Skocz do zawartości

Pinczer

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pinczer

  1. Pinczer odpowiedział(a) na pitpetra temat w E34
    5.75 litra.
  2. Pinczer odpowiedział(a) na Grabosz temat w E39
    Skoro odwiedziłeś stronę Castrola to powinieneś wiedzieć. Na prawo od olejów, które zalecają jest podana pojemność układu tzn. 7 litrów.
  3. Pinczer odpowiedział(a) na Kriss33 temat w E39
    Zgadza sie nigdy nie kupujcie tych z literką "D" co najmniej literka "J" żeby była. http://img182.imageshack.us/img182/530/jurid1ve9.jpg
  4. Jeśli są dwie sondy jedna przed katem druga za. Druga sonda przy nie sprawnym lub braku kata, będzie ciągle zgłaszała błędy o nieprawidłowej pracy kata, bo oczekuje innego składu spalin, już oczyszczonych przez katalizator. Dawno temu słyszałem emulatorach dla drugiej sondy niby miało to eliminować problem braku kata, ale czy to działa?? Przykład emulatora: http://www.civicklub.pl/fi/viewtopic.php?t=4109
  5. Kable Bosch, Beru to kable, które są z czujnikiem impulsów nie trzeba go do rzeźbić kable FACET też go mają, ale co do ich jakości nie wiem nic. Bosch ok 500zł Beru od 600zł Facet trzeba by po pytać czy ktoś to ma świece: NGK tanie i chyba najlepsze. Sprawdzić należy jeszcze kopułkę i palec rozdzielacza.
  6. Czytałem wszystko i dyskusja toczy się na temat czy można jeździć na terenie Polski na tablicach celnych po przekroczeniu daty widniejącej na nich a nie ubezpieczeniach. Skoro myślisz, że jak masz pojazd ubezpieczony to juz cycuś glancuś tylko ogień na tłoki i jazda to nie będę Cię wyprowadzał z błędu. Po za tym nabywca zobowiązany jest przerejestrować pojazd do 30 dni od dnia zakupu.
  7. Oglądałem zdjęcia z ogłoszenia, wrażeniami podzieliłem się.
  8. Jak się mają górne wahacze, proponuję je skontrolować, jeśli sworzeń w nich się zużył to nieźle stuka.
  9. Nie Panowie przestańcie już, bo mi się relanium skończyło. :duh:
  10. Wystarczają?? Każde auto w Polsce musi być ubezpieczone czy ma przegląd techniczny czy nie. Firmy ubezpieczeniowe ubezpieczają pojazdy, bo muszą być ubezpieczone. Fakt ubezpieczenia nie oznacza, że można się nimi poruszać tylko, że są ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej
  11. Nie dziwie się, że w tej grze umiera się. Przy takim przyspieszeniu można tylko popełnić samobójstwo.
  12. Ten welur feeeeeeeeeeee
  13. Mam taką instalkę zrobiłem na niej dopiero nieco ponad 1.5 tyś. Przez ten okres żadnych problemów.
  14. Pinczer odpowiedział(a) na Promyk temat w E34
    Czy autko jest obniżone? Czy zawieszenie jest w pełni sprawne??
  15. Dębowy ile chcesz przeznaczyć pieniędzy i na jakich klockach jeździsz teraz?
  16. Gdzie Ci montowali instalacje ??
  17. Troszkę mało tematów w niej jest przynajmniej tej, co ja ma wydawnictwa WKŁ. Widocznie w takich autach jak BMW serii 5 musiałaby być dwa razy grubsza.
  18. orkwisz jutro Ci w kleje, zapomniałem telefonu z pracy a nie mam czym zrobić zdjęcia. oto dalszy ciąg: %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img515.imageshack.us/img515/8278/klocki6tb0.jpg
  19. Pinczer odpowiedział(a) na grzes e30 temat w E34
    Cewki w silniku M50 ( Twój) a M60 ( 3.0, 4.0 – V8) są te same, tzn. mają ten sam numer części. Więc jeśli są sprawne nie powinno być żadnego problemu. Jeśli pozbierałeś cewki z kilku silników sprawdź czy mają ten sam numer części i czy są sprawne.
  20. Praktycznie wszystko jedno jakiej marki będzie płyn. Marki te same co klocków Ate, Jurid, Textar, a także producenci olejów silnikowych mają w swoich ofertach płyn hamulcowy np. Castrol.
  21. Są zamienniki: Valeo, Hella, Nissens. Co to znaczy duże wydatki?? Ile to jest ?? 200, 1000 czy 2000 zł ??
  22. Pinczer odpowiedział(a) na sasha88 temat w E34
    ASO BMW, jakbys dobrze pogadał to powinni Ci wydrukować z drobna opłatą za przysługę, jesli nikogo tam nie znasz.
  23. Pinczer odpowiedział(a) na majek temat w E34
    Nie spotkałem się z takim czymś, proponuję zmianę języka na niemiecki. Chyba, że bardzo by Ci przeszkadzał.
  24. Pinczer odpowiedział(a) na Zdzira 850I temat w E39
    Nie ma się, czym podniecać każdy licznik zawyża im większa prędkość tym bardziej. Po prostu ciesz się, że autko dobrze śmiga.
  25. Pinczer odpowiedział(a) na marcin1980 temat w E39
    Pomodlić można się zawsze nie zaszkodzi :wink: ale raczej będzie to akumulator więc na spokojnie.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.