Skocz do zawartości

luk_byd

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez luk_byd

  1. Po czyszczeniu dałeś info o nowym DPF w komputer?
  2. Taka ciekawostka, w swoim samochodzie mam vin kilkadziesiąt numerów do przodu: DX27451 Może jechały jednym pociągiem z fabryki :)
  3. Podejrzewać i powtarzać możesz. Mam E61 i link do schematów: https://www.newtis.info/tisv2/a/en/e61-530d-tou_200804/wiring-functional-info/body/audio-video-telephone-navigation-most-combination/sound-output/hifi-loudspeaker-system/ugOiakS Widać wyraźnie że wzmak jest tylko do subwooferów Poniżej foto Zaś w E90 jest tak jak piszesz, wzmak w HiFi jest dla wszystkich głośników - tak jak już w F10, F30 itp.
  4. Może sprężyna a nie amortyzator?
  5. luk_byd odpowiedział(a) na BLADE22 temat w F10, F11
    Na YT jest ruski film, facet wymienia w B47 2016 r. rozrząd po 201 tys. km. Jest idealny, jeden łańcuch dłuższy o 1 mm, dwa pozostałe tej samej długości co nowe które idą na wymianę. Od chyba 2014 r. są azotowane i wg producenta tj. Iwis mają być znacznie trwalsze. W B58 to już w ogóle problemu nie powinno być. Ale to chyba problem nie tylko łańcucha lecz i zębatek, które dalej zużywają łańcuch? W 2013-2014 roku tej górnej?
  6. Nie. Mam na mysli ze jest inna wysokosc wyciecia nadkoli z przodu i z tylu. A to ze stronami jest inaczej nivo ma pewna 'zwłokę'. W wiekszosci aut nie bylo idealnie rowno.
  7. Układ rozrządu w n47 na przestrzeni wiele lat się zmieniał. A to zębatka, a to łańcuch itp. Od 2013 masz grubszy górny łańcuch np. No ale wiele czynników na to wpływa. Ja przy 150 przy 525xd z 2014 zmienialem i juz bylo srednio i tez halasowal. b47 ma podobne lub prawie te same podzespoly rozrzadu ale jakos sie nic nie dzieje.
  8. Proponuję mierzyć od progu a nie błotnika. Przecież błotnik może być bardziej wycięty. Wysokość nivo możesz sobie ustawić.
  9. No troche tak jak rozrząd.
  10. luk_byd odpowiedział(a) na bbrys temat w F10, F11
    Amerykańska wiec jest duza szansa ze grzana.
  11. A może to po prostu kurz z samochodu i przy otwartym szyberdachu świeci mocne światło przez co go bardziej widać ?
  12. Na początku bym posprawdzał dobrze, ale pewnie końcówka mocy w radiu.
  13. Do E60 (chyba w e90 jest taki sam) wzmak za 10zł mozna kupic na allegro. Ja mam od F10 lift wzmak hifi (taki sam jak przed) za 249+kw na allegro
  14. Ale nie w E60. Takie coś od F10 w gore.
  15. Do 07/2012 byl CAN1 Po 07/2012 był CAN2. Jesli tak, to wystarczy w gateway przepiac kable chyba z 50 i 51 na 48 i 49
  16. luk_byd odpowiedział(a) na turas123 temat w G11, G12
    Teoretycznie mozna bo wszystko mozna, ale generalnie to sie tak nie odbywa. Jak wpisuja to tu i tu
  17. Kupujesz wiązke albo ją robisz. Wpinasz się w FRM zgodnie z pinoutem - znalezc mozesz go na newtis.info. Wycinasz dziury w boczkach na lampki i jest.
  18. Stacje to... można pozamykać. Malo gdzie sprawdzaja cisnienie w ogumieniu przed testem amortyzatorów, pomijajac wielkosc felgi do wyniku sprawnosci. F10 nie jest odporna na boczne podmuchy wiatru. Jest gorzej niz w e60.
  19. Możesz kupić oryginalne większe. Jeśłi masz produkcje od 07/2012 to wymiana p&p, Jeśli do 07/2012 to trzeba kabelki przerobić ale tez pasuje i dziala bez problemu.
  20. Moze sie pomylilem to przepraszam. Mam F02 z 2015 i tam sa dwie linki normalnie. Myslalem ze F10 podobnie ma ale macie racje. W F10 ręczny/awaryjny jest realizowany na tłoczkach.
  21. Jeśli chodzi Ci o taki uklęk to nie mam tego objawu ale pare aut wcześniej miałem C5 X7 z hydro i tam było to bardzo wyczuwalne, dlatego może tu nie czuje. Tak czy inaczej, nie powinno być takiego nurkowania. Ciśnienie w oponach?
  22. No tak, przeciez moduł z linkami jest na tył - tam są też tarczobębny. Nie działa to na 'zacisku'.
  23. Kilkukrotnie bralem za 600-700zł.
  24. ... ciekawa teoria. HiFi - jest wyjście z niskim stanem. Harman Kardon - wysokie wyjście - wzmocnione. To nie dziala tak i w ten sposob.
  25. Wg. opini z neta i osobie ktorej zmienialem - dziala jak na panelu.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.