Treść opublikowana przez luk_byd
-
CarPlay, przestają działać przyciski na kierownicy
Ale nie bedzie SMS sie wyswietlal w CarPlay tylko w 'Wiadomosci' w samochodzie. - teoretycznie.
-
CarPlay, przestają działać przyciski na kierownicy
W telefonie wchodzisz w carplay, wybierasz samochod i tam jest ta opcja.
-
BMW 330i G20 2021
Ale że co przechodzi? Nie jest to zgodne z prawem i tyle. Albo jest czarne, albo jest białe. To nie jest tak że wyjeżdzasz z przeglądu z pieczątka i zapominasz o temacie lub oddychasz z ulgą. Lampy na przegląd zawsze można przełożyć. Dąże do jakiegoś wypadku, kolizji - możecie się śmiać, ale nie problem znaleźć coś (np. niezgodne reflektory) w aucie sprawcy by obrócić losy sprawy. Nie mają homologacji i koniec. Nie wiem czy grubszy, po prostu trzeba dysponować odpowiednimi narzędziami i mieć odpowiednie dostępy.
-
Problem z przyciskiem BC
Przycisk nie ma bezpiecznika. Odłącz aku, jak nie pomoże - manetka lub pająk do wymiany.
-
Ekran nawigacji
To taniej znajdziesz kogoś kto ma laser i Ci po prostu odrysuje i wytnie. A jak już będziesz miał plik, to zrobisz 100 egzemplarzy i z folii za 100zł zrobisz 100 szt folii po 100zł 🙂
-
CarPlay, przestają działać przyciski na kierownicy
Wystarczy wyłaczyć rozszerzeony CarPlay czy jakoś tak w ustawieniach samochodu. Powiadomienie o SMS jest, ale o Messenger chyba już nie no i właśnie to że natywnie CarPlay nie odczytuje wiadomości - bo nie ma Siri po Polsku. Po wyłączeniu rozszerzenia - obsługa SMS jest przez iDrive.
-
Ekran nawigacji
Ogólnie przy NBT-EVO i większym ekranie mapa się źle skaluje, z tego co wiem reszta działa poprawnie. Może tutaj bedzie cos wiecej: https://g30.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=1766334&page=2
-
Ekran nawigacji
Czujniki są od zblizenia - ekran staje się dotykowy w momencie zblizenia ręki - nie jest cały czas. Mysle ze kwestia foto. Każdy ekran do G30 do lipca 2019 - będzie OK, bo wtedy pojawiło się MGU i żeby działało trzeba byłoby kabelek przerabiać.
-
G30 - brak funkcji SLI - czy da się aktywować?
Później Remote Software Update i po SLI 🙂
-
CarPlay, przestają działać przyciski na kierownicy
Gdyby w USA był taki problem, pewnie tak. A ogólnie, to nie masz nawet zbyt wielu ustawień, które mógłbyś zmienić.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
W mocniejszym 3.0 TDI jest ZF 🙂
-
CarPlay, przestają działać przyciski na kierownicy
Niestety Yanosik na CarPlay to nie porozumienie - np. skala ktora jest duzo lepsza w Yanosiku na AA. Samo CarPlay tez pozostawia wiele do zyczenia - np. odczytywanie sms przez Siri czy komunikaty / powiadomienia. Nie zmienisz w tej materii nic. To niestety wina CarPlay. Na plus ze nie drenuje baterii tak jak AA.
-
G30 - brak funkcji SLI - czy da się aktywować?
W każdej to nie. Musi być odpowiednie wyposażenie.
-
Brak pozycji " Wiadomości BMW"
Dzięki. To tak jak pisałem wyżej - tam trzeba szukać 🙂
-
Nowa 5 G60/G61
To zalezy jeszcze ktore HK w G30. Bo do MGU bylo na swiatłowodzie, z na MGU bylo juz po ethernecie. Narzekanie to domena naszego narodu. Tak po prostu jest i tyle. Ja G60 coraz więcej widzę na ulicach i juz mi sie troche 'opatrzyło'. Raczej brakuje jeszcze trochę do 'podoba', ale Audi nie kupię, Mercedesa no nie wiem... a G30 na coś będzie trzeba zmienić. Mysle ze najwiekszym problemem jest to ze auta sa kastrowane - gdyby nie to, nie byłoby za duzo powodów do narzekań.
-
Brak pozycji " Wiadomości BMW"
Nie pamiętam dokładnie już iD6, ale tam w komunikacji nie ma wiadomości i dalej rozdzielenia na SMS i wiadomosci BMW?
-
Problem z układem chłodzenia BMW 320d
Tak, i B47 2.0d na JEDNYM TURBO też zrobi 220-225KM Ale na dwóch - max. moc jest niższa osiągana. Chyba że zimą przy -15*C i na dodatkach do paliwa poprawiających oktanowość i paru 'myczkach'.
-
Problem z układem chłodzenia BMW 320d
Nie tej po lipcu 2019 roku na dwóch turbo. Ta z jedną turbo robiła 220-225KM. Tak, wtryski tu są ograniczeniem
-
F11 2.0d WBA5J31080D071925
luk_byd odpowiedział(a) na Wojtas_7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż
- Realne spalanie G30 diesel i benzyna
- Android Auto
- Problem z układem chłodzenia BMW 320d
Ale że jak 230KM z tego silnika ? To nie realne, albo coś źle zrobione.- Kluczyk bmw G20.
Nie, kluczyk powinien po prostu działać. Wymień baterie ponownie, może nowa jest rozładowana.- Android Auto
Jesli produkcja byla rzeczywiscie w pazdzierniku 2019 roku... jestes pewien ze masz idrive 6 ? To nadal mozliwe (id6 w 10/19) z 'mala navi' ale pokaz foto najlepiej albo podaj VIN- [F10] Nagłośnienie Standard vs Hi-Fi
Montaż srebrnych głośników z E60 dużo poprawia (jak na cene, którą się wkłada). One mają niższa impedancje przez co grają bardziej efektywnie - Realne spalanie G30 diesel i benzyna
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.