Skocz do zawartości

luk_byd

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez luk_byd

  1. luk_byd odpowiedział(a) na Krzychu24 temat w E90, E91, E92, E93
    Tya. Sprawdzałem odpinając węże i temostaty na pewno są sprawne.
  2. luk_byd odpowiedział(a) na Krzychu24 temat w E90, E91, E92, E93
    Mam nowe i sprawne i jest tak samo. Ogrzewanie kabiny dużo zabiera, a sprawność silnika jest taka że tego ciepła za dużo nie ma.
  3. Nie mam idriva czytaj ze zrozumieniem NIe powtarzaj sie :) Za mało przecinków aby to normalnie odczytać. Silnik musi być uruchomiony i należy stać w miejscu, po czym należy ruszyć celem kalibracji. Tak robisz ?
  4. Ściągasz lampy, Myjesz, czyścisz. Naklejkasz. Zero trudności, byle było czysto. W zestawie jest instrukcja jak kupisz gotowe na allegro. Ja mam i jestem bardzo zadowolony z efektu jak i z folii.
  5. W menu ustawień idrive masz reset ciśnień. Zakładka car
  6. Skąd ja to znam :D :D :evil: Wy tu wszyscy macie ładniejsze auta. Ja niestety je za często zmieniałem i dużo kasy poszło nie na to co powinno. Ale tutaj trochę pozmieniam, a później do skarbonki na F10
  7. Otwórz przełącznik i zobacz że mechanizm jest przygotowany do pracy w obu trybach... Także chyba kwestia 'nie używania'
  8. Dzięki. Powiedz tylko czy kupiłeś czerwone czy pomarańczowe i jak się na żywo zgrywają z kolorem fabrycznych podświetleń. Kupiłem dokładnie z tej aukcji - kolor czerwony. Idelanie zgrywają się z kolorem fabrycznym :) Paaanieeee... A powiedz proszę do których pinów w panelu kierowcy się podpiales? Miałem problem żeby tam znaleźć tę piny
  9. Wpadł podłokietnik dzielony. W poniedziałek będzie wkład lusterka (obecny pęknięty i nie grzeje), folia na rant drzwi (z racji że w firmie pod płotem parkuje), wymiana łączników stabilizatora, później na przegląd zawieszenia i jak OK to na geometrie. Nie mogę się doczekać aż ubiore letnie papcie.
  10. Umowa ? Faktura ? Przepraszam, ale śmieszne że auto nie zostało sprawdzone przed zakupem...a po ... ?
  11. A powiedz proszę do których pinów w panelu kierowcy się podpiales? Miałem problem żeby tam znaleźć tę piny
  12. To nie jest panel LCI tylko z innej (wyższej) wersji wyposażenia. Tak ja zrobiłem właśnie. Kupiłem preLCI i przełożyłem front (gałki + przyciski) - tak aby przycisk miał opis REST i nie trzeba było kodować.
  13. Ten ambi to z aliexpress. Nie hałasują Ci przetwornice? Jak robiłem w Lagunie to musiałem okleić go matą wygłuszającą żeby uciszyć, a tutaj aż '4'?
  14. To zabobony.dwa formaty wymyślone przez dwie różne firmy i tyle. Początkowo odtwarzacze nie były tak uniwersalne
  15. Jestem słowny więc nie podam terminu :D Myślę żeby listwy w jakiś inny kolor 'okleić' folią 3M. Wykonam to sam, gdyż jak podkreślałem na forum, jest to banalne jak mamy kobietę z suszarką... Ale myślę nad tym jaką. http://folie-gradinger.at/wp-content/uploads/2011/08/gradinger-farbfaecher-3m-wrap-film.jpg Albo czarny połysk Albo brushed titanium http://www.3mcentruminspiracji.pl/uploads/files/images/folie-do-zmiany-koloru-pojazdu/1080/3m_wrap_film_seria_1080_kolory.png Brushed blue nie pasuje do jasnej tapicerki ale fajny cooper metallic myslalem zeby bylo nawiazanie do tapicerki ?
  16. Te wszystkie preLCI, czy za 80 czy za 120zł - takie: http://allegro.pl/led-markery-ringi-bmw-e90-e91-mocne-oem-postojowka-i6537600475.html Są takie same myślę, te same rączki je robią, tylko sprzedawane są w innych opakowaniach. Mam takie i świecą OK.
  17. Zaktualizowałem album o zdjęcia nowego panelu od klimatyzacji i włącznika świateł. :) Powoli, powoli :) i będzie ładnie. Chromu na wydech nadal nie ma. Są za to łączniki stabilizatora czekające na wymiane - Lemforder.
  18. luk_byd odpowiedział(a) na Krzychu24 temat w E90, E91, E92, E93
    Jak kupiłem do innego auta good year efficient grip to nawet dziwne uczucie było jazdy na biegu bo jechał jak na naturalnym czyli na luzie.tak małe opory. Spalanie o 0.8l spadlo względem innych letnich ze średniej półki. Nie wiem co było, może Barum a może hankook
  19. Ja IMG Burn ale czy to ma jakieś znaczenie? Ważne zeby zamknąć sesje i rzeczywiście nagrać najwolniejszą możliwą prędkością.
  20. luk_byd odpowiedział(a) na Krzychu24 temat w E90, E91, E92, E93
    Wszystko chyba w gestii opon. Zobaczymy jak zmienie na letnie - może będzie mniej kopcić, bo te zimówki to nie jest premium itp i moze miec klase efektywnosci paliwowej E lub F jesli jest :E
  21. luk_byd odpowiedział(a) na Krzychu24 temat w E90, E91, E92, E93
    Przy takiej samej jeździe 2.0dci z chipem czy bez pali litr mniej. A silnik ten uchodzi za lubiący paliwo. Litr więcej palił 25% więcej ważący Citroen z dwoma turbina mi na 245 45 18 w automacie... Tak to porównuje. Auto.jak się nagrzeje wcale nie staje się bardziej ekonomiczne
  22. No tak jest ale mógłby być w inny sposób montowany. Wiem już że jest na zatrzask i należy zdemontować listwę ozdobna. Ja panel swój zostawię, tylko przełoże pokretla
  23. luk_byd odpowiedział(a) na Krzychu24 temat w E90, E91, E92, E93
    No takie narzekania nie są podstawne, zgadza się. Problem że ja robie 'traski' 10km i... pali te 8,5l/100km. Moim zdaniem powinien 7 - max 8.
  24. luk_byd odpowiedział(a) na Krzychu24 temat w E90, E91, E92, E93
    To nie do końca o to chodzi. Jak auto wiecej pali, to wiecej syfu w DPF leci. No i podwyzszone spalanie to czesto oznaka ze cos jest nei tak. Lepiej wlasnie nie lekcewazyc tego.
  25. Hej. Chce wymienić gałki na sreberka. Panel klimy mam zaraz pod nawiewami, NAD radiem Pro. Jak go zdemontować? WIdziałem opisy i poradniki jedynie do tego POD radiem. Nie chce nic urwać:(

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.