Skocz do zawartości

Benetton

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Benetton

  1. Popraw temat!! Wpisales E90 zamiast E36 Pozdrawiam :)
  2. Benetton opublikował(a) temat w E36
    Witam Szukałem na forum informacji ale niestety dokladnie to co mnie interesuje nie bylo zawarte w zadnym z postów, ktore udalo mi sie odnalesc. Chciałem sie dowieciec czy da sie zamnontowac bez problemow osłone pod silnik jesli ta wczesniej tam nie byla zamontowana (albo zostala urwana albo auto z fabryki wyjechalo bez niej). Prosze o pomoc. DZIEKI!!
  3. Czy nikt nie moze udzielic mi jakies pomocy :( ??
  4. Benetton odpowiedział(a) na bieniu3000 temat w E36
    Z tego co sie orietuje to na felge 6j minimum musi byc 175.
  5. Benetton odpowiedział(a) na bieniu3000 temat w E36
    Wg instrukcji przy oponie o szerokości 185 powinien byc profil 65 czyli dokładnie 185/65 R15 felga 6 J x 15H2
  6. Witam Mam problem polegajacy na mruszejacych i odpadajacych "koncówkach uszczelek" Znalazlem podobny temat ale od wersji cabrio wiec w moim przypadku jest troszeczke inaczej. Dzwonilem do aso to powiedzieli, ze mozla kupic ale tylko caly komplet - cena byla powalajaca. Co Wy o tym sadzicie?? Da sie z innego zrodla dostac takie uszczelki i czy nie doleganie uszczelek do karoserii moze doporowadzic do korozji?? Prosze o odpowiedz. Dzieki http://images21.fotosik.pl/397/a1672494e2d55359med.jpg http://images13.fotosik.pl/65/4db7451ad2902e54med.jpg http://images13.fotosik.pl/65/028ac8db320e7b05med.jpg
  7. Ogrzwanie lusterek dziala caly czas z tym ze jesli temperatura na zwenatrz rosnie to ogrzewanie sie "zmniejasza", gdy tem. maleje ogrzewanie "wzmacnia sie". To ze lusterka caly czas grzeja to normalka praktycznie w kazdym samochodzie. Pozdrawiam
  8. Z tego co ja wiem to placi sie za 2.5 wiecej niz za 2.0 bo silnik 2.0 to dokladnie 1991 ccm wiec sie miesci jeszcze przed granica 2000ccm :) a granica zmiany stawiki u ubezpieczyciela jest przy 2000ccm (przykladowo bo np. pierwsza granica jest chyba na 1000ccm).
  9. A moze odrazu 5 litrowy silnik. Jak slysze ze 2 litry to zly pomysl. :mad2: To co powiesz o 1.8 albo 1.6?? Kazdy silnik znajdzie swojego amatora i nawet 1.6 i 1.8 maja pewnie jakies zaletwy to samo tyczy sie 2.0.
  10. Benetton odpowiedział(a) na mariush-go temat w E36
    Jak dla mnie, moze sie myle ale chyba licznik jest nie od tego modelu bo po pierwsze z tego co widze to kabrio to raczej nie jest a kontrolka "na zegarach" sie znajduje no i jeszcze ta kontrolka od swiec zarowych tez cos nie zabardzo mi pasuje. Z przodu widac ze samochod nieoczekiwanie spotkał sie z czyms. Ja bym chyba raczej sie nie zdecydowal na ten "okaz". Pozdrawiam
  11. Benetton odpowiedział(a) na zenek123 temat w E36
    to ciekawe czemu ja mam dustrefowy klimatronic :) ?? W sumie nie tylko ja :) Cos kolego krecisz
  12. Benetton odpowiedział(a) na elwiser temat w E36
    rozrzad powinien przejechac przynajmniej 400 tys. km a filtr olej z manna kosztuje okolo 35 zł. ps. w 320 jest wkład olejowy a nie filtr :)
