Treść opublikowana przez Radek540V8
-
Skradziono mi lusterka
Witam mam takie lustra możesz zadzwonić 0500543763
-
Filtry HENGSTA. Wasze opinie???
BMW stosuje je jako oryginał :D
-
Odkręcająca się pompa oleju w M60,M62 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wojtek nie ma za co :mrgreen:
-
klima
No to powiem ci Michale że jakieś exclusiv musiały być :mrgreen: :mrgreen:
-
klima
Możesz napiszać za co zapłaciłeś to 1100zł bo to sporo kasy nowa chłodnica Behr to jest oryginał to koszt 412zł nabicie najwięcej 200zła gdzie reszta ?
-
Jaki olej do mojej skrzyni AUTOMATYCZNEJ? [tu pytać]
Do twojej jest zwykły atf dextron II ew III :D
-
Podgrzewane Lusterka - Problem
Jak chcesz wyciągnąć tylko szkło to schyl sie pod lusterko zobaczysz tam otwór wsadz tam jakiś cienki mały srubowkręt i przesuń zembatke od wkładu lusterka i masz po kłopocie szkło jest wypięte :D
-
"dyskoteka" na panelu check control
Odepnij wtyczki od el regulacji świateł i powinno przestać wyświetlać głupoty :D
-
JAK SPRAWDZIĆ SAMEMU PRZEBIEG !!! POZA TYM PROBLEM Z BIEGIEM
A przebiegu nie sprawdzisz :)
-
na samochody sprowadzane
Też moge potwierdzić że to plotka ale jak widać robią wszystko podsiebie tak że nie wiadomo co gdzie i kiedy :duh:
-
Szybka akcja na temat tej 530 V8 - PROśBA
Moje :mrgreen: :mrgreen:
-
wymiana zegarow na inne - jakas zabawa np z kompem?
Jest bardzo dużo zabawy zegary z kompem są na 4 wtyki a u ciebie tylko na 2 tak że trzeba wymieniać wiązke a z tym jest naprawde sporo zabawy nie polecam tego robić chyba że masz dobrego elektryka i schematy :D
-
co to jest (zdjęcia)?
Na osiągi nie wpływa i można to bezproblemowo usunąć :D
-
co to jest (zdjęcia)?
Ten EGS to jest elektroniczne sterowanie katalizatorem dokładane w niemczech aby auto spełniałe norme EURO 2 i żeby płacić mniejszy podatek zagadaj do JELITA on ma to samo i niech ci sprawdzi gdzie ten wężyk idzie bo ja już nie pamiętam :D
-
540 - wielki problem - siwy dym z wydechu
Będe dzisiaj w Poznaniu jak chcesz to zerkne ci co to jest :mrgreen:
-
Jakie różnice w modelach e34?
Z tą kratką jest tak jak piszecie :D
-
Jakie różnice w modelach e34?
Takiego panelu klimy w e34 to jeszcze nigdy nie widziałem jaet to na 100% klimatronic :mrgreen:
-
530d w 13 sekund do 100 km/h!!??
Ja stawiam na przepływke nie wystarczy podpiać kompa i sprzwdzić czy nie ma błędów trzeba wiedzieć jakie podaje wartości a tego można dowiedzieć się jadąc autem z podpiętym kompem :D
-
540 - wielki problem - siwy dym z wydechu
Wymień profilaktycznie membrame przewietrzania komory korbowej ale zanim to zrobisz napisz jakiego koloru dokładnie jest dym ?
-
komputer szalej
W check control musisz przelutować na wypadek tzw zimnego lutu wszystkie połączenia :mrgreen: Dzięki :mrgreen:
-
spalanie 540i
A moja to jest perpetummobile zalałem tylko raz i smigam do dzisiaj :duh: Temat naprawde niezły :D
-
komputer szalej
Jak masz el regulacje świateł mijania to odepnij wtyczki od silniczków jesli to nie pomoże to musisz przelutować cały sterownik Check Control :D
-
Do czego jest ta wtyczka? (zdjecie)
Moge potwierdzić wypowiedzi kolegów jest to wtyczka czujnika sterującego pracą wentylatora klimy :D
-
wnęka w bagażniku
Wiem że znają :mrgreen: mi to nawet sprawdzał koło zapasowe i pytał czu mam coś w butli z gazem :mrgreen:
-
wnęka w bagażniku
Kiloff własnie miałem to napisać :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: