Treść opublikowana przez luk_byd
-
zimowe spalanie
Tya. Sprawdzałem odpinając węże i temostaty na pewno są sprawne.
-
zimowe spalanie
Mam nowe i sprawne i jest tak samo. Ogrzewanie kabiny dużo zabiera, a sprawność silnika jest taka że tego ciepła za dużo nie ma.
-
Błąd ciśnienia w oponach problem!!!
Nie mam idriva czytaj ze zrozumieniem NIe powtarzaj sie :) Za mało przecinków aby to normalnie odczytać. Silnik musi być uruchomiony i należy stać w miejscu, po czym należy ruszyć celem kalibracji. Tak robisz ?
-
Folia na tylne lampy
Ściągasz lampy, Myjesz, czyścisz. Naklejkasz. Zero trudności, byle było czysto. W zestawie jest instrukcja jak kupisz gotowe na allegro. Ja mam i jestem bardzo zadowolony z efektu jak i z folii.
-
Błąd ciśnienia w oponach problem!!!
W menu ustawień idrive masz reset ciśnień. Zakładka car
-
E91 320d - smutna bieda
Skąd ja to znam :D :D :evil: Wy tu wszyscy macie ładniejsze auta. Ja niestety je za często zmieniałem i dużo kasy poszło nie na to co powinno. Ale tutaj trochę pozmieniam, a później do skarbonki na F10
-
Przełącznik włącznik świateł pytanie
Otwórz przełącznik i zobacz że mechanizm jest przygotowany do pracy w obu trybach... Także chyba kwestia 'nie używania'
-
BMW e90 320d / LCI
Dzięki. Powiedz tylko czy kupiłeś czerwone czy pomarańczowe i jak się na żywo zgrywają z kolorem fabrycznych podświetleń. Kupiłem dokładnie z tej aukcji - kolor czerwony. Idelanie zgrywają się z kolorem fabrycznym :) Paaanieeee... A powiedz proszę do których pinów w panelu kierowcy się podpiales? Miałem problem żeby tam znaleźć tę piny
-
E91 320d - smutna bieda
Wpadł podłokietnik dzielony. W poniedziałek będzie wkład lusterka (obecny pęknięty i nie grzeje), folia na rant drzwi (z racji że w firmie pod płotem parkuje), wymiana łączników stabilizatora, później na przegląd zawieszenia i jak OK to na geometrie. Nie mogę się doczekać aż ubiore letnie papcie.
-
feralna 5 e60
Umowa ? Faktura ? Przepraszam, ale śmieszne że auto nie zostało sprawdzone przed zakupem...a po ... ?
-
BMW e90 320d / LCI
A powiedz proszę do których pinów w panelu kierowcy się podpiales? Miałem problem żeby tam znaleźć tę piny
-
Wymiana panelu klimatyzacji na LCI
To nie jest panel LCI tylko z innej (wyższej) wersji wyposażenia. Tak ja zrobiłem właśnie. Kupiłem preLCI i przełożyłem front (gałki + przyciski) - tak aby przycisk miał opis REST i nie trzeba było kodować.
-
BMW e90 320d / LCI
Ten ambi to z aliexpress. Nie hałasują Ci przetwornice? Jak robiłem w Lagunie to musiałem okleić go matą wygłuszającą żeby uciszyć, a tutaj aż '4'?
-
CCC Professional 2017
To zabobony.dwa formaty wymyślone przez dwie różne firmy i tyle. Początkowo odtwarzacze nie były tak uniwersalne
-
E91 320d - smutna bieda
Jestem słowny więc nie podam terminu :D Myślę żeby listwy w jakiś inny kolor 'okleić' folią 3M. Wykonam to sam, gdyż jak podkreślałem na forum, jest to banalne jak mamy kobietę z suszarką... Ale myślę nad tym jaką. http://folie-gradinger.at/wp-content/uploads/2011/08/gradinger-farbfaecher-3m-wrap-film.jpg Albo czarny połysk Albo brushed titanium http://www.3mcentruminspiracji.pl/uploads/files/images/folie-do-zmiany-koloru-pojazdu/1080/3m_wrap_film_seria_1080_kolory.png Brushed blue nie pasuje do jasnej tapicerki ale fajny cooper metallic myslalem zeby bylo nawiazanie do tapicerki ?
-
Wymiana żarówki w ringach e90 ???
Te wszystkie preLCI, czy za 80 czy za 120zł - takie: http://allegro.pl/led-markery-ringi-bmw-e90-e91-mocne-oem-postojowka-i6537600475.html Są takie same myślę, te same rączki je robią, tylko sprzedawane są w innych opakowaniach. Mam takie i świecą OK.
-
E91 320d - smutna bieda
Zaktualizowałem album o zdjęcia nowego panelu od klimatyzacji i włącznika świateł. :) Powoli, powoli :) i będzie ładnie. Chromu na wydech nadal nie ma. Są za to łączniki stabilizatora czekające na wymiane - Lemforder.
-
zimowe spalanie
Jak kupiłem do innego auta good year efficient grip to nawet dziwne uczucie było jazdy na biegu bo jechał jak na naturalnym czyli na luzie.tak małe opory. Spalanie o 0.8l spadlo względem innych letnich ze średniej półki. Nie wiem co było, może Barum a może hankook
-
CCC Professional 2017
Ja IMG Burn ale czy to ma jakieś znaczenie? Ważne zeby zamknąć sesje i rzeczywiście nagrać najwolniejszą możliwą prędkością.
-
zimowe spalanie
Wszystko chyba w gestii opon. Zobaczymy jak zmienie na letnie - może będzie mniej kopcić, bo te zimówki to nie jest premium itp i moze miec klase efektywnosci paliwowej E lub F jesli jest :E
-
zimowe spalanie
Przy takiej samej jeździe 2.0dci z chipem czy bez pali litr mniej. A silnik ten uchodzi za lubiący paliwo. Litr więcej palił 25% więcej ważący Citroen z dwoma turbina mi na 245 45 18 w automacie... Tak to porównuje. Auto.jak się nagrzeje wcale nie staje się bardziej ekonomiczne
-
Demontaż i wymiana gałek w panelu klimatyzacji
No tak jest ale mógłby być w inny sposób montowany. Wiem już że jest na zatrzask i należy zdemontować listwę ozdobna. Ja panel swój zostawię, tylko przełoże pokretla
-
zimowe spalanie
No takie narzekania nie są podstawne, zgadza się. Problem że ja robie 'traski' 10km i... pali te 8,5l/100km. Moim zdaniem powinien 7 - max 8.
-
zimowe spalanie
To nie do końca o to chodzi. Jak auto wiecej pali, to wiecej syfu w DPF leci. No i podwyzszone spalanie to czesto oznaka ze cos jest nei tak. Lepiej wlasnie nie lekcewazyc tego.
-
Demontaż i wymiana gałek w panelu klimatyzacji
Hej. Chce wymienić gałki na sreberka. Panel klimy mam zaraz pod nawiewami, NAD radiem Pro. Jak go zdemontować? WIdziałem opisy i poradniki jedynie do tego POD radiem. Nie chce nic urwać:(