Skocz do zawartości

luk_byd

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez luk_byd

  1. Domyślam się ze stan nie jest poza normą, więc dlaczego miałby być błąd? Mam na myśli... skąd auto ma wiedzieć że to rzeczywiście nie ty robisz trigger do otwarcia klapy?
  2. Przepraszam, miałem na myśli Belgijski nr rej 🙂 ale już masz zdjęcia więc wiesz. Informex Tak, ale czy to coś złego ? 🙂 Tak samo robię. Jak sprzeda ze stratą to i tak nie będzie musiał podatku odprowadzać. Podsumowując, moim okiem: Nie był jakoś szczególnie uszkodzony, szkoda że airbagi strzeliły. To poważny argument do zbicia ceny, jeśli w ogóle założył kurtyny - są dostępne, to nie jest problem, a żeby sprawdzić, wystarczy odgiąć podsufitke (delikatnie żeby nie zniszczyć, chyba że już jest zagięta j.w.) Osobiście bym nie kupił, bo auto jest mdłe - tj. srebrny kolor, bieda. Zaletą jest niski przebieg. Podpowiem, że takie auta jak te (tak uszkodzone) rok, poltora roku temu licytowało się za ok. 55-65 tys pln. Do tego transport, naprawa.
  3. Tez myślę że to dwie lewe ręce autora.
  4. luk_byd odpowiedział(a) na misza123 temat w G11, G12
    Minusy... no jak sie posypie to beda koszta, na szczescie nie slyszy sie o tym czesto. Baterie z 2020 sa juz ok. 5 lat uzytkowania ktore moglo byc kompletnie rozne. Stan baterii zalezy tez od tego jak klimatyzacja dziala 🙂 Mogl ktos jezdzic w 99% na pradzie, a mogl ktos w ogole baterii nie ladowac. Takze... szkoda mowic. Przewinelo mi sie ~8 hybryd BMW przez rece i tylko w jednej z 2017 roku byl problem z bateriami (ale tam byly wadliwe i byla akcja techniczna jesli sie nie myle).
  5. Ale co chcesz mieć jeden inny głośnik w calym systemie? Jeśli Tobie to nie przeszkadza, to nie rób tego przyszłemu nabywcy. Wymien na taki sam jak masz, moze byc uzywany.
  6. Nie musi być wypadek. Może ktoś wybił szybe i ukradł licznik, nawigacje, kierownice i ucial kable? To juz szkoda calkowita. Mogla woda podmoczyc auto
  7. Jak zdobędziesz nr rej - moze bede mogl sprawdzic jak bylo uszkodzone. Z Belgii to zawsze po jakiejs szkodzie (nie koniecznie blacharskiej). Generalnie skromne wyposażenie. Bez przesady, trzy wpisy sa. Przy tak niskim nalocie, co mialby robic ? Pewnie probowal rok temu sprzedawac stad zdjecia z 30kkm
  8. Doleje oliwy do ognia, choć niezbyt to wnosi bo sterowniki są zablokowane ale.. Takie 30e podkręcone na ~380km i takie 30d podkręcone na ~340km 30e - cięższe bo baterie itp. Ale mi 30e jeździ się idealnie. Cisza, "brak" zwłoki przy muskaniu operatora przyspieszania. d - mocniej kopnie w plecy, to fakt Pali nie dużo, nawet przy mocnym deptaniu. PB przy deptaniu wciągnie dużo więcej. Tak czy inaczej... 30e - na prawdę przyjemność.
  9. Coś w tym jest Przy 7893km były już hamulce robione 😄 Później olej co 30 tys, do samego konca. Troche szkoda. Jest akcja na airbag kierowcy A w ogloszeniu 169 tys km. Od 2021 - 120 tys historia sie urywa
  10. luk_byd odpowiedział(a) na rafus22 temat w F10, F11
    mdecoder bimmer.work Mozesz to zrobic sam 🙂
  11. Za troche większe to się zaczynają G20. Auta używane mocno potaniały, a zakup takiego dłubanego F30 i to jeszcze w kiju to przysługa dla sprzedającego.
  12. luk_byd odpowiedział(a) na rafus22 temat w F10, F11
    To samo co w europejskim odpowiedniku. Wszystkie oleje i filtry na dzień dobry + rozrząd z napędem pompy oleju dla bezpieczeństwa. Jak się jeżdzi - to wiesz sam.
  13. To 2.0d B47 z MHD (po lipcu 2019)
  14. Navi nie uszkodzisz, co najwyzej zablokujesz/wyszarzysz opcje Nawigacja. Potrzebujesz FSC. FeatureInstaller proponuje lub fabryczne kody FSC od dealera, te beda wazne do 2099 roku i moim zdaniem to najlepsza opcja.
  15. Napisałeś to a ja nie doczytałem. Mój błąd. Zatem jakiś mikrostyk w zamku może nie działa. Skoro światło w kabinie gaśnie, to może bagażnik/szyba jeśli F11 ? Bo jak zamkniesz auto, a beda drzwi otwarte inne niz kierowcy to auto mrugnie dopiero jak sie zamknie te nie zamkniete drzwi.
  16. W ustawieniach idrive nie ma tej funkcji do właczenia ? 🙂 Raczej tak.
  17. Ja zaś słyszałem ze ogólnie solucja jest już dość blisko ale nie ma jeszcze konkretów. Może po wakacjach rzeczywiście się pojawić. Wtedy każdy (prawdziwy) tuner zakupi te rozwiazanie/solucje i stanie sie to czyms powszechnym. Na dzien dobry bedzie drogo, bo sprzet bedzie musial się zwrócić, popyt będzie przeogromny a później po staremu 🙂 Pozostaje jeszcze kwestia RSU
  18. Jest w G również. W menu klimatyzacji dla G30/G20, w G11 jest dotykowy slider lub pokrętła w biedniejszej wersji
  19. Nie musi 🙂 Wednesday, December 16th 2020 Dokładnie. 10k to nie problem. Ale czas na jakie uziemiony zostanie samochód i ryzyko że na dłuzej niż przewidziano bo np. sterownik się zgubi + ewentualne koszta. Mmmm 🙂
  20. Może manetka po prostu? Nie wiem czy w G11/G12 LCI (czyli BDC G05) - nie powinny już pamietać ostatniej pozycji po włączeniu. Chyba tak. Można je włączyć jak światła są na auto (tak jak na foto) ale po zmroku. Są jakieś błędy na komputerze?
  21. Nie wiem czy jest sens patrzeć na numery, poniżej przykładowe aukcje - te akurat od F20: https://allegro.pl/oferta/bmw-f20-f21-wzmacniacz-kardon-harman-9285905-15756523525 https://allegro.pl/oferta/bmw-f20-f30-wzmacniacz-harman-becker-hs-b225-2622869-14869910034 https://allegro.pl/oferta/bmw-f20-wzmacniacz-harman-kardon-c2503929-15299047144 F48: https://allegro.pl/oferta/wzmacniacz-harman-kardon-bmw-f20-f22-f45-f48-f39-mini-cooper-f54-f56-f57-15745715163 F45: https://allegro.pl/oferta/bmw-f20-f21-lift-f45-x1-f48-wzmacniacz-top-hifi-harman-becker-2622869-16481202628 i3: https://allegro.pl/oferta/wzmacniacz-harman-kardon-bmw-i3-i01-9382517-17191869539 Mini: https://allegro.pl/oferta/wzmacniacz-hifi-harman-kardon-mini-f54-2622756-17245389325 Oczywiście im tańszy, tym tańszy 😄 To coś źle liczysz. 2 x sub pod fotelami Jeśli są tweetery to: 1x desce 2x w przednich drzwiach Średnio tonowe 1x w desce 2x w przednich drzwiach 2x w podsufitce albo tylnych drzwiach Total mamy już 10 glosnikow.
  22. Tak, jest to analogowe rozwiązanie, plug and play. Od lipca 2011 bodajże nie ma CAN doprowadzonego do wzmaka HiFi - więc w tym przypadku by trzeba sobie dołożyc te dwa piny aby móc go zakodować (wlasciwie EQ jedynie) ale i bez kodowania bedzie w pelni dzialal. Ja w G30 go dodałem.
  23. Taki pro-tip. Jak ktoś ma HiFi i chce łatwo i tanio kapke polepszyć to w Mini, serii 1 i 2 był harman kardon, ktory jest plug and play do hifi. Ma zamiast 205W chyba 364W. Oprócz tego po CAN można zakodować mu róźne EQ.
  24. Abonament jest 'do wersji mapy' a nie na czas wgrywania. Jeśli ktoś ma abonament na 2022-4 to nadal w 2025 może wgrać taką mapę - jeśli ma starszą. Jeśli masz LIVE - możesz za grosze załatwić od kogoś factory FSC przez co będziesz miał dożywotnią (do 2099 roku) darmową aktualizacje map.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.