Skocz do zawartości

Zmiana foteli na sportowe


Penny 1

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mając standardowe fotele bez żadnej elektryki można wstawić w ich miejsce m pakietowe , które mają elektrycznie regulowaną szerokość oparcia i ewentualnie pompowane podparcie lędźwiowe ? Jak jest z instalacją ? Czy muszę szukać gołych , tzn regulowanych tylko mechanicznie ? Samochód jest z 2007 roku .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Czy mając standardowe fotele bez żadnej elektryki można wstawić w ich miejsce m pakietowe , które mają elektrycznie regulowaną szerokość oparcia i ewentualnie pompowane podparcie lędźwiowe ? Jak jest z instalacją ? Czy muszę szukać gołych , tzn regulowanych tylko mechanicznie ? Samochód jest z 2007 roku .

Można, czemu by nie?

Instalacje należy dołożyć.

 

Czysto teoretycznie, może w 'pół druciarsko', ale jeśli bez pamięci, wystarczy tylko + i -.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wtyczka od poduszki to osobna sprawa , a do jakiejkolwiek elektrycznej funkcji trzeba mieć instalację z drugą wtyczką w podłodze jak rozumiem...

A czy wychodziły fotele sportowe bez żadnego sterowania elektrycznego czymkolwiek , całkowicie manualne ? Takie byłyby najlepsze dla mnie , bo zależy mi głownie na regulacji kołyskowej ( a ta jest manualna ) oraz na dłuższym siedzisku. Czy jest tak , że jak chcę sportowe, to zawsze oznacza dokładanie instalacji, bo te sportowe mają w standardzie np to pompowanie boków? Ma ktoś może wiedzę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie sportowe mają pompowane boczki ale jak najbardziej można ich używać bez podłączenia tej funkcjonalności. Zresztą tak jak kolega wyżej napisał. Podłączenie tego jest bardzo proste.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Czyli jak ktoś zadaje takie pytanie to znaczy że ma wiedzy jak to dalej zrobić, a samo wytłumaczenie może być ciężkie.

Bez urazy. Ale dużo ludzi boi się elektroniki.

 

 

Całkowicie manualnych nie było o czym wyżej pisano. Właściwie temat chyba jest wyczerpany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

No prawie tak.

 

Pociągnięcie plusa i minusa to nie jest kung fu

 

Ewentualnie zrób to z kimś kto już robił podobne rzeczy ...

 

;-)

 

W Bydgoszczy mogę pomóc.

 

Pytanie jak chcesz mieć to zrobione.

Fabryka czy podruciarsku pod zapalniczkę np.

 

Działać będzie tak samo i tak i tak nie będzie się nic złego dziać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.