Treść opublikowana przez luk_byd
-
Diesel w e90...filtr cząstek stałych DPF
Za turbo na początku wydechu. No ale jak nie masz to nie znajdziesz
-
E90 dolozenie centralnego glosnika pytanie
A radio ma gotowe na to wyjście? Chyba nie, to z DSP idzie (ze wzmaka czyli) w przypadku jakiś lepszych wersji naglosnienia
-
Diesel w e90...filtr cząstek stałych DPF
Mógł się pomylić. Jest człowiekiem. Czy to powód aby nie dawać tam na wymianę oleju? Gdzieś indziej też mogą się pomylic. Sprawdź sobie sam w dekoderze czy masz dpf albo od góry spójrz. Widać kawałek puchu jak jest dpf
-
E91 320d - smutna bieda
Od tego czasu wpadla: Fabryczna latarka Nizsza galka od F25 Licznik HIGH (nie wiem czy pisałem) Licht pakiet. Chyba tyle. Auto śmiga. Mysle nad E61 kurcze bardzo :(
-
Włączanie ringów przy otwieraniu e90-tki. Wie ktoś?
Ok Odpowiedz nie da rady
-
Włączanie ringów przy otwieraniu e90-tki. Wie ktoś?
Hallo ?:> Takie trudne pytania zadaje ? Rzadko kiedy dostaje odpowiedz hehe. w Carly jest to parametr Comfort Standing Light. W FRM1 znalazlem takie cos: COMFORT_ACCESS_LICHT Ale w FRM2 go nie ma. Da rade to w ogole w FRM2 ?
-
E90 325i wysokie spalanie przy hamowaniu z 25 km do 0.
Dokładnie. Po zatrzymaniu spada na 0 dopiero
-
E90 325i wysokie spalanie przy hamowaniu z 25 km do 0.
Zawsze przy wysprzeglaniu/hamowaniu i zbliżaniu się do jalowych ekonomizer wskakuje na 20
-
E91 320d problem z doładowaniem
Ja sam osobiście znam dwa przypadki gdzie po wycięciu DPF nie trzeba było nic zmieniać i nie było błędów. 'Tuner' twierdził że trzeba zmienić pod to soft - no ale wiadomo, może dla zarobku. Też mi się wydaje że ingerencja w soft jest zbędna. DPF zawsze daje opór. Więc zakładam że: Przy sprawnym DPF a bez DPF roznica będzie 4-5KM i 10NM Przy zapchanym DPF a bez DPF może być wieksza roznica, nawet i 50KM i 150NM
-
E91 320d problem z doładowaniem
Będą podzielone odpowiedzi. Sa tacy co uwazaja ze tak Ja uważam ze nie, gdyż sa czujniki które sterują jej praca. Waste gate itp.
-
E91 320d problem z doładowaniem
Odpowiedziałeś sobie sam. Jeśli chodzi o ic to nie powinien zasysać gdyż jest tam cisnienie a nie podcisnienie
-
Włączanie ringów przy otwieraniu e90-tki. Wie ktoś?
Panowie, Jacyś ludzie piszą na FB, że po zgaszeniu silnika, otwarciu drzwi nie gasną im ringi - gasną dopiero w momencie zamknięcia z pilota. Mam FRM2 i nie mogę się tego doszukać w NCS'ie. Please HYLP :)
-
E91 320d problem z doładowaniem
Skądś się ten syf tam wziął. Uszkodzenia takie jak postrzępienia też się od czegoś wzięły. Raczej nie od złej regulacji bo jak?
-
Liczby w kwadracie na naklejce
Odczytales u siebie 1.57. Więc chyba umiesz? W artykule.jest opisane że dotyczy to normy emisji spalin. Powyżej 1.2 nie ma filtra cząstek stałych
-
Radio professional vs business
Nic, zakoduj sobie.
-
CCC Professional 2017
Będzie 2017-2? Denerwuje brak coniektorych drog
-
Wymiana gum stabilizatora
Pytam, gdyz od gory widac stabilizator. Roznie to bywa. Np. uszczelke od rury ic wchodzaca do IC wymienialem od gory :) Czyli aby wymienic gumy to pewnie trzeba obejmy odkrecic zalozyc nowe gumy i przykrecic obejmy tak? Podpowie ktos jakiej wielkosci klucz nalezy przygotowac ? I pytanie klucz. Czy da rade bez kanału - pewnie bedzie ciezko ?
-
Wymiana gum stabilizatora
Od góry raczej nie dojde ? Trzeba by osłone silika zwalić ?
-
Wymiana gum stabilizatora
Hej Jak się zabrać do wymiany gum? Ile rozbierana? Jakie narzędzia przygotować?
-
bmw e90 wymiana foteli na elektryczne z pamięcią
Po lifcie są inne kostki od airbag itp sam zmieniałem tak fotele. Zasilanie to nie problem. Pamięć to can. Trzeba schematy przejrzeć
-
Inspekcje na komputerze pokladowym -wiarygodność
Nie unoszę się. Wszystko łatwo zresetować Klamka w drzwiach je otwiera
-
oszukany u mechanika??bmw e90 320d
A swoim autem wyjechałeś? Pewnie mechanik zazdrości
-
Inspekcje na komputerze pokladowym -wiarygodność
To Twoje pierwsze auto? Skoro wartości są krągłe to znaczy że zresetowane są. Podpowiada to logika Filtry oleje wymienią się po zakupie auta Jeśli masz papier że były wymieniane to może były. Mamy za Ciebie zadecydować? Szkoda że tak dużo dzieci stać albo ich rodziców na e90
-
Wymiana żarówki w ringach e90 ???
Frm2 wystarczy aby ringi były drlami Natomiast nie nada to im homologacji
-
Wibracje pod nogami od strony kół...
Sprawdź jeszcze raz opony. Czy nie biją