Treść opublikowana przez luk_byd
-
[Exx] bluetooth pod AUX za małe pieniądze
Tu za 10zł: https://pl.aliexpress.com/item/3-5mm-Wireless-Bluetooth-Receiver-Bluetooth-Transmitter-Audio-Music-Adapter-Bluetooth3-1-bluetooth-adapter-Aux-Receptor/32705414979.html?spm=2114.010208.3.11.CpWUDk&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_4_10065_10000073_10068_10000077_10000074_10000132_10000033_10000030_119_10000126_10000026_10000129_10000023_10000123_431_10000069_10000068_10060_10062_10056_10055_10000062_10054_10000063_10059_10000120_10099_10000020_10000013_10000117_10103_10102_10000016_10000114_10096_10000111_10000056_10000059_10052_10053_10050_10107_10051_10106_10000097_10000094_10000091_10000007_10084_10000101_10083_10000100_10080_10000104_10082_10000045_10081_10110_10000108_10111_10112_10113_10114_10000089_10000086_10000083_10000135_10000080_10078_10079_10073_10070_10000036_10122_10123_10121_10126_10124-10053_10112,searchweb201603_2,afswitch_1,ppcSwitch_1,single_sort_1_default&btsid=886923d4-6b75-4751-8916-de6a1aa9fcef&algo_expid=77281ef5-a962-4a35-8e22-1a086d740574-1&algo_pvid=77281ef5-a962-4a35-8e22-1a086d740574 Tu drożej: http://allegro.pl/bezprzewodowy-aux-bluetooth-odbiornik-dzwieku-bt-i6693514820.html Ja osobiscie mialem takiego: http://allegro.pl/50-adapter-odbiorni-bluetooth-transmiter-aux-usb-i6708465658.html I bylo ok. Mysle ze w srodku to jeden pies.
-
[Exx] bluetooth pod AUX za małe pieniądze
Eee no ale można taniej - za 30-40zł Wystarczy kupić adapter bluetooth audio i podpinamy go pod zapalniczke i kabel do auxa. Jeśli ktoś nie chce by było na 'wierzchu' to chowamy to w schowek, lub nawet za radio - gdzie kolwiek.
-
Czujniki ciśnienia a zmiana na inne felgi
Albo kontrola cisnienia jest realizowana przez komputer ABS/ESP - ale skoro piszesz ze masz czujniki...to masz zintegrowane z wentylem. Do tego goscia nie jedz juz, bo jak by spojrzal na wentyl to by wiedzial.
-
Wymiana żarówki w ringach e90 ???
Co to znaczy 'nadają' ? To że spełni jakieś warunki to nie znaczy że zyska homologacje.
-
E91 320d - smutna bieda
Jutro kupię folię na listwy. Dziś chciałem założyć letnie buty, ale jadę w delegację więc poczekałem z tym jeszcze. Nakładka na wydech jest, Nowy wkład lusterka jest. Srebne przełączniki i porkętełka w panelu klimy są. Auto dziś umyte i wysuszone. Wosk nadal się trzyma.
-
zimowe spalanie
Nie mogę tego znależć ? Mam nowe i sprawne i jest tak samo. Ogrzewanie kabiny dużo zabiera, a sprawność silnika jest taka że tego ciepła za dużo nie ma. Wazne, ze usterka usunieta. Jak jadę - pęd powietrza chłodzi silnik + ogrzewanie kabiny powoduje że wolno się nagrzewa, ale nagrzewa. To mialem tam na mysli.
-
320d wosk jaki
Coli jest dobrym woskiem, ale są lepsze. Nie mniej jednak - skoro masz, wolalbym inne kosmetyki. Jaki kolor auta ?
-
zimowe spalanie
Nie mogę tego znależć ?
-
zimowe spalanie
Kilka osob stara sie cos doradzic, ale raz piszesz, ze temp podczas jazdy pomimo zmiany termostatow spada ci do 60C a potem, ze auto nagrzewa sie do 90C. Czyli jak w koncu jest ? Nie spada do 60. Może tak pisałem ale przed wymianą termostatów. Napisałem że po osiągnięciu około 60 czy 70 nagrzewa się wolniej niż do tej temperatury i może być to spowodowane nawiewem w środku albo przestają grzać grzałki nurnikowe jeśli takowe tu są. Jak się nagrzeje do 90 to nie spada. Nawet na postoju. Stąd uważam że termostaty są ok
-
E90 Światła do jazdy dziennej krok po kroku
Mimo że masz tutaj wszystko opisane to nie ten dział.
-
Gdzie zimą tankujecie diesle
Prawdziwy olej napędowy może tak, ale na pewnych stacjach jest to tylko tak nazwane by odróżnić od benzyny
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Pytanie czy już na to czas. Bo jak ma dalej stać to...
-
zimowe spalanie
Oba nowe. to może trafiłeś uwalony ? obyś nie miał DPF bo będzie się niebawem odzywał skoro nie masz warunków do wypalania Przeciez auto sie nagrzewa do 90*C.
-
zimowe spalanie
Oba nowe.
-
Wymiana żarówki w ringach e90 ???
Ale to sie wylacza razem z kontrola spalonej zarowki ? Jesli nie, to jak ?
-
zimowe spalanie
a jak sprawdziłeś termostat egr bo jestem bardzo ciekawy ? Jak termostat jest sprawny to po sciagnieciu weza powinien plyn wyleciec tylko z weza - bo termostat powinien go trzymac w silniku czy w chlodniczce egr. egr tez na dmuchanie mozna sprawdzic - tzn termosat egr
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
To pozdrawiam kolege z Bydgoszczy, może Fordon ?
-
zimowe spalanie
Tya. Sprawdzałem odpinając węże i temostaty na pewno są sprawne.
-
zimowe spalanie
Mam nowe i sprawne i jest tak samo. Ogrzewanie kabiny dużo zabiera, a sprawność silnika jest taka że tego ciepła za dużo nie ma.
-
Błąd ciśnienia w oponach problem!!!
Nie mam idriva czytaj ze zrozumieniem NIe powtarzaj sie :) Za mało przecinków aby to normalnie odczytać. Silnik musi być uruchomiony i należy stać w miejscu, po czym należy ruszyć celem kalibracji. Tak robisz ?
-
Folia na tylne lampy
Ściągasz lampy, Myjesz, czyścisz. Naklejkasz. Zero trudności, byle było czysto. W zestawie jest instrukcja jak kupisz gotowe na allegro. Ja mam i jestem bardzo zadowolony z efektu jak i z folii.
-
Błąd ciśnienia w oponach problem!!!
W menu ustawień idrive masz reset ciśnień. Zakładka car
-
E91 320d - smutna bieda
Skąd ja to znam :D :D :evil: Wy tu wszyscy macie ładniejsze auta. Ja niestety je za często zmieniałem i dużo kasy poszło nie na to co powinno. Ale tutaj trochę pozmieniam, a później do skarbonki na F10
-
Przełącznik włącznik świateł pytanie
Otwórz przełącznik i zobacz że mechanizm jest przygotowany do pracy w obu trybach... Także chyba kwestia 'nie używania'
-
BMW e90 320d / LCI
Dzięki. Powiedz tylko czy kupiłeś czerwone czy pomarańczowe i jak się na żywo zgrywają z kolorem fabrycznych podświetleń. Kupiłem dokładnie z tej aukcji - kolor czerwony. Idelanie zgrywają się z kolorem fabrycznym :) Paaanieeee... A powiedz proszę do których pinów w panelu kierowcy się podpiales? Miałem problem żeby tam znaleźć tę piny