Treść opublikowana przez luk_byd
-
G21 Klapa bagażnika sama sie otwiera
Domyślam się ze stan nie jest poza normą, więc dlaczego miałby być błąd? Mam na myśli... skąd auto ma wiedzieć że to rzeczywiście nie ty robisz trigger do otwarcia klapy?
-
G20 z Belgii. Radomsko. VIN WBA5V31040FJ47570
luk_byd odpowiedział(a) na mareknowak temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzepraszam, miałem na myśli Belgijski nr rej 🙂 ale już masz zdjęcia więc wiesz. Informex Tak, ale czy to coś złego ? 🙂 Tak samo robię. Jak sprzeda ze stratą to i tak nie będzie musiał podatku odprowadzać. Podsumowując, moim okiem: Nie był jakoś szczególnie uszkodzony, szkoda że airbagi strzeliły. To poważny argument do zbicia ceny, jeśli w ogóle założył kurtyny - są dostępne, to nie jest problem, a żeby sprawdzić, wystarczy odgiąć podsufitke (delikatnie żeby nie zniszczyć, chyba że już jest zagięta j.w.) Osobiście bym nie kupił, bo auto jest mdłe - tj. srebrny kolor, bieda. Zaletą jest niski przebieg. Podpowiem, że takie auta jak te (tak uszkodzone) rok, poltora roku temu licytowało się za ok. 55-65 tys pln. Do tego transport, naprawa.
-
Wymiana elementów konsoli na kryształowe
Tez myślę że to dwie lewe ręce autora.
-
Problem z znalezieniem wersji nawigacji w f36 420d 2017r
NEXT
-
745le
Minusy... no jak sie posypie to beda koszta, na szczescie nie slyszy sie o tym czesto. Baterie z 2020 sa juz ok. 5 lat uzytkowania ktore moglo byc kompletnie rozne. Stan baterii zalezy tez od tego jak klimatyzacja dziala 🙂 Mogl ktos jezdzic w 99% na pradzie, a mogl ktos w ogole baterii nie ladowac. Takze... szkoda mowic. Przewinelo mi sie ~8 hybryd BMW przez rece i tylko w jednej z 2017 roku byl problem z bateriami (ale tam byly wadliwe i byla akcja techniczna jesli sie nie myle).
-
Bmw f10 harman kardon głośniki
Ale co chcesz mieć jeden inny głośnik w calym systemie? Jeśli Tobie to nie przeszkadza, to nie rób tego przyszłemu nabywcy. Wymien na taki sam jak masz, moze byc uzywany.
-
Seria 2 220i VIN : WBA2F31070V985940
luk_byd odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie musi być wypadek. Może ktoś wybił szybe i ukradł licznik, nawigacje, kierownice i ucial kable? To juz szkoda calkowita. Mogla woda podmoczyc auto
-
G20 z Belgii. Radomsko. VIN WBA5V31040FJ47570
luk_byd odpowiedział(a) na mareknowak temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak zdobędziesz nr rej - moze bede mogl sprawdzic jak bylo uszkodzone. Z Belgii to zawsze po jakiejs szkodzie (nie koniecznie blacharskiej). Generalnie skromne wyposażenie. Bez przesady, trzy wpisy sa. Przy tak niskim nalocie, co mialby robic ? Pewnie probowal rok temu sprzedawac stad zdjecia z 30kkm
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Doleje oliwy do ognia, choć niezbyt to wnosi bo sterowniki są zablokowane ale.. Takie 30e podkręcone na ~380km i takie 30d podkręcone na ~340km 30e - cięższe bo baterie itp. Ale mi 30e jeździ się idealnie. Cisza, "brak" zwłoki przy muskaniu operatora przyspieszania. d - mocniej kopnie w plecy, to fakt Pali nie dużo, nawet przy mocnym deptaniu. PB przy deptaniu wciągnie dużo więcej. Tak czy inaczej... 30e - na prawdę przyjemność.
-
Seria 6 650i WBA6H71010D937603 Wzdół-Kolonia
luk_byd odpowiedział(a) na PatrykZbmw temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCoś w tym jest Przy 7893km były już hamulce robione 😄 Później olej co 30 tys, do samego konca. Troche szkoda. Jest akcja na airbag kierowcy A w ogloszeniu 169 tys km. Od 2021 - 120 tys historia sie urywa
-
BMW F 10 2016 2.0 USA
mdecoder bimmer.work Mozesz to zrobic sam 🙂
-
318d z Poznania. Vin WBA8C51040K587504
luk_byd odpowiedział(a) na mareknowak temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZa troche większe to się zaczynają G20. Auta używane mocno potaniały, a zakup takiego dłubanego F30 i to jeszcze w kiju to przysługa dla sprzedającego.
-
BMW F 10 2016 2.0 USA
To samo co w europejskim odpowiedniku. Wszystkie oleje i filtry na dzień dobry + rozrząd z napędem pompy oleju dla bezpieczeństwa. Jak się jeżdzi - to wiesz sam.
