Treść opublikowana przez Pinczer
-
Poszukuję E32 z orginalnym ksenonem
Co do szkła i poziomowania tak jest również w zwykłych więc odpada.
-
Hamulce od 750-ki po lifcie
kamil5210 też się bredni naczytałem na forach obcojęzycznych, że 16" minimum, u Banola w 750iL jest na 15". Kanap w 750 też ma 15".
-
elektrozawory z dodatkową pompką od 540
To znajomy od konkurencji z 5er, jutro do niego zadzwonię. Nie chce go dziś dekoncentrować może właśnie pracuje nad potomkiem :mrgreen: Dzwoniłem do znajomego, mówi ze w skrzynce z przekaźnikami ( ta co bezpieczniki) było wolne miejsce na jeden przekaźnik, włożył i zadziałało. krilan zdaje się że masz 1992r, więc wg mnie to K8: http://img504.imageshack.us/img504/3221/relay.jpg Popatrz co tam u Ciebie w skrzynce "piszczy".
-
instalacja BRC w e39 523i
Miałem kiedyś 535i (E34) która miała instalacje gazowa obsługująca max 150 KM i 240 km/h jechała. Co nie oznacza że czas rozpędzania do tej prędkości był taki jak ma być i że skład mieszanki był prawidłowy (czyt. nie szkodliwy dla silnika). Co E60 530i nie rozumie o co Ci chodzi, nie jest to żaden drogowy "potwór" który powala mocą, poza tym nawet M5 można jeździć jak "emeryt". Goście się wożą 750takmi czy Audi S8 i nie wciskają pedału głębiej niż do połowy. Posiadają takie pojazdy z różnych względów, co nie oznacza, że wykorzystują możliwości swoich pojazdów.
-
elektrozawory z dodatkową pompką od 540
Trzeba przekaźnik czy coś tam, bo inaczej we wtyczce nie ma napięcia. Nie pamiętam już dokładnie, po wysłaniu schematów znajomemu uruchomił je.
-
instalacja BRC w e39 523i
W Twoim silniku wystarczy że monter "pomyli się" o kilka milimetrów przy wierceniu kolektora i będzie padaczka. Check itd A monterzy BRC najwyżej spreparują kontrolkę 'Check engine' czego ich uczą na szkoleniu. Nie wynika to z ich złej woli lecz słabości tej instalacji. Auto będzie jechać, tylko skład mieszanki będzie nie prawidłowy.
-
instalacja BRC w e39 523i
Landi Renzo Omegas lepsze jak masz kasę na takie montuj.
-
dyfer e34 odczyt tabliczki
Czy jest szpera możesz sprawdzić, nie jest to może z ix-a?
-
dyfer e34 odczyt tabliczki
Przełożenie 3.23 występowały w np 525i (M50) manual, 530i (M60) Automat. %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img21.imageshack.us/img21/6215/dscn0851a.jpg S - oznacza szpere 3.91 - przełożenie mostu 7401- ??
-
instalacja BRC w e39 523i
BRC jest dużo osób zadowolonych ale jeśli użytkujesz auto tak jak piszesz odradzam tą instalację. Znajomy montował to kiedyś po szkoleniu w BRC i sposobie montażu jaki przedstawili zrezygnował z nich.
-
dyfer e34 odczyt tabliczki
Na tabliczce jest przełożenie i czy most jest ze szperą czy zwykły.
-
Woda pod tylną kanapą = PROBLEM
Parownik klimy gdyby się rozszczelnił nie było by mokro, byłby oblepiony tłustą mazią. Nie naprawia się go tylko wymienia. Wydostał by się czynnik i tyle. Nagrzewnica że przecieka jest możliwe. Nie wiem czy od strony pasażera idzie wiązka elektryczna jak po stronie kierowcy, jeśli tak sprawdź czy ta "guma"/przeplotka jest dobrze założona i czy nie jest uszkodzona. Przez też może się lać. To co doktor1975 napisał to klucz do sukcesu, po nitce do kłębka.
-
dyfer e34 odczyt tabliczki
Po tym numerze co podałeś to nic nie wchodzi, masz jakiś inny? Tabliczki nie ma? Jeśli jest bez szpery to jest wart tyle, ile waży.
-
instalacja BRC w e39 523i
Dobre komponenty i montażysta i będzie ok. Nie którzy są zadowoleni bo mało wymagają od auta. To że na gazie jedzie 240 km/h to nie znaczy że silnik pracuje prawidłowo.
-
Hamulce od 750-ki po lifcie
Bez żadnej rzeźby z CSi ? Plug&play?
-
Hamulce od 750-ki po lifcie
a1410 orientujesz się może czy pasuje układ hamulcowy z E31 do E32?
-
Hamulce od 750-ki po lifcie
Bez zmian bo jest taki sam. Przodem tylko się różniły. 740i i 750tki maja taki sam układ na tylnych kołach, bez względu na rocznik itd.
-
Hamulce od 750-ki po lifcie
Banol ma 750iL styczeń '91 i tez ma ten układ hamulcowy. W realoem jest informacja iż występowały od stycznia '90 wersja na rynek Niemiecki. Jak chciałeś to w BMW mogli Ci zamontować nawet do E34 taki układ. RadekM540V8 na 5er kiedyś zamieścił: %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img413.imageshack.us/img413/5358/specyfikacjabmwhamulceznj3.jpg
-
Jakie i gdzie filtry oleju
Do 750i E32 podają że 7.5 litra wchodzi, do mnie 5.75 litra niby, a za cholerę tyle nie wejdzie. Tyle zostaje w układzie starego oleju?
-
525i m50b25 problem z dławieniem, brak reakcji na pedal gazu
To jest przepływomierz.
-
filtr przeciwpyłowy bmw e32 730i
Teoria jest taka że po czerwcu 90 w pojazdach z klimatyzacja jest filtr przeciw pyłkowy. Niestety w tych 20stoletnich dinozaurach nie wiadomo z którymi częściami nasze auta wyjechały z fabryki, tyczy się to również nagrzewnicy. Wiec po ściągnięciu schowka może być wszystko. Myślę że nie ma się co podniecać i wypisywać, czy ktoś ma czy nie. Bo tak jak napisałem o niczym to nie świadczy.
-
Jakie i gdzie filtry oleju
8.0 L Tutaj możesz sobie sprawdzić: http://www.bmw-z1.com/VIN/VINdecode-e.cgi
-
Hamulce od 750-ki po lifcie
Chciałem powiedzieć że fajny zestawik, ile takie cudo?
-
Nakrętka pisaty z kołnierzem jaki klucz
Sorry za pomyłkę ma być 36mm. 32mm jest w E36.
-
Jakie i gdzie filtry oleju
Mann i Knecht, ewentualnie BMW jeśli masz ochotę i fundusze. Knecht tańszy od Mann'a, BMW 2 x cena Manna. Dostępne w sklepach motoryzacyjnych i hurtowniach: AD, FOTA, Intercars itd