Treść opublikowana przez luk_byd
-
E90 Dołożenie tempomatu
Czuje się jak łajza gdyż nie potrafie tego znależć. Wpisuje swoj numer VIN, ale znajduje mi różne tam pająki. Np. taki do czujnika zmierzchu, ktorego nie mam... Wiec...pytanie czy ktos z doswiadczeniem chcialby mi pomoc ?
-
Diesel w e90...filtr cząstek stałych DPF
To u mnie jakby się nigdy nie wypalał albo cały czas:D
-
"Ciężkie" otwieranie klapy bagażnika e91
Teraz piszesz :( A ja kupiłem do E91 - 450N magneti marelli
-
Żaluzja przednia bmw 318d e90
Nie wiem o czym mówisz, ale jeśli o tym co jest w Efficent Dynamics to nie, gdyż nie masz takiej wersji - one były z N47
-
wymiana głośników (na lepsze) w zwykłym e90 :)
Kojarzysz jaka jest koncowka mocy w tym radiu ?
-
320d wosk jaki
Ja mam kilka wosków. Coli 476 - fajny wosk, naturalny. Przyciaga syf Soft99 12months do ciemnych - Lepsza trwałość, nie przyciąga tak syfu podobna hydrofobowość Zymol Titanium - trwałość jak Coli, lepsza hydrofobowość, przyjemna aplikacja.
-
"Ciężkie" otwieranie klapy bagażnika e91
Dołączam się do pytania. Chciałbym kupić coś dobrego
-
Diesel w e90...filtr cząstek stałych DPF
?
-
Butla do jazdy na wstecznym
Miałem kiedyś tak założone w 2.0T w Lagunie II Dałem do poprawy gdyż: 1. Jadac pod górke przy ilośći gazu mniejszej niz okolo 15% przelaczal mi na benzyne 2. Przy bucie - nawet przy wyprzedzaniu - przelaczal mi na benzyne (tu nie chodzi o szalenstwa, ale o bezpieczenstwo) 3. Czasami tez podloga tam gdzie kolo jest pochylona - warto na to zwrocic uwage i cos jeszcze ale zapomnialem
-
Montaż foteli komfort z e6x
A nie jest to tak ze te fotele sa dużo wyższe i będzie się kiepsko siedzieć ?
-
[E90 LCI]Doposażenie w elektr. składane lusterka, fotochrom
Ten pod 3 pin ma przycisk składania lusterek. No to wszystko jasne :) A teraz pytanie. Czy te 5 pin po zakodowaniu mogą się opusczać na biegu wstecznym? (chodzi o prawe lusterko)
-
Diesel w e90...filtr cząstek stałych DPF
Pany, A po czym poznać że filtr się właśnie wypala ?
-
[E90 LCI]Doposażenie w elektr. składane lusterka, fotochrom
No to już czytałem. A pytanie. Czy panel sterowania szybami jest powiązany z lusterkami 3pin 5pin czy uniwersalny ?
-
Diesel w e90...filtr cząstek stałych DPF
No jak nie masz w wyposazeniu po zdekodowaniu to nie masz.
-
[E90 LCI]Doposażenie w elektr. składane lusterka, fotochrom
Dzień dobry. Mam pytanie. Jakimś cudem, ktos wymienił w moim aucie lusterko na 3 pin (lewe), wiązke mam 5 pin. Ja zmieniłem boczki - na takie już z przyciskiem do składania. No i w tej chwili nie działa nic. Tzn. grzeje prawe lusterko, ale nie można nim regulować ani nic. Lewe 100% martwe. I chyba w tej sytuacji łatwiej już prawe zmienić na 3 pin. Co powinienem zrobić w tej sytuacji, w tej chwili aby chociaż lewe zadziałało i może już składanie lewego lusterka ? Podsumowując: 1. Panel ze składaniem lusterek 2. Lewe lustro 3 pin 3. Prawe lustro 5 pin. Proszę o pomoc.
-
prośba o pomoc w diagnozie uszkodzenia opony
Jak by od wewnętrz to bym pomyślał o sprężynach, a jak od zewnątrz to po prostu ktoś o krawężnik przycierał. Myślę że można tak śmigać, chyba że dzień w dzień 200km/h to lepiej nowe. W koncu to bezpieczeństwo.
-
[E9x] DIY - Konektor głośnika
Dokładać będę tweetery w przednie i w tylne drzwi. Konektory do głośników są w chorej cenie. Mierząc piny i raster znalazłem inne rozwiązanie. Dysponując dużą ilością kabli komputerowych postanowiłem je zastosować. Mowa o takich pinach/złączach. Łatwo ten konektor przyciąć do 2 pinów i pasuje idealnie. Jest używany do przednich paneli w PC np. Do takich, należałoby przylutować/zacisnąć grubsze przeodwy. Ale jak ktoś nie chce kombinować, a ma pod ręką to można wykorzystać inne konektory komputerowe Np. złącze zasilania od Toshiby czy innych, lub głośniki. Cokolwiek. Nawet aśma ATA pasuje. http://thumbs.ebaystatic.com/images/g/ReYAAOSw-CpYBoTF/s-l225.jpg
-
E90 Listwy ozdobne
Dlaczego by nie.
-
Demontaż i wymiana gałek w panelu klimatyzacji
Panele mogą być w dwóch miejscach. Ja mam nad radiem. Odchylilem połowę listwy dekoracyjnej, złapałem od góry po lewej później po prawej panel i delikatnie pociągnąłem do siebie. Siedzi pewnie ale nie mocno. Później tylko odcinanie zatrzasków żeby zdjąć ramkę,później plecki i dalej już robisz co dusza zapragnie
-
Ringi po zgaszeniu silnika FRM1
W FRM1 nie jest to możliwe. W FRM2 dopiero jest taka opcja.
-
Bmw e91 dziwne odgłosy podczas wciskania sprzęgła
Ciezko powiedzieć bo każdy ma inne uchu. Raczej lozysko oporowe
-
Ringi po zgaszeniu silnika FRM1
To tak na zaś, gdyż opis w NCS Dummy jest błędny: AUTOM_LICHT_ABSCHALTUNG: active - ringi gasną w momencie wyjęcia kluczka nicht_active - ringi gasną w momencie otwarcia drzwi
-
AUTOM_LICHT_ABSCHALTUNG - co to dokładnie jest
To tak na zaś, gdyż opis w NCS Dummy jest błędny: AUTOM_LICHT_ABSCHALTUNG: active - ringi gasną w momencie wyjęcia kluczka nicht_active - ringi gasną w momencie otwarcia drzwi
-
Ringi po zgaszeniu silnika FRM1
Pewne osoby twierdzą, że świecą im się ringi do momentu otwarcia drzwi w E90 przy FRM1 U mnie jest tak, że jak wyjmę kluczyk to gasną. Co trzeba zrobić, zmienić, zeby przy FRM1 ringi gasły dopiero w momencie otworzenia drzwi kierowcy ?
-
AUTOM_LICHT_ABSCHALTUNG - co to dokładnie jest
Hej. Funkcja w FRM1: AUTOM_LICHT_ABSCHALTUNG Patrzałem NCS Dummy i internety, ale nie jest to jednoznaczne. Od czego jest ta funkcja ?