Treść opublikowana przez Pinczer
- E34 Ile oleju??
-
BMW 530d - wymiana oleju
Skoro odwiedziłeś stronę Castrola to powinieneś wiedzieć. Na prawo od olejów, które zalecają jest podana pojemność układu tzn. 7 litrów.
-
klocki - jakiej firmy?
Zgadza sie nigdy nie kupujcie tych z literką "D" co najmniej literka "J" żeby była. http://img182.imageshack.us/img182/530/jurid1ve9.jpg
-
e39 523i problem z uzyskaniem mocy!!!
Jeśli są dwie sondy jedna przed katem druga za. Druga sonda przy nie sprawnym lub braku kata, będzie ciągle zgłaszała błędy o nieprawidłowej pracy kata, bo oczekuje innego składu spalin, już oczyszczonych przez katalizator. Dawno temu słyszałem emulatorach dla drugiej sondy niby miało to eliminować problem braku kata, ale czy to działa?? Przykład emulatora: http://www.civicklub.pl/fi/viewtopic.php?t=4109
-
M20B20 Jakie kable zaplonowe i swiece ?
Kable Bosch, Beru to kable, które są z czujnikiem impulsów nie trzeba go do rzeźbić kable FACET też go mają, ale co do ich jakości nie wiem nic. Bosch ok 500zł Beru od 600zł Facet trzeba by po pytać czy ktoś to ma świece: NGK tanie i chyba najlepsze. Sprawdzić należy jeszcze kopułkę i palec rozdzielacza.
-
Tablice celne jak długo można jeżdzić?
Pinczer odpowiedział(a) na qawa temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneCzytałem wszystko i dyskusja toczy się na temat czy można jeździć na terenie Polski na tablicach celnych po przekroczeniu daty widniejącej na nich a nie ubezpieczeniach. Skoro myślisz, że jak masz pojazd ubezpieczony to juz cycuś glancuś tylko ogień na tłoki i jazda to nie będę Cię wyprowadzał z błędu. Po za tym nabywca zobowiązany jest przerejestrować pojazd do 30 dni od dnia zakupu.
-
co o niej sadzicie? e34
Oglądałem zdjęcia z ogłoszenia, wrażeniami podzieliłem się.
-
E34 STUKA PUKA A JA SIE ZŁOSZCZE
Jak się mają górne wahacze, proponuję je skontrolować, jeśli sworzeń w nich się zużył to nieźle stuka.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Nie Panowie przestańcie już, bo mi się relanium skończyło. :duh:
-
Tablice celne jak długo można jeżdzić?
Pinczer odpowiedział(a) na qawa temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneWystarczają?? Każde auto w Polsce musi być ubezpieczone czy ma przegląd techniczny czy nie. Firmy ubezpieczeniowe ubezpieczają pojazdy, bo muszą być ubezpieczone. Fakt ubezpieczenia nie oznacza, że można się nimi poruszać tylko, że są ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej
-
[GRA] Włącz myślenie
Nie dziwie się, że w tej grze umiera się. Przy takim przyspieszeniu można tylko popełnić samobójstwo.
-
co o niej sadzicie? e34
Ten welur feeeeeeeeeeee
-
MONTAŻ SEKWENCJI W E34 520i vanos
Mam taką instalkę zrobiłem na niej dopiero nieco ponad 1.5 tyś. Przez ten okres żadnych problemów.
-
Tylne zawieszenie e34
Czy autko jest obniżone? Czy zawieszenie jest w pełni sprawne??
-
Pomocy! Wymiana klocków hamulcowych
Dębowy ile chcesz przeznaczyć pieniędzy i na jakich klockach jeździsz teraz?
-
Pytania po zainstalowaniu IV gen.
Gdzie Ci montowali instalacje ??
-
Pomocy! Wymiana klocków hamulcowych
Troszkę mało tematów w niej jest przynajmniej tej, co ja ma wydawnictwa WKŁ. Widocznie w takich autach jak BMW serii 5 musiałaby być dwa razy grubsza.
-
Pomocy! Wymiana klocków hamulcowych
orkwisz jutro Ci w kleje, zapomniałem telefonu z pracy a nie mam czym zrobić zdjęcia. oto dalszy ciąg: %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img515.imageshack.us/img515/8278/klocki6tb0.jpg
-
Cewki
Cewki w silniku M50 ( Twój) a M60 ( 3.0, 4.0 – V8) są te same, tzn. mają ten sam numer części. Więc jeśli są sprawne nie powinno być żadnego problemu. Jeśli pozbierałeś cewki z kilku silników sprawdź czy mają ten sam numer części i czy są sprawne.
-
Ile plynu hamulcowego i jaki ?
Praktycznie wszystko jedno jakiej marki będzie płyn. Marki te same co klocków Ate, Jurid, Textar, a także producenci olejów silnikowych mają w swoich ofertach płyn hamulcowy np. Castrol.
-
Dziura w chłodnicy.... co zrobić???
Są zamienniki: Valeo, Hella, Nissens. Co to znaczy duże wydatki?? Ile to jest ?? 200, 1000 czy 2000 zł ??
-
Schemat instalacji elektr.
ASO BMW, jakbys dobrze pogadał to powinni Ci wydrukować z drobna opłatą za przysługę, jesli nikogo tam nie znasz.
-
bordkomputer
Nie spotkałem się z takim czymś, proponuję zmianę języka na niemiecki. Chyba, że bardzo by Ci przeszkadzał.
-
Co z tymi osiągami w 528??
Nie ma się, czym podniecać każdy licznik zawyża im większa prędkość tym bardziej. Po prostu ciesz się, że autko dobrze śmiga.
-
czy to aku
Pomodlić można się zawsze nie zaszkodzi :wink: ale raczej będzie to akumulator więc na spokojnie.