50 min potrzymać
-
Zmiana koloru ringów z żółtych na białe - przedlift 2005 z x
ale słabo.. pewnie tragicznej jakości marker
-
Regeneracja katalizatorów w N52B30
zamiennik jedyny sensowny to awg Polonez mos30, wiem nazwa śmieszna, ale montują je najwięksi tunerzy i producenci custom układów wydechowych w Polsce ;-) jak weźmiesz 200cpsi to jeszcze kilka koni dojdzie ;-)
-
[e90] Jaki olej?
archoil 2820 - na estrach, bezpieczna ;-) Ravenol VST od kogo nie weźmiesz będzie ok
-
Zmiana koloru ringów z żółtych na białe - przedlift 2005 z x
w lci też będzie problem po montażu LED markerów?
-
VXDIAG VCX SE
jakieś info co do powyższego?
-
Jaki interfejs OBD na Bluetooth do E90 N52 2005r pre LCI
kolega wyżej napisał Ci o sprawdzeniu kompatybilności. Nowszy chip obsługuje więcej protokołów, większą stabilność połączenia czasem.