Skocz do zawartości

Radek540V8

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Radek540V8

  1. Radek540V8 odpowiedział(a) na Majowy temat w E39
    Witam mam takie lustra możesz zadzwonić 0500543763
  2. BMW stosuje je jako oryginał :D
  3. Wojtek nie ma za co :mrgreen:
  4. Radek540V8 odpowiedział(a) na prezes6937 temat w E34
    No to powiem ci Michale że jakieś exclusiv musiały być :mrgreen: :mrgreen:
  5. Radek540V8 odpowiedział(a) na prezes6937 temat w E34
    Możesz napiszać za co zapłaciłeś to 1100zł bo to sporo kasy nowa chłodnica Behr to jest oryginał to koszt 412zł nabicie najwięcej 200zła gdzie reszta ?
  6. Do twojej jest zwykły atf dextron II ew III :D
  7. Radek540V8 odpowiedział(a) na mus102 temat w E34
    Jak chcesz wyciągnąć tylko szkło to schyl sie pod lusterko zobaczysz tam otwór wsadz tam jakiś cienki mały srubowkręt i przesuń zembatke od wkładu lusterka i masz po kłopocie szkło jest wypięte :D
  8. Odepnij wtyczki od el regulacji świateł i powinno przestać wyświetlać głupoty :D
  9. A przebiegu nie sprawdzisz :)
  10. Też moge potwierdzić że to plotka ale jak widać robią wszystko podsiebie tak że nie wiadomo co gdzie i kiedy :duh:
  11. Jest bardzo dużo zabawy zegary z kompem są na 4 wtyki a u ciebie tylko na 2 tak że trzeba wymieniać wiązke a z tym jest naprawde sporo zabawy nie polecam tego robić chyba że masz dobrego elektryka i schematy :D
  12. Radek540V8 odpowiedział(a) na promarco temat w E34
    Na osiągi nie wpływa i można to bezproblemowo usunąć :D
  13. Radek540V8 odpowiedział(a) na promarco temat w E34
    Ten EGS to jest elektroniczne sterowanie katalizatorem dokładane w niemczech aby auto spełniałe norme EURO 2 i żeby płacić mniejszy podatek zagadaj do JELITA on ma to samo i niech ci sprawdzi gdzie ten wężyk idzie bo ja już nie pamiętam :D
  14. Będe dzisiaj w Poznaniu jak chcesz to zerkne ci co to jest :mrgreen:
  15. Z tą kratką jest tak jak piszecie :D
  16. Takiego panelu klimy w e34 to jeszcze nigdy nie widziałem jaet to na 100% klimatronic :mrgreen:
  17. Ja stawiam na przepływke nie wystarczy podpiać kompa i sprzwdzić czy nie ma błędów trzeba wiedzieć jakie podaje wartości a tego można dowiedzieć się jadąc autem z podpiętym kompem :D
  18. Wymień profilaktycznie membrame przewietrzania komory korbowej ale zanim to zrobisz napisz jakiego koloru dokładnie jest dym ?
  19. Radek540V8 odpowiedział(a) na marecki525 temat w E34
    W check control musisz przelutować na wypadek tzw zimnego lutu wszystkie połączenia :mrgreen: Dzięki :mrgreen:
  20. A moja to jest perpetummobile zalałem tylko raz i smigam do dzisiaj :duh: Temat naprawde niezły :D
  21. Radek540V8 odpowiedział(a) na marecki525 temat w E34
    Jak masz el regulacje świateł mijania to odepnij wtyczki od silniczków jesli to nie pomoże to musisz przelutować cały sterownik Check Control :D
  22. Moge potwierdzić wypowiedzi kolegów jest to wtyczka czujnika sterującego pracą wentylatora klimy :D
  23. Wiem że znają :mrgreen: mi to nawet sprawdzał koło zapasowe i pytał czu mam coś w butli z gazem :mrgreen:
  24. Kiloff własnie miałem to napisać :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.