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
To 2.0d B47 z MHD (po lipcu 2019)
-
Aktualizacja mapy nbt evo f15
Navi nie uszkodzisz, co najwyzej zablokujesz/wyszarzysz opcje Nawigacja. Potrzebujesz FSC. FeatureInstaller proponuje lub fabryczne kody FSC od dealera, te beda wazne do 2099 roku i moim zdaniem to najlepsza opcja.
-
Brak świateł migania przy zamknięciu
Napisałeś to a ja nie doczytałem. Mój błąd. Zatem jakiś mikrostyk w zamku może nie działa. Skoro światło w kabinie gaśnie, to może bagażnik/szyba jeśli F11 ? Bo jak zamkniesz auto, a beda drzwi otwarte inne niz kierowcy to auto mrugnie dopiero jak sie zamknie te nie zamkniete drzwi.
-
Brak świateł migania przy zamknięciu
W ustawieniach idrive nie ma tej funkcji do właczenia ? 🙂 Raczej tak.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Ja zaś słyszałem ze ogólnie solucja jest już dość blisko ale nie ma jeszcze konkretów. Może po wakacjach rzeczywiście się pojawić. Wtedy każdy (prawdziwy) tuner zakupi te rozwiazanie/solucje i stanie sie to czyms powszechnym. Na dzien dobry bedzie drogo, bo sprzet bedzie musial się zwrócić, popyt będzie przeogromny a później po staremu 🙂 Pozostaje jeszcze kwestia RSU
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Jest w G również. W menu klimatyzacji dla G30/G20, w G11 jest dotykowy slider lub pokrętła w biedniejszej wersji
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Nie musi 🙂 Wednesday, December 16th 2020 Dokładnie. 10k to nie problem. Ale czas na jakie uziemiony zostanie samochód i ryzyko że na dłuzej niż przewidziano bo np. sterownik się zgubi + ewentualne koszta. Mmmm 🙂
-
G12 - światła w automacie przestały działać
Może manetka po prostu? Nie wiem czy w G11/G12 LCI (czyli BDC G05) - nie powinny już pamietać ostatniej pozycji po włączeniu. Chyba tak. Można je włączyć jak światła są na auto (tak jak na foto) ale po zmroku. Są jakieś błędy na komputerze?
-
F10, F07 - Basic Audio vs Hi-Fi - głośnik środkowy | modernizacja do Hi-Fi retrofit
Nie wiem czy jest sens patrzeć na numery, poniżej przykładowe aukcje - te akurat od F20: https://allegro.pl/oferta/bmw-f20-f21-wzmacniacz-kardon-harman-9285905-15756523525 https://allegro.pl/oferta/bmw-f20-f30-wzmacniacz-harman-becker-hs-b225-2622869-14869910034 https://allegro.pl/oferta/bmw-f20-wzmacniacz-harman-kardon-c2503929-15299047144 F48: https://allegro.pl/oferta/wzmacniacz-harman-kardon-bmw-f20-f22-f45-f48-f39-mini-cooper-f54-f56-f57-15745715163 F45: https://allegro.pl/oferta/bmw-f20-f21-lift-f45-x1-f48-wzmacniacz-top-hifi-harman-becker-2622869-16481202628 i3: https://allegro.pl/oferta/wzmacniacz-harman-kardon-bmw-i3-i01-9382517-17191869539 Mini: https://allegro.pl/oferta/wzmacniacz-hifi-harman-kardon-mini-f54-2622756-17245389325 Oczywiście im tańszy, tym tańszy 😄 To coś źle liczysz. 2 x sub pod fotelami Jeśli są tweetery to: 1x desce 2x w przednich drzwiach Średnio tonowe 1x w desce 2x w przednich drzwiach 2x w podsufitce albo tylnych drzwiach Total mamy już 10 glosnikow.
-
F10, F07 - Basic Audio vs Hi-Fi - głośnik środkowy | modernizacja do Hi-Fi retrofit
Tak, jest to analogowe rozwiązanie, plug and play. Od lipca 2011 bodajże nie ma CAN doprowadzonego do wzmaka HiFi - więc w tym przypadku by trzeba sobie dołożyc te dwa piny aby móc go zakodować (wlasciwie EQ jedynie) ale i bez kodowania bedzie w pelni dzialal. Ja w G30 go dodałem.
-
F10, F07 - Basic Audio vs Hi-Fi - głośnik środkowy | modernizacja do Hi-Fi retrofit
Taki pro-tip. Jak ktoś ma HiFi i chce łatwo i tanio kapke polepszyć to w Mini, serii 1 i 2 był harman kardon, ktory jest plug and play do hifi. Ma zamiast 205W chyba 364W. Oprócz tego po CAN można zakodować mu róźne EQ.
-
Wszystkie wersje nawigacji EVO/LIVE/MOTION/MOVE/NEXT/PREMIUM/ROUTE/WAY
Abonament jest 'do wersji mapy' a nie na czas wgrywania. Jeśli ktoś ma abonament na 2022-4 to nadal w 2025 może wgrać taką mapę - jeśli ma starszą. Jeśli masz LIVE - możesz za grosze załatwić od kogoś factory FSC przez co będziesz miał dożywotnią (do 2099 roku) darmową aktualizacje map.