Treść opublikowana przez luk_byd
-
CONNECTED BOOSTER XL
To i ja bym prosił EDIT: Ogarne sam. - Start E-Sys, read the CAFD of your NBT unit and with the FDL Editor look for the entry DPAS_INDEX. This will tell you the DPAS value you will have to use with Tool32; - Start Tool32 and open the NBT.prg (You might need other prg like ENTRYNAV.prg. Find the one the let's you communicate with your ECU.); - Upload the file to your car, using Tool32, with the command: apiJob("NBT","steuern_provisioning_data","3;c:\file.xml;2",""). In this case, "c:\file.xml" should be your file and "2" is the value reported by the entry DPAS_INDEX; - Reload NBT or power cycle car. - Go to the navigation menu and select the map, then right click to the side menu, then scroll to the traffic information option and after a few moments you should now have a new tab at the bottom, (like a car with a wifi logo), this is the RTTI; - Select and activate, then scroll to the top (of the traffic information menu), and select, you should now have a populated real time traffic information display menu (location on the left and map display on the right). lub: https://www.drive2.ru/l/9425467 ew: https://www.cartechnology.co.uk/showthread.php?tid=37069&pid=353198 +
-
[F11] N47 błąd 2C2200
Kwestia moze softu w aucie. Moze z ktorąś aktualizacja pojawia się check. Odczytaj jakie masz wartości i porównaj z rzeczywistością np. pirometrem - może uszkodzony czujnik, a może to prawda i jak pisał bbmw.
-
Nawigacja nie pokazuje ograniczeń prędkości
Masz znak gdzie były ograniczenia prędkości i masz '--' czy nie masz znaku w ogóle? Odpięcie akumulatora to dobra sugestia. Czy ktoś łączył się ISTĄ np. w ostatnim czasie? Może wywaliło fake fsc jeśli takowe było. Odczyt znaków masz fabrycznie od nowości ? I tak, mapa jest potrzebna do działania odczytu znków prędkości.
-
Maglownica pracuje mimo wylaczonego silnika
Bezpieczniki, przekaźniki z tyłu w bagaju od magla ?
-
Gniazdo zasilające sterownik fotela
https://allegro.pl/oferta/modul-sterownik-fotela-bmw-e90-e60-6926435-16666155834 Tylko ze piny sie nie pokrywaja, ale szedł bym tą stroną. A dwa, gdybysmy znali numer (part number) np. Tyco/TE - to z katalogu byśmy dobrali gniazdo może.
-
Gniazdo zasilające sterownik fotela
-
zarabianie kabla HSD kamery
Wyslij mi swoj adres email na pw
-
520d LCI - wyczuwalna praca automatu.
ISTA, Service Functions -> Powertrain -> ZF8HP i tam sa dwie funkcje.
-
zarabianie kabla HSD kamery
newtis.info
-
CONNECTED BOOSTER XL
Nie zauwazylem ze napisales wczoraj 🙂 Mój bład.
-
G30 - brak funkcji SLI - czy da się aktywować?
Już są promki z 'okazji' 'Black'...
-
BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro
Już są promki z 'okazji' 'Black'...
-
CONNECTED BOOSTER XL
Już są promki z 'okazji' 'Black'...
-
Kodowanie licznika
Musz edytować i ręcznie wpisać FF, nie wybierać z listy.
-
520i vs 530e
Sam rodzaj opony może spowodować JAKĄŚ zmianę w spalaniu - w końcu nie na darmo jest na etykiecie taka informacja. Szerokość opony + masa koła jak najbardziej ma wpływ na spalanie, ale myślę że to o czym pisałem w skrajnościach to max 1,2l/100km.
-
520d LCI - wyczuwalna praca automatu.
320xd z 2021 roku ma troche inna skrzynie biegów niż G30 z 2017, 2018 czy początku 2019 roku. To i to 8HP ale... Oprócz tego owszem - opcja 2TB trochę zmienia charakterystykę przełożeń. I jak najbardziej - różne wersje oprogramowania - różne sposoby / czasy zmiany biegów, inna charakterystyka pracy skrzyni. Druga rzecz to adaptacja pracy elektrozaworów/skrzyni - jak po wykasowaniu spieprzy się sprawę to tez róźnie może być No i druga rzecz kasowanie nastaw kierowcy - czyli ta druga adaptacja - która dostosowuje styl jazdy do kierowcy.
-
zarabianie kabla HSD kamery
To ja nie wiem jak, bez problemu znalazłem możliwość zakupu na stronach typu 'B' oraz w ASO gdzie podałem numery częsci. Nie masz poprawnej wiedzy. Zdjęcie jest z TIS.
-
Mapy PREMIUM ROUTE NEXT LIVE EVO WAY MOTI BUSINESS MOVE HIGH
I jeśli się nie myle, nie działają funkcje online
-
zarabianie kabla HSD kamery
A moduł jest tutaj:
-
zarabianie kabla HSD kamery
https://www.google.com/search?num=10&sca_esv=c744cb070de47b7e&sxsrf=ADLYWIIIGgAsZpE1E4gCBvOn5VKrcVI9PA:1732538393372&q=hsd+plug&udm=2&fbs=AEQNm0Dvr3xYvXRaGaB8liPABJYdGovAUMem85jmaNP43N9LWpfDDLHFWEIRIoGXrCcpqBnTPPPAVoLJSbShGhjCUh_Pw_kQUzf1SP0Fc6uzHjXrfoXmA2pWUVjY6RPy7Ro-KGUEgQon-ew_zt0pQns2Htgpn5YlHU2FmSAdHsWlXS-ynkI2KwfPC7WjkrSHN3gYlJm95UrwZCd99rc-mieNidnBaEJyGiBt1kPN4q1ryDJoMPyVDWI&sa=X&ved=2ahUKEwiEn_y7wPeJAxVy-QIHHdxlDmMQtKgLegQIGxAB&biw=2560&bih=1287&dpr=1
-
Podświetlane klamkin- dołozenie.
W module przycisków - masz wyjścia na silniki szyb, lusterek, ale sam moduł jest sterowany przez LIN, którym to też cyfrowo dostaje sygnał czy ma być podświetlenie czy nie. Najbardziej poprawnym rozwiązaniem, to ciągnięcie przewodu do FRM. Zasilanie w aucie po jakimś czasie znika. Ostre drutowanie to podłączenie się już w PCB przełącznika - przed diodą.
-
Niedziałająca kamera
😄 Nie widać nic na zdjęciu. Jak chcesz większej użyteczności - wrzuć screen z ISTA z listy sterowników plus listę błędów.
-
zarabianie kabla HSD kamery
ASO, ebay, allegro, szrot ?
-
Wymiana radia Alpine (zwykłe) na NBT HU
Nawet MGU są dotykowe, ale możesz je w pełni obsłużyć kontrolerem. Nie musisz korzystać z dotyku.
-
Zakup G20 vs G30
Miałem wcześniej pare G20/G21. Teraz trafiła się znowu. Nie wiem jak to... bo wcześniej na to nie zwracałem uwagi (fotele Sport zawsze). Ale tym razem... no te siedzisko niezbyt mi pasuje. A dodatkowo zawieszenie M - dla mnie za twarde 😞 Flaki mi się obijają.