  13. Dokładnie, dodam ze 2.0 tez nie jest w jego typie ;) . Tez mi sie tak wydaje :)
  14. Dla mnie takie teksty sa bez sensu i tylko swiadcza o autorze (napewno nie siwiadcza dobrze). To ze kolega wybral td 2.5 swiadczy tylko o jego odpowiedzialnosci i rozsadku bo jest wielu kozaków ktorzy kupuja 2,3 czy inne i po roku je sprzedaja bo niestac ich na utrzymanie auta a kolega potrzedl do tematu rozsadnie i kupil "duzego" diesla i teraz nie musi sie przejmowac spalaniem i osiagami. Kolego moja rada: nie denerwuj sie tak tymi odpowiedziami i przyjmuj je jedynie jako rady a nie ujme na honorze. pozdrawiam serdecznie :)
  15. ja osobiscie pomiaru nie robilem ale moge potwierdzic ze auto z tylu "siedzi" nisku prawie nadkole nachodzi na kolo. Dodam ze zawiecha (amory + sprezyny) byly wymieniane w zeszlym roku wiec wszysko jest ok.
  16. Jak dla mnie to w tym cos z cena jest nie tak. Bo za bmw z takim wyp. i z 1997 roku to cos mało sobie gość zaspiewał ale to tylko moje zdanie. :)
  17. Benetton odpowiedział(a) na zony temat w E36
    Taki silnik ma oznaczenie is (1.8is)
  18. To gdzie Ty kolego oddałeś swoją BMke?? Tyle kasy za tarcze, klocki, wahacze i swoznie??!! To jest zdzierstwo w biały dzien!! No chyba ze Twoje bmw "leczyło" sie w ASO :)
  19. Benetton odpowiedział(a) na zony temat w E36
    Chciałbym miec 1.6 albo 1.8 M-Power :) Byłbym chyba jenynym posiadaczem takiej bmki na Ziemi :lol: Pozdro da masqo A jesli chodzi o temat to wydaje mi sie ze r6 2 litry nie jest az takim potworem zeby sie go bac kupic na poczatek. Bo szczerze mówiac każdym autem od 23 do 230 km mozna sobie zrobic lekko mówiac "ku ku" jesli nie ma sie odrobiny rozsadku. Ja polecam r6 bo sa napewno bardziej elastyczne, kultura pracy bez porównania z r4 no i sa to silniki trwalsze. Ale tak jak ktos wczesniej pisał najlepiej patrzec na stan samochodu a nie na pojemnosc silnika.
  20. Ja widze, ze kolega juz ma niezly zamęt w głowie po przeczytaniu tych postów albo jest poprostu nie w temacie, bo z tego co sie orientuje to 6 cylidrów jest tez w 2 litrówkach :) A jesli chodzi o samochód to w miare fajnie sie prezentuje ale tak jak koledzy pisali wczesniej - auto jest tyle warte ile da za nie kupujacy. Ale tak na moje oko 14 tys. zł TO JEST MAX
  21. Benetton odpowiedział(a) na Yacek temat w E36
    Jesli silnik jest w takim stanie jak piszesz to polecam syntetyk ja mam 230 kkm i mobil1 0W40 i jestem zadowolony.
  22. Dzieki za pomoc!!
  23. Witam Czy to jest normalne, ze w ciepłe dni na załączonej klimie gdy auto postoi odpalone to po odjechaniu zostaje wilgotna plama?? Sprawdzilem to i kapie tak jakby na wysokosci deski rozdzielczej. Moim zdaniem jest to woda (jest przezroczyste, bez zapachu i nie klei sie). PROSZE O POMOC!! DZIEKI!!
  24. Benetton odpowiedział(a) na snooze temat w E36
    No wiesz mozesz trafic na fajne autko za 17 tys. tylko musisz miec szczescie. Wydaje mi sie ze od 20 tys. mozna rozgladac sie za czym fajnym, w dobrym stanie.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.