Skocz do zawartości

luk_byd

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez luk_byd

  1. Pirotechnika jest w zwijaczu pasa - po drugiej stronie od klemy - w słupku
  2. Tak jak napisał Jack79 - do Route musisz skądś inąd wynaleźć kod FSC, generatorem nie zrobisz. Są na allegro np. A propos lookup to... jak ktoś wgrywa dla siebie, czy nawet dla kogoś... to dlaczego nie uzywacie kodu lifetime? Jaki to ma sens, aby wpisywać kod na pojedyńczą aktualizacje i robić to za każdym razem ?
  3. Nie po złośliwości, ale warto zapamiętać że tys a nie tyś. - bo... tysięcy a nie tyśięcy. Dodatkowo 4500-5000 tys - to 4-5 mln Czy ta kamerka BMW jakoś integruje się z samochodem, czy to po prostu oddzielne akcesorium - takie jak każda inna kamerka ?
  4. A dlaczego nie możesz użyć tego ze schowka ?
  5. Tutaj każdy będzie miał swoją opinie. Jeśli budżet starcza na 4 to.. jest to oczywiste, ale w sprawie xDrive to... Przy 30i - nie brałbym przy 40i zastanowiłbym się ale chyba nie ma większego wyboru 😄 Diesle - 330d czy 340d - moim zdaniem jak najbardziej tak - ale to znów kwestia preferencji.
  6. Generalnie w G30/G31 EDC nie jest już tak 'spektakularne' jak w F10/F11 - tzn różnice między trybami są subtelne. Ale też miałem wrażenie że na Sport Plus jak i Comfort Plus jest 'bardziej' niz bez 'plus'.
  7. Nie tylko DVD, ale i także USB. W tunelu masz złacza HDMI - możesz przez nie podłaczyć np. Chromecasta a wtedy już YT, Netflix i cała reszta powinna trykać.
  8. No ale mimo wszystko w czasach gdy G20 może mieć adaptacyjne zawieszenie (czego wcześniej nie było w serii 3) ... to zrobienie takiej rolety to chyba żaden wyczyn? W F31 nie szła ta roleta mechanicznie do góry i tylko trzeba było ręcznie opuszczać przy otwarciu szyby?
  9. To zależy jak ładnie chcesz to zrobić. Pytanie czy na pewno nie masz USB jeśli masz F25 z nawigacją ? Jak to zrobić - to zależy od aktualnego wyposażenia/rocznika itp. Sam headunit ma gniazda na porty USB, ale w zalezności od rocznika, może być potrzeba wyprowdzenia tego np. z combox
  10. Schematy do E92 pod nie HiFi oraz CIC mówia inaczej. Wtyczka w subie powinna mieć 4 kabelki - 2x 1,5mm2 oraz 2x 0,75 mm2. Te grubsze - idą z radia a te cieńsze idą na przednie drzwi.
  11. Głośniki pod fotelami fabrycznie wraz z instalacją są ZAWSZE. Jeśli u Ciebie ich nie ma, to też nie wiem co ktoś zrobił z wiązką - czy zostawił czy też uciał ?!
  12. Taniej chyba po prostu dołożysz fabryczne USB do radia. Ale jak ma nawigacje a nie ma USB ?! F25 ?!
  13. Taniej chyba po prostu dołożysz fabryczne USB do radia.
  14. Ja to bym nawet 5W50 Liqui Moly nalał 🙂
  15. luk_byd odpowiedział(a) na Karonball temat w G20, G21, G80, G81
    Jakoś nie jest to rozpykane w EU jeśli się nie myle...
  16. W tym przypadku samo dodanie auta do konta to jedno, ale będzie trzeba też wykupić abonament jeśli będzie to możliwe.
  17. 550d jest troszeczkę wzmocnione względem 535d więc może być tak samo lub trochę lepiej. Osobiście wolałbym 530d jednak.
  18. Jaki prestiż? BMW to prestiż? Jeszcze w dodatku serii 5 ? 😄😄😄😄😄 To że najstarsze będą miały 10 lat, to nie znaczy że auto właściciela będzie miało 10 lat. Kurcze, jak ktoś chce się dowartościować to są inne na to metody. Myślałem że w tym wszystkim tutaj chodzi o kompromis między rozsądkiem i jakimś funem.
  19. Bo to nie tak. Jak masz CIC to powinienes wypełnić formularz ze strony Connected Drive i go odesłać. Sugeruje spróbować użyć wersji portalu, z którego rynku pochodzi auto. np. Niemcy, Francja czy Belgia
  20. Wszystko zależy na jakim etapie życia jesteś obecnie. Jeśli dzisiaj kupisz G60, co kupisz za 2-3 a nawet 4 lata? Widać idący trend w motoryzacji w stronę elektryfikacji i jak wszystko co nowe - musi być testowane i modernizowane - dopracowywane. Więc zakup nadal G30 (w wersji po lipcu 2019 z MGU), a jeszcze lepiej wersji LCI, nie jest złym wyborem - moim zdaniem. Chyba że to byłaby już trzecia z kolei G30. Są też inne fajne auta do spróbowania - 6GT, G12 - ale to zależnie od potrzeb. Jeśli nie - to również bym przemyślał temat W214.
  21. Jaki adapter używasz? Może w tym rzecz. Napisz do autora - jest na forum, może pomoże/doda wsparcie jeśli Twoj moduł obsługuje wymagane protokoły.
  22. Ale to nic nie zmienia. Czujnik działa na zasadzie przewodności (nie wiem czy jest sztucznie zrobiona rezystancja, czy po prostu drucik czy dwa) - do momentu gdy się nie 'przerwie' jest ok
  23. Na pewno od lipca 2012 - pojawienie się NBT. A czy wcześniej - nie wiem, ale kiedyś miałem dodane z CIC (2010)
  24. No ale mówiłeś że czujnik nie jest ruszony ?